Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Na pewno jeden z pakietów NC+ będzie się nazywał UNIVERSE+ (tańszy), a C+Family będą w pakiecie Canal+Silver, co Wy na to?

Pakiety z C+ od 59,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się cieszą; w Bristolu więcej anten Cyfry i Polsatu niż w moim rodzinnym mieście.

Kumple z UK zawsze komentują że ten Sat z Pol /PolSat/ to chyba jakiś polski Sky bo taki popularny; a Cyfry to w ogóle wymówić nie umieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Cyferki nigdy nie można było legalnie kupić na adres w UK tylko zawsze te zabawy z polskim adresem, chociaż jakie to miało znaczenie gdy i tak do kontaktu im się podawało brytyjski numer...

Ale żeby zostać w temacie, TVN24 pewnie najważniejsze momenty konferencji pokaże na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno muszę przyznać - Cyferka i Polsat byliby w szoku, ilu mają abonentów na wyspach. Co 3-cia chata z polską anteną :)

 

aktualnie Bristol.

 

 

w Norwegii to samo :)

 

I w deszczowej Irlandii też :D więcej anten Polsatu niż ''dziurawych ''talerzy od SKY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach umieścił coś takiego :

 

Oto ceny pakietów nc+

Paczka kanałów canal + ulegnie zmianom zgodnie z tym co bedzie dostepne na nowj platformie:P

Pakiet Silwer 49zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd

Pakiet Gold 59 zł cena cenikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,

Pakiet Platinium 69zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,Canal + , Canal + Sport ,

Canal + HD, Canal + Sport HD

nowe pakiety znajdą sie na cenniku od 1 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konferencja będzie o godzinie 12:00 na kanale tvn 24 taką informacje dostałem od telewizji n.

skąd masz to info

 

ja próbowałem dodzwonić się do szkiełka, no właśnie próbowałem

 

mimo że wykonałem około 600 (!) prób połączeń, nawet 7 razy miałem normalny sygnał (pozostała ilość to połączenia zajęte) nikt nie odebrał

a chciałem się zapytać ich

 

 

... A dzisiaj w nocy w N-ce ma dojść do przetasowania listy kanałów ...

raczej już w czasie konferencji

zmiana listy kanałów w ence to pikuś

 

Jedno muszę przyznać - Cyferka i Polsat byliby w szoku, ilu mają abonentów na wyspach. Co 3-cia chata z polską anteną :)

 

aktualnie Bristol.

Dlatego mimo iż to jest niezgodne z regulaminem to przymykają oko na łamanie regulaminu

ale wiadomo, nie mogą się oferować oficjalnie za granicą bo mają ograniczenia licencyjne

 

UPEWNIAM SIĘ:

 

Nie muszę wymieniać dekodera Cyfry (SAGEMCOM DSI87 HD) aby móc wsadzić kartę od nc+ ?

jaką kartę będziesz wkładał?

przecież nie ważne co karta ma na sobie nadrukowane, ważne są przesłane uprawnienia

 

z najnowszego info wynika że zostaniesz z tym co masz, tylko podłączą ci nową ofertę na twój dotychczasowy zestaw,

w ogóle dziwię się skąd ci takie pytanie przyszło do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Cyfra, N i Polsat zdawały sobie sprawę jak wielu abonentów mają za granicą ?

Kiedyś ktoś mi mówił że mają wprowadzić jakieś ograniczenia odbioru poza terenem Polski; inny kumple skomentował że momentalnie by splajtowali.

Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach umieścił coś takiego :

 

Oto ceny pakietów nc+

Paczka kanałów canal + ulegnie zmianom zgodnie z tym co bedzie dostepne na nowj platformie:P

Pakiet Silwer 49zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd

Pakiet Gold 59 zł cena cenikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,

Pakiet Platinium 69zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,Canal + , Canal + Sport ,

Canal + HD, Canal + Sport HD

nowe pakiety znajdą sie na cenniku od 1 kwietnia

 

Przy takim cenniku mają mnie jako abonenta w pakiecie Platinium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja telewizja kablowa własnie zaprezentowała jakie kanały wejdą w skład 5 kwietnia zamiast NPREMIUM... Dla mnie szok ! 1. Ale Kino+ HD

 

2. FilmBox HD

 

3. Filmbox Extra

 

4. Filmbox Family

 

5. Fox HD

 

6. FoxLife HD

 

Wszyscy liczyli na paczke CANAL+ ale oczywiscie znajac zycie pieniązki wzieły góre ! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach umieścił coś takiego :

 

Oto ceny pakietów nc+

Paczka kanałów canal + ulegnie zmianom zgodnie z tym co bedzie dostepne na nowj platformie:P

Pakiet Silwer 49zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd

Pakiet Gold 59 zł cena cenikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,

Pakiet Platinium 69zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,Canal + , Canal + Sport ,

Canal + HD, Canal + Sport HD

nowe pakiety znajdą sie na cenniku od 1 kwietnia

 

Przy takim cenniku mają mnie jako abonenta w pakiecie Platinium.

 

mnie też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę bracia moi jak jest was wiele za granica, i jak wielu z nas ich utrzymuje...więc teraz pytam, czy macie jakiś pomysł zeby dostać jak najszybciej ten nowy dekoder? :)

I dzięki temu forum sat kurier, nawet nie wie, ze jest forum międzynarodowym :) pogratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Cyfra, N i Polsat zdawały sobie sprawę jak wielu abonentów mają za granicą ?

Kiedyś ktoś mi mówił że mają wprowadzić jakieś ograniczenia odbioru poza terenem Polski; inny kumple skomentował że momentalnie by splajtowali.

Coś w tym jest.

Ograniczeń nie wprowadzą bo za dużo abonentów by stracili za granicą

ba, by stracili najlepszych abonentów

 

za granicą platformy abonują ludzie nie biedni, którzy często mają najwyższe pakiety, bo po prostu ich na to stać,

przykładowo taki pakiet enkowy kiedyś full był za 99 zł czyli jakieś max 25€

 

a nie mogą się oficjalnie ogłaszać za granicą bo kanały w ofercie mają licencje na dystrybucje tylko w polsce

 

a tak w ogóle to pamiętam kiedyś w irlandii był punkt enki,

oferowali normalnie nowe umowy, wymiany serwisowe, tylko za aktywacje brali tyle samo co u nas, tylko w euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...