Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli trzeba bedzie wyjac Sagemcoma DSI83 z szuflady i wymienic go na ADB z softem turbo (pakiet Canal+ Superpremium HD). No chyba ze wymysla jakas oplata za niego comiesieczna (choc ADB to akurat taka oplata ma wliczona w rachunek za energie :D), to Sagemcom dalej bedzie w szufladzie lezal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie bedą: 5800SX, 5720SX, 5800S, 2849ST

 

Rozumiem , że najlepszy to 5720SX - Turbo ???

5800SX we wszystkich trzech wersjach sprzętowych będzie dostępny : BSLA , BZZB , CHTC ?? Mam nadzieje ,że nie będzie BSLA - bo jest głośny, prądożerny i nie ma gumowych nóżek :D Oby zostały same CHTC , a najlepiej CLRA z możliwością softu Turbo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo

Drogi będzie do tej umowy najtańszej dekoder ADB z dyskiem 500GB? I trzeba płacić za dzierżawę czy nie?

 

nikt ci nie da do najtańszego pakietu najlepszego deka z oferty. Zapomnij o tym

Wiesz maximum jestem skłonny zapłacić 39 zł abonament więcej nie, ponieważ nie stać mnie. I do tej kwoty nie dostane ADB z dyskiem 500GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę of-topic. Co takiego rewelacyjnego jest w dekoderach ADB, że każdy go chce mieć, patrząc z perspektywy zwykłego użytkownika telewizji z dekoderem Pace PVR?

 

w wiekszosci przypadkow nie ma z nim zadnych problemow i w przeciwienstwie do Pace wszystko dziala tak jak powinno i przede wszystkim szybko bez zwiech,zamulen itp.

 

Wiesz maximum jestem skłonny zapłacić 39 zł abonament więcej nie, ponieważ nie stać mnie. I do tej kwoty nie dostane ADB z dyskiem 500GB?

 

Z tego co wczesniej pisal Hugo to Turba ma byc w 2 najwyzszych pakietach. W tym co bys chcial, biorac pod uwage ze taki bedzie... to max dostanies bialasa PVR Ready

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, no ale jak, mając teraz C+optimum za 65 w promocji zaoferują mi Platinum za 99? Nie za duża to podwyżka, ktoś to przemyślał, czy jednak można będzie liczyć na promocję?

 

Platinum to raczej bedzie dla tych z Canal+Superpremium HD

 

PS Nikt nie bedzie rozdzielal pakietu Canal+ na 3 czesci. Przestancie powtarzac bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez zawsze moze zostac odpowiednik Kompaktu z mozliwoscia dokupienia paczki Canal+

No tak, ale jak zrezygnuje z n/Cyfry to chciałbym jakiś bogatszy pakiet ;) Taki odpowiednik C+ Superpremium by mi odpowiadał. Ale nic, czekamy do czwartku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo

A będą jakieś specjalne oferty dla nowych klientów? Drogie będą pakiety:(? Bo ja chciałbym coś fajnego z dobrymi kanałami filmowymi i naukowymi w niskiej cenie do max 40 zł miesięcznie.

 

Ochłoń trochę , wszystkiego dowiesz się niedługo. Tylko nie załamuj się po tych informacjach. Chciałbyś wszystko co najlepsze w jak najniższej cenie. Każdy by chciał ! Niestety życie nie jest tak banalne.

Masz internet radź sobie w inny sposób. Kup dysk 500 GB i podepnij pod TV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo

 

To zrozumiałe co do cen i promocji,tajemnica handlowa.

 

Ale w tej kwestii mozesz.

 

Czy oferta NC+ w opcji dla kart conax bedzie stosowała parowanie kart z odbiornikami czy jak jest obecnie w Seca bez parowania,ważne dla osób ze spliterami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Nikt nie bedzie rozdzielal pakietu Canal+ na 3 czesci. Przestancie powtarzac bzdury

Bzdury?

Kanały Family będą dostępne bodajże od drugiego pakietu od dołu. Najnowszych premier tam nie doświadczycie; koncerty, dokumenty, seriale, i filmy, które jakiś czas temu miały już premierę na C+. W wyższym pakiecie pojawiają się kanały Canal+ Film, a w dwóch najwyższych pakietach 2 kanały Canal+ Sport.

 

Dla mnie teraz najistotniejsza jest cena przy jakiej dostanę 2x C+ Sport + jak będzie wyglądało pozostawienie 2 kart i własnych dekoderów / gdzie będzie haczyk :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Nikt nie bedzie rozdzielal pakietu Canal+ na 3 czesci. Przestancie powtarzac bzdury

Bzdury?

Kanały Family będą dostępne bodajże od drugiego pakietu od dołu. Najnowszych premier tam nie doświadczycie; koncerty, dokumenty, seriale, i filmy, które jakiś czas temu miały już premierę na C+. W wyższym pakiecie pojawiają się kanały Canal+ Film, a w dwóch najwyższych pakietach 2 kanały Canal+ Sport.

 

Właśnie wydawało mi się, że to Hugo napisał, ale byłem zbyt leniwy, żeby to odszukać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...