Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem teraz abonentem lokalnej kablówki z Gdańska(Jarsat) i już powoli mam ich dość !Chętnie wystawię satelitę na balkonie :P Czekam tylko na ofertę przede wszystkim ile będzie kosztować , ile Canal + z LM i Ligą hiszpańską no i na jakich zasadach multiroomi ile $$$. Ciekawe czy bedzie jakaś oferta w stylu "N na Kartę" Aaa Już nie mogę się doczekać ! :D Pozdrawiam wszystkich oczekujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shakmakrs1, ja nigdzie nie napisałem, że oferty są dostępne od północy!!!! cyfra.tv napisał, że oferty dostępne od 12, więc się zapytałem, 12 północ, czy południe. Naucz się czytać, a nie mi wkładasz do ust coś, czego nie powiedziałem.

 

Czyli jutro salony czynne od 12 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Canal+, @ronin2012, wiele osób w PL zwyczajowo, nieoficjalnie używa systemy 12-godzinnego........

 

dzwoniłem do punktu C+ w którym podpisywałem umowe. Jutro czynny od 9:30, ale Pani nie wiedziała (albo nie chciała powiedzieć :P) co jutro będzie sprzedawać: czy C+ czy nc+. Konspiracja pełną gębą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Canal+, @ronin2012, wiele osób w PL zwyczajowo, nieoficjalnie używa systemy 12-godzinnego........

 

dzwoniłem do punktu C+ w którym podpisywałem umowe. Jutro czynny od 9:30, ale Pani nie wiedziała (albo nie chciała powiedzieć :P) co jutro będzie sprzedawać: czy C+ czy nc+. Konspiracja pełną gębą. ;)

 

Jak to nie wiedziała - przecież wiadomo, że tylko nc+ może od jutra sprzedawać. Inna sprawa, że na pewno jeszcze nie wie jak )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shakmakrs1, ja nigdzie nie napisałem, że oferty są dostępne od północy!!!! cyfra.tv napisał, że oferty dostępne od 12, więc się zapytałem, 12 północ, czy południe. Naucz się czytać, a nie mi wkładasz do ust coś, czego nie powiedziałem.

 

Czyli jutro salony czynne od 12 :D

 

sorry,

nie czytalem postu cyfra.tv

z tad moja pomylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...