Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka Canal+ zostanie podzielona w nc+. Będą dwie paczki: filmowa (C+ Film 1, C+ Film 2, C+ Film 3) oraz sportowa (C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Sport 3). Żeby mieć paczkę sportową trzeba będzie wykupić też paczkę filmową. Kanałów C+ Family 1 i 2 nie będzie albo zrobią jakieś mutacje Ale Kino+ dla podstawowych pakietów.

 

A mozesz napisac skad masz takie info?

 

Jest już ramówka na 5 kwietnia br. i wynika z niej, że na Canal+ będą leciały filmy w 3D czasami. Już 5 kwietnia "Noc rekinów 3D".

http://www.canalplus.pl/program?2013.04.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zastanawiam co będę robił po 21 marca....

To już prawie nałóg...

Nie martw sie. Przewiduję ruch w interesie co najmniej do połowy kwietnia. Po starcie bedą migracje, pózniej wycofanie kanałów ze starych ofert, likwidacja npremium, nowe Canal Plus.

Może nawet do miesiąca będzie gorąco. Pózniej to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ramówka na 5 kwietnia br. i wynika z niej, że na Canal+ będą leciały filmy w 3D czasami. Już 5 kwietnia "Noc rekinów 3D".

To jest taki tytuł filmu, będzie on leciał w HD, a nie w 3D.

Dziś ten film leciał na którymś z nPremiumów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmy co maja niby byc w kwietniu w nowym C+ to byly na nPremium po 17 razy puszczane.Conan barbarzynca,noc rekinow,dziewczyna z tatuazem i itd.Czym tu sie podniecac?

 

Jest już ramówka na 5 kwietnia br. i wynika z niej, że na Canal+ będą leciały filmy w 3D czasami. Już 5 kwietnia "Noc rekinów 3D".

To jest taki tytuł filmu, będzie on leciał w HD, a nie w 3D.

Dziś ten film leciał na którymś z nPremiumów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmy co maja niby byc w kwietniu w nowym C+ to byly na nPremium po 17 razy puszczane.Conan barbarzynca,noc rekinow,dziewczyna z tatuazem i itd.Czym tu sie podniecac?

 

No właśnie. A jak jeszcze dorzucą jakieś C+ Family to aż głowa boli. Ale mimo to... to nasza platforma :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą premiery ( widać to po ramówce na 05.04 Róża i Igrzyska) , ale jako uzupełnienie będą filmy z n. lepsze to niż 1-2 premiery tygodniowo i nadal jako uzupełnienie ramówki, te puszczane do tej pory.

 

tym ze abonenci C+ tego nie widzieli czlowieku

 

a ten watek jest zrobiony tylko po to by dzieci pisaly tu glupoty a sat kurier chwalil sie iloscia wejsc na strone i zarabial na rekalmach.

ilosc prawdziwych informacji mozna by spisac na 1 stronie-reszta to same bajki i glupoty.

ja mam nadzieje ze sprawdzi sie wersja Hugo i 21 marca bede juz automatycznie w NC+.

ja mam nadzieję, że nie sie nie sprawdzi. sport w pakiecie za 99 zł? litości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libicki już ma coraz więcej nowości oraz kanałów na wyłączność, gdyby Polsat dał paczkę universal i HBO na wyłaczność to NC+ z całym canal+ nie ma dużych szans, HBO w kablu lepiej sie sprzedaje niz canal+, jeszcze 15 lat temu na samym poczatku canal+ mial super film, a teraz nawet połaczenie z premium nfilm nie da mu takiej pozycji jak kiedys, co to za premium z reklamami, HBO przynajmniej reklam nie ma i ma wiecej wytwórni ciekawszych niż Canal+, dodadzą te weekendy z powtórkami z nfilm i zwiększą cenę, ale to nie na tym polega, moim zdaniem konkurencja mocno na NC+ wybije się w góre i Libicki przekroczy 4 mln, a za 2 lata kupi NC+.

Czekałem na Wojtnę i Pokój - jedyny kanał ktory mógl mnie zainteresować do przejscia na NC+, obecnie mam cyfre z konkretnym rabatem na staż, ale teraz jestem bliżej Polsatu bo tam przynajmniej są Viasaty, Boomerang, E! i wiele ciekawych kanałów na wyłaczność, kiedyś cyfra miala najwiecej kanałów na wyłączność, a teraz będzie miała najmniej. Nie zapeszam, ale ta fuzja to moim zdaniem może być ogromny niewypał 2013 roku, zobaczymy co się wykluje z tego w czwartek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli są na tym forum niepełnoletni, czy jest to powód by kogoś piętnować?
Pewnie nie ale tworzenie postów dziennie po 20 bez sensu to lekka przesada. Świat bez paru kanałów telewizyjnych nie kończy się, nawet połowy nie oglądacie i płacą rodzice lub niektórzy sami sobie płacą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libicki już ma coraz więcej nowości oraz kanałów na wyłączność, gdyby Polsat dał paczkę universal i HBO na wyłaczność to NC+ z całym canal+ nie ma dużych szans, HBO w kablu lepiej sie sprzedaje niz canal+, jeszcze 15 lat temu na samym poczatku canal+ mial super film, a teraz nawet połaczenie z premium nfilm nie da mu takiej pozycji jak kiedys, co to za premium z reklamami, HBO przynajmniej reklam nie ma i ma wiecej wytwórni ciekawszych niż Canal+, dodadzą te weekendy z powtórkami z nfilm i zwiększą cenę, ale to nie na tym polega, moim zdaniem konkurencja mocno na NC+ wybije się w góre i Libicki przekroczy 4 mln, a za 2 lata kupi NC+.

 

Jeśli nc+ wykupi prawa do Sony/Columbia i wejdzie w jakiś układ z Showtime to wtedy HBO u nas nie ma już wiele do zaoferowania i nawet zakotwiczenie się go tylko w CP niewiele tu realnie zmieni. Niedługo możemy powrócić do sytuacji sprzed 15 lat, gdy to C+ brylował super-kinem na wyłączność. Z kolei od dołu CP będzie ciśnięty przez DVB-T więc nie sadzę, aby Libicki zyskał jeszcze pół miliona nowych klientów - a wręcz przeciwnie - może tylu stracić! Ogólnie CP znajdzie się między młotem a kowadłem: tańsze pakiety będą atakowane przez DVB-T a oferta premium będzie w nc+. I wtedy zobaczymy, kto kogo wykupi za kilka lat... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą na początku abonenci nc+ w sumie niewiele odczują przesiadkę na szersze prawa do transmisji i filmów. W tym sezonie reszta meczów LM będzie lecieć na otwartych kanałach TVP, rozgrywki ligowe potrwają jeszcze półtora-dwa miesiące, z początku na kanałach filmowych pewnie będzie leciał jakiś mix tego co już było w Canal+ i nPremium, wykupienie praw do Sony/Columbia i NHL to pieśń przyszłości. Lato to jak zwykle jedna wielka powtórka sportu z ubiegłego sezonu i słabsza oferta filmowa tak, że "pełnię wrażeń" dostanie się dopiero od jesieni tego roku...

 

Jeśli chodzi o ofertę premium w nc+ to dla mnie zagadką jes to czy i jak szybko nc+ wykupi prawa do Sony/Columbia oraz jaki będzie los paczki HBO w nc+. Czy paczka HBO w ogóle wyleci z oferty czy też będzie może w jednym pakiecie z kanałami C+ Film a może osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APEL

Do Zarządu nc+

o wlaczenie kanalu filmowego TCM w HD i bez reklam, bo to swietny kanal filmowy, czasami fajne perelki

Ps. odpowiednikiem tego kanalu jest cbs europa w CP i tam tez dobre pozycje mozna upolowac.

Oba te kanaly ktore wymienilem sa o niebo lepsze jak to cale MGM od n'ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...