Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal 70 cm tylko z logo nc+ :)

cyfra.tv wiesz może jaki koszt będzie tej nowej anteny z logiem nc+? Możesz mi jeszcze potwierdzić czy 21 marca jak pójdę do salonu w moim mieście to będę już mógł zakupić ofertę nc+ wraz z dekoderem ADB i anteną nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego podmiotu jak nc+, to jest tylko wspólna marka C+ Cyfrowy SA i ITI Neovision, każdy dostaje list/zmianę regulaminu od firmy która go obsługuje :D

 

Ja dodam, że w e-mailowej korespondencji z nc+ w stopce zaczęli podawać jednocześnie informacje o dwóch spółkach: C+ Cyfrowy i ITI Neovision :D

 

Oczywiście nie oznacza to, że w przyszłości nie może dojść do połączenia spółek z jedną. Albo chcą zrobić tak, że jedna spółka obsługuje sprzedaż platformy (np. ITI Neovision, która m.in. obsługuje zamówienia na stronie ncplus.pl), a druga zajmuje się nadawaniem kanałów własnych (np. C+ Cyfrowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak sobie umiescic swoj pakiet posiadany lub sprzet, tak jak widze u niektorych ze w kazdym poscie maja oddzielone kreska a pod nia info o posiadanym pakiecie czy sprzecie itp. ??

W edycji profilu w sygnaturze :P

 

Przecież miała być wielka akcja namawiania do anten 80 cm, a tu siedemdziesiątki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...