Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś zrobić takie małe podsumowanie jakie przypuszczalnie kanały będą i ile tych Canal+?

Tylko ktoś ogarnięty, @cyfra.tv Pawop albo ktoś kto pisze z sensem. Druga sprawa skoro jestem abonentem N to? mogą zostać czy wcześniej czy później i tak mnie czeka przymusowa migracja?

 

Skoro w N zostanę to pakiety identyczne ewentualnie mogą być do zamówienia czy oferta będzie uboższa, sorry ale niemal 400 storn przerobić to naprawdę sztuka, zważywszy na fakt że 80% to nabijanie postów po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 40 to maksimum socjalny

Dokładnie, za 4 dychy to może nawet na najtańszy nie starczy, teraz kompakt HD kosztuje dla nowych 38.

Ja się ciszę, że przedłużyłem jeden z końcem lutego C+OptimumHD i drugi kilka dni temu po 65 zł za każdy z multiroomami, dekoderami, Filmboxami i mgm i nSport bo nic innego w tej cenie nikt już nie dostanie. Mało tego może i ja nie pociągnie z tymi ofertami zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damson

Wszystko zależy od tego czy NC+ będzie dawać do MR 2-gą kartę w przypadku gdy dysponujesz swoim własnym dekoderem. W sumie gdyby chcieli zatrzymać klienta powinni być elastyczni.

Z n-kowym dekoderem ADB Fergussona w MR nie połączysz.

Ze starym dekoderem po cyfrze albo 2 karta MR albo splitter.

 

@jombl -niektórzy tutaj prorokują wzrost ceny o 30-40%.

zresztą bardziej mi chodziło o to, żeby @lukx95 nie podejmował pochopnych decyzji. Tym bardziej, że na forum pytał się już o wszystko łącznie z logo na antenie , logo na dekoderze i o logo na pilocie a nie zna nawet ceny czy zawartości programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zrobić takie małe podsumowanie jakie przypuszczalnie kanały będą i ile tych Canal+?

 

To jest aktualny spis kanałów, jaki można oglądać w Cyfrze+ wraz z polskojęzycznymi kanałami FTA z Hotbirda i Astry (bez kanałów XXX, France i Mezzo):

 

13TH STREET UNIVERSAL

4FUN TV

ALE KINO HD

ANIMAL PLANET HD

ANIMAL PLANTET

AXN CRIME

AXN HD

AXN SCI-FI

AXN SPIN HD

BBC ENTERTAINMENT

BBC HD

BBC KNOWLEDGE

CANAL+ 3D

CANAL+ FILM HD

CANAL+ GOL HD

CANAL+ HD

CANAL+ SPORT HD

CANAL+ WEEKEND HD

CARTOON NETWORK

CBS ACTION

CBS DRAMA

CBS REALITY

CINEMAX 2 HD

CINEMAX HD

COMEDY CENTRAL

COMEDY CENTRAL FAMILY

DISCOVERY CHANNEL

DISCOVERY SCIENCE

DISCOVERY WORLD

DISNEY CHANNEL

DISNEY XD

DOMO HD

ESKA TV

ESPN CLASSIC

EUROSPORT HD

EUROSPORT2 HD

EXTREME SPORTS

FIGHTBOX

FILMBOX

FILMBOX ACTION

FILMBOX EXTRA

FILMBOX FAMILY

FILMBOX HD

FOXLIFE HD

HBO COMEDY HD

HBO HD

HBO2 HD

HISTORY

HOT TV

INVESTIGATION DISCOVERY

ITV

KINO POLSKA

KUCHNIA TV HD

MANGO24

MINIMINI HD

MTV LIVE HD

MTV POLSKA

MTV ROCKS

NAT GEO WILD HD

NATIONAL GEOGRAPHIC HD

NICKELODEON HD

ORANGE SPORT

PLANETE HD

POLO TV

POLONIA1

POLSAT

POLSAT CAFE

POLSAT CRIME & INVESTIGATION

POLSAT FILM

POLSAT JIM-JAM

POLSAT NEWS

POLSAT PLAY

POLSAT2

REBEL TV

RELIGIA TV

RODIN TV

SCI-FI UNIVERSAL

SPORT KLUB

STARS TV

SUPERSTACJA

TCM

TELE5

TELETOON HD

TLC

TRACE TV

TRAVEL

TTV

TV BIZNES

TV DISCO

TV PULS

TV TRWAM

TV4

TV6

TVN CNBC

TVN HD

TVN METEO

TVN STYLE HD

TVN TURBO HD

TVN24

TVN7 HD

TVP HD

TVP HISTORIA

TVP INFO

TVP KULTURA

TVP POLONIA

TVP SERIALE

TVP SPORT

TVP1 HD

TVP2 HD

TVR

TVS

UNIVERSAL CHANNEL

VH1

VIACOM BLINK!

VIVA POLSKA

ZONE ROMANTICA

 

Razem to daje 116 kanałów, w tym 36 w jakości HD/3D.

 

Na jej podstawie korzystając z informacji o tym, jakie kanały mogą dojść z n-ki, jakie znikną a jakie zmienią nazwę możecie sobie ułożyć prawdopodobny wygląd oferty programowej nc+. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebola1972

Rozumiem, wiem że to wszystko zależy od nc+, dlatego chodzi mi żeby jutro zamówić MR od cyfry i płacić za niego 20/m-c (w czerwcu koniec umowy - duzo do stracenia nie mam), a jeżeli wcześniej uda mi się migracja do nc+ i już z MR cyfry to jeszcze lepiej, chyba że przy migracji nie beda juz w ogóle dawac dekoderów od cyfry i tu moze byc syf, ale raczej tak nie powinno być... rozumiesz o co mi chodzi :?: ...nie chce MR od N, chyba że nie trzeba bedzie łączyć dekoderów krosem bo nie mam takiej możliwości żeby je połączyć chyba że jakoś prze WIFI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja miesiąc temu przedłużałem umowę, to bezpłatny MR dawali tylko od pakietu Canal+ Superpremium HD, czyli dokładnie tak, jak w obecnej "promocji karnawałowej" dla nowych abonentów. Inaczej MR był po 10 zł. Dlatego też nie nastawiam się na jakieś upusty cenowe w nc+ a raczej odwrotnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sky Hunter

jak przedłużałem umowe w grudniu 2011 tez MR dawali za 0,- a teraz:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż mając na uwadze dotychczasową, pomyślną współpracę, CYFRA+ umożliwiła Panu dostęp do kanałów MGM i nSport.

 

Aktywowanie ww. programów jest możliwe po zaakceptowaniu przez Pana odczytanego oświadczenia.

 

Wyjaśniam, iż 4 marca 2013 roku nie udało mi się z Panem skontaktować telefonicznie. W celu wykonania ponownego połączenia, proszę o podanie aktualnego numeru telefonu i dogodnego terminu kontaktu.

 

Aktualnie CYFRA+ może Panu zaproponować usługę Multiroom w cenie 20 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dekoderem coś takiego może było ale ja nie brałem dekodera więc nie wiem. Jak przyszedł list z umowa to było wspomniane, że mogę z nim iść do APS i sobie dekoder odebrać, bodajże Pace właśnie.

 

@damson: To wszystko może być też płynne - oferta zależy od dnia i konsultanta na infolinii, na jakiego się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że faktycznie czekamy na coś. Bo może się okazać, że 21 marca ŻADNEJ rewolucji/rewelacji nie będzie :/ .

 

Ja czekam na informacje czy coś będzie dla użytkowników TNK HD/NNK lub ogólnie prepaid...

Nie chciałbym aby było tak jak z TNK SD gdzie umiera śmiercią naturalną od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dokładnie nie pamiętam o co im w ofercie dla mnie z tym dekoderem chodziło, bo w ogóle mnie to nie interesowało. Tym niemniej odnoszę wrażenie, że ostatnio przy przedłużaniu umów nie można było wiele wytargować w stosunku do ofert dla nowych abonentów. No może jak ktoś wysłał wcześniej wypowiedzenie to było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebola1972

właśnie o to chodzi, nie wiadomo co bedzie, MR już 21.03 powinienem mieć (chociaż na papierze) a zawsze w maju moge im to oddać, Dzięki, bede jutro do Cyfry za tym MR dzwonił

 

jak za 20 PLN to ja bym nie dzwonił tylko jutro poszedł do APS i od ręki wziął. Drożej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na stronę Cyfry+ jak jest teraz z MR dla nowych abonentów: pakiet Optimum HD z umową na 18 m-cy: MR - 10 zł/m-c, pierwszy dekoder - po pięciu miesiącach 10 zł/m-c, drugi - od razu po 15 zł/m-c. W sumie daje to 91 zł/m-c od szóstego miesiąca a więc tanio nie jest...co ciekawe ten sam scenariusz dla pakietu Canal+ Optimum HD generuje koszt 102 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damson - ty się jeszcze lepiej dopytaj o cenę drugiego dekoder do MR - bo ja strzeliłem cenę 10zł jak było dla przedłużających.

może @cyfra.tv - podpowie cenę MR i drugiego dekodera do MR.

jak ktoś ostatnio przedłużał to niech zerknie w aneks ile kosztuje dekoder MR bez rabatu a ile z rabatem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...