Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@diabolique

Dziś przy przedłużeniu umowy Z C+, dostałem informację , że mogę przejść do nc+ do końca kwietnia lub pozostać w C+ , oczywiście mogą się zmienić warunki umowy o czym zostanę powiadomiony, więc tak sobie myślę ,że na bank będą zmiany na jakie ............cóż zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum można niesamowicie poprawić własną samoocenę poprzez świadomość, że tyle no-life'ów na tym świecie, którzy nie mają nic innego do roboty jak rozmowa o telewizji... Czy to wszystko naprawdę takie ważne? Jaki kolor ma logo na dekoderze, z przodu czy z tyłu? Ktoś tu był ogromnie przejęty i nie wyobrażał sobie oglądania meczów na C+Family... Nawet jakby był napis C+Fallus to co to za różnica? Napinanie się i nerwy, czy są ulotki czy nie, a żeby zadawać pytania np. o ceny i ogólnie o umowy przed startem platformy to już naprawdę trzeba być [beep]em. Użytkownicy typu cyfra.tv gdyby coś wiedzieli i mogli powiedzieć, to pewnie podzieliliby się z Wami swoimi informacjami, bo z jakiejś przyczyny na tym forum są. 90% z Was mam wrażenie masturbuje się przed dekoderem z pilotem w drugiej ręce. Wpadam tu co kilka dni, ponieważ jestem fanem piłki nożnej i interesuje mnie sprawa Ligi Mistrzów i sprawdzam czy jakiś "sprawdzony" użytkownik forum wie coś, co jeszcze oficjalnie nie jest ogłoszone. Sorry za off-topic, ale naprawdę żal d*pę ściska jak widzi się zachowanie większości piszących posty w tym wątku.

przynajmniej można sobie humor poprawić czytając te posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@connor nie w tym jest problem, tylko dziwi mnie że ktoś potrafi tak bardzo emocjonować się telewizją i całą tą fuzją i poświęcać temu wszystkiemu tyle czasu. Będzie co ma być, nikt nie zginie, a zdrowie i życie są najważniejsze, chociaż niektórzy tutaj "prezentują" tak ogromne nerwy, że chyba na serio nie wszyscy dotrwają do czwartku :D druga sprawa to te ciągłe szczegółowe pytania o ofertę... Dobra, jest weekend, tyle ciekawych rzeczy można robić, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała nowa oferta startuje rano 21 marca a zaproszenia na konferencję mamy na godz. 14.00 :mrgreen:

 

Czyli konferencja nie o 10:00 tylko o 14 :)

 

Dla mediów konferencja jest o godzinie 10.00 w jednym z warszawskich hotelów :D Późniejsza konferencja (o godz. 14) dla przedstawicieli ASP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.tv ja mam informacje z pewnego biura prasowego, ze konferencja jest o godzinie 10.

 

Muza_tv no właśnie mnie ubiegłes.

Ale to trochę dziwne, zamiast być w APS,bo bedzieduzo osob zainteresowanych, to ludzie z APS bedą na konferencji?

Trochę to sie kupy nie trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum można niesamowicie poprawić własną samoocenę poprzez świadomość, że tyle no-life'ów na tym świecie, którzy nie mają nic innego do roboty jak rozmowa o telewizji... Czy to wszystko naprawdę takie ważne? Jaki kolor ma logo na dekoderze, z przodu czy z tyłu? Ktoś tu był ogromnie przejęty i nie wyobrażał sobie oglądania meczów na C+Family... Nawet jakby był napis C+Fallus to co to za różnica? Napinanie się i nerwy, czy są ulotki czy nie, a żeby zadawać pytania np. o ceny i ogólnie o umowy przed startem platformy to już naprawdę trzeba być [beep]em. Użytkownicy typu cyfra.tv gdyby coś wiedzieli i mogli powiedzieć, to pewnie podzieliliby się z Wami swoimi informacjami, bo z jakiejś przyczyny na tym forum są. 90% z Was mam wrażenie masturbuje się przed dekoderem z pilotem w drugiej ręce. Wpadam tu co kilka dni, ponieważ jestem fanem piłki nożnej i interesuje mnie sprawa Ligi Mistrzów i sprawdzam czy jakiś "sprawdzony" użytkownik forum wie coś, co jeszcze oficjalnie nie jest ogłoszone. Sorry za off-topic, ale naprawdę żal d*pę ściska jak widzi się zachowanie większości piszących posty w tym wątku.

 

Co racja to racja. Czytając te posty o logo na dekoderze czy pilocie zacząłem zastanawiać się o co może chodzić? Jedynie co mi przychodzi do głowy, to może jakiegoś rodzaju lans. Przychodzą znajomi, a tu pilot z logiem NC+ i znajomi normalnie zszokowani jakby przed blokiem Ferrari stało. :lol2:

 

Ja tam mam nadzieję, że będzie jakoś elastycznie. Że np. będę mógł sobie wszystkie sportowe kanały zamówić, bez np. HBO. Aktualnie mam C+ Superpremium i kurcze... naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałem jakiś film na HBO. Może przez fakt, że co przełączam na HBO to mniej więcej moja myśl wygląda tak "O! XYZ po raz 20 w tym miesiącu!" (gdzie XYZ to tytuł filmu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale magiel...

Rodzaj dekodera, który będzie można wynająć zawierając umowę będzie zależeć od wybranego pakietu. Najnowszy model ADB będzie dostępny w dwóch najwyższych pakietach - Platinum i All-Inclusive.

Witam :)

A z dwoma kartami i dwoma Pace PVR będzie można pozostać nawet po migracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę dziwne, zamiast być w APS,bo bedzie duzo osob zainteresowanych, to ludzie z APS bedą na konferencji?

 

Mnie tam już nic nie zdziwi :shock:

Ale zapewne nie wszyscy ASP pojadą na konferencję. Zresztą Cyfra.TV jest z Warszawy, może na 14 zwołali konferencję tylko dla ASP z Waw czy coś. Diabli wiedzą jak to z trym będzie. Pocieszające są słowa Cyfra.TV, że oferta rusza rano, więc może strona internetowa z oferta ruszy jeszcze przed konferencją.

 

To wlacz teraz HBO, leci "Spartakus" 3 sezon

 

Oglądamy, oglądamy... :D

 

ADB będzie dostępny w dwóch najwyższych pakietach - Platinum i All-Inclusive.

 

Hmmmmm. Ta ostatnia nazwa kojarzy mi się z abo z "n za 159 zł. A druga już bardziej z Cyfra+ (coś w stylu abo za 99 zł) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie bedą: 5800SX, 5720SX, 5800S, 2849ST

Czy jest szansa wykorzystać 2850ST który pozostał mi po umowie z N jako dekoder do multiroom (który notabene w tej chwili jest zablokowany)?

właśnie, mnie to bardzo dziwi

sprzedali dekodery, które po umowie posłużą jako podstawki do kwiatków

 

ja mam ten multiroom jeszcze, ale się zastanawiam co bym zrobił po wypowiedzeniu umowy

już coś wstępnie myślałem, że bym uderzył do specjalisty który by mi wgrał czysty niebrandowy soft

ale w pierwszej kolejności bym się skontaktował z ADB, czy oni by wgrali taki soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

A z dwoma kartami i dwoma Pace PVR będzie można pozostać nawet po migracji?

Jasne, że tak. Przy migracji zostajesz z tym samym sprzętem (dekoder, multiroom). Oczywiście, jeśli tego chcesz. Bo jeżeli po migracji będziesz korzystać np. z najwyższego pakietu to będziesz mógł wziąć ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm. Ta ostatnia nazwa kojarzy mi się z abo z "n za 159 zł. A druga już bardziej z Cyfra+ (coś w stylu abo za 99 zł)

8) i ceny również będą mało odbiegać od tych co podałeś, ale ciiiii.... :wink:

 

PS: BARDZO PROSZĘ o nie wysyłanie privów. Nie będę na nie odpowiadać. To co wiem i mogę przekazać to piszę na forum. W inny sposób informacji nie przekazuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) i ceny również będą mało odbiegać od tych co podałeś, ale ciiiii.... :wink:

 

No baaaaaaa! Ma się rozumieć Hugo. Ja sceptykom z tego forum mówiłem od dawna, że ceny nie mogą zbytnio odbiegać od tych co mamy obecnie. A co niektórzy już wiedzieli 100 proc. podwyżkę i wielkie ucieczki do CP. Więc teraz tylko czekać na 21-ego marca grzeczniutko mi tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem o zasadach migracji... Abonenci z Canal+ (pakiet lub opcja) są migrowani automatycznie do pakietu nc+!

Hugo wiesz jak będzie to wyglądać jeżeli chcę zostać nowym abonentem? Interesuje mnie pakiet najniższy najtańszy mam nadzieje ze będą tam dobre kanały filmowe i naukowe oraz life stylowe. Drogi będzie do tej umowy najtańszej dekoder ADB z dyskiem 500GB? I trzeba płacić za dzierżawę czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...