Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego to logo jest czarne ? Inne jak logo nc+, nie podoba mi sie.
faktycznie logo na czaszy to tragedia, takie pogrzebowe, zamiast dac to kolorowe co za durnie na to wpadli??

Nikt nie wpadł na to, że czerwony i jego odcienie płowieją gdy wystawione na światło słoneczne? Nie widzieli jak wyglądają dłużej wiszące anteny z logiem CYFRA+? Po pewnym czasie zostałoby "[n +]" :idea: dobrze zrobili.

 

Edit: 2db4943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć czy nie będę miał problemów z odbiorem z tą nową anteną 70 cm z logiem nc+ na nowym ADB nc+? Bo podobno nc+ miało stawiać na anteny 80 cm do poprawnego odbioru a tu są 70 cm z logiem nc+. Zależy mi na odpowiedzi bo 21 marca zamierzam kupić nową platformę a chcę się upewnić w 100% ze ta antena nowa nc+ 70 cm będzie dobra i nie będę miał kłopotów z odbiorem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Jestem abonentem telewizji N i mam pakiet z kanałami npremium (płacę 70 zł). Czy po dokonaniu fuzji zostanę automatycznie przeniesiony do nc+ i na ekranie mojego telewizora pojawią się nowe kanały, które maja zastąpić usunięte npremiumy?, bardzo proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś albo ktoś ma fotki nowego ADB i softu? Bo PACE nc+ nowy zdjęcia widzieliśmy a czy ktoś zrobił fotki nowego ADB? Bo cyfra.tv przez pisała że ADB z logiem i softem nc+ już we wszystkich salonach i od 21 marca sprzedaż nowej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczac jutrzejszego dnia jak sie obudzimy, to zostanie 4-dni do startu coraz blizej, mysle ze bedziemy duzo wiecej wiedziec o co chodzi w tej tajemniczosci, moze nasze watpliwosci pytania w duzej czesci zostana rozwiane, i bedziemy spokojniejsi. Bo to co z Nami robia to czysta kpina, zero oficjalnych info na tym etapie startu nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie przenoszony z automatu... heh...

 

Dekodery (ADB) z logiem nc+ już są, ale nie mają jeszcze enceplusowego softu.

A to logo na dekoderze ADB jest kolorowe? Jak wygląda pilot do dekodera ADB oraz jakie logo jest tez na pilocie kolorowe czy nie? I czy zmienili i na jaki przycisk niebieski z literką n co był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...