Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie .Napiszcie mi czego sie spodziewacie jutro ? mam na mysli czy mozemy liczyc na jakies nowe kanaly ? bo prawa sportowe znamy , prawa filmowe tez.Byc moze beda kanaly hd zamieniki sd , ale to wiadomo ze kiedys to musi nastapic .Chodzi mi co nowego jutro moze sie okazac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie .Napiszcie mi czego sie spodziewacie jutro ? mam na mysli czy mozemy liczyc na jakies nowe kanaly ? bo prawa sportowe znamy , prawa filmowe tez.Byc moze beda kanaly hd zamieniki sd , ale to wiadomo ze kiedys to musi nastapic .Chodzi mi co nowego jutro moze sie okazac .

ankiete mamy wypelnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybimbiłem 0,7l Jim Beam'a (nie z zamrażarki, żeby mi tu znawcy nie zarzucili) i jak w pakiecie za 69zł w N zamiast nPremium dadzą mi tylko 2x C+ to sie wkurzę, byc może wezmę UPC, ale jak wymienią to na 6x C+ to będę happy... btw, w lidlu Jim po 49,99, wziąłem karton :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jeszcze przeglądam:) a raczej witam po blisko 5 latach przerwy (Ostatnia wizyta: 12 lis 2008 11:39) :) ja z niecierpliwością czekam na start nc+... widzę że wielu spać nie może :P

To gdzies ty byl i cos ty robil ze cie tyle czasu nie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...