Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu do mnie dzwonili z platformy n, bo mi sie umowa konczy 31.03. Mówie im, że jeszcze mam Cyfre a oni dalej swoje, że u nich dekodery lepsze żeby migrowac. Dlaczego koniecznie chcą żebym przedłużył tam umowe jak wiedzą, że mam Cyfre? Przecież od czwartku będą jedną firmą. Ciekawe czy po 21.03 będą dzwonić jedni w sprawie cyfry, a drudzy w sprawie n żeby migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z technicznych spraw to raczej nic nie zaprezentują,bo chyba nic nie mają. mogą tylko coś powiedzieć o cenach i takich tam sprawach. pamiętam pierwszą konferencje n.zaprezentowali adb. przed prezentacja tak go zachwalali,że to takie cudo itd.po włączeniu od razu zwiechę zaliczył :> :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bedzie mozna bez problemow wymienic Pace 500 na ADB ?

 

Ciekawe, czy przestaniecie zadawać durne pytanie, na które padły już odpowiedzi.

Tak, będzie można wymienić sprzęt. Wszystko zależy czy dany dystrybutor będzie miał już u siebie ADB jak się u niego pojawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy myślą, że już 21 marca będą przenosić się na nc+ :D Od razu w ciągu tego jednego dnia 2mln abonentów zapoznają z ofertą i zmigrują :mrgreen: Panowie, 21 marca jest datą oficjalnego startu, zostaną zapewne odsłonięte karty, dowiemy się o cenach. Proces migracji będzie trwał stopniowo i osobiście watpię czy rozpocznie się już w dniu startu. Tym bardziej, że np. paczka Canal plus przemianuje się dopiero w kwietniu. Co najwyżej będą łapać chętnych do późniejszej migracji. Takie jest moje zdanie, ale czas pokaże jak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie na facebooku do nc+:

--Witam czy od 21 marca bedzie mozna przejść do nowej platformy? Czy trzeba bedzie czekać do późniejszych terminów?

--Odpowiedz:Marcin: od 21 marca znana będzie oferta - tylko tyle na dziś możemy napisać.

 

Wydaje sie to trochę dziwne. Moze właśnie poznamy ofertę 21. A migracja bedzie np po świętach albo jakoś w innym terminie. Co wy na ten temat myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dał Polsat HD do n i było dobrze.

;)

 

n to nie nc+. a w tej sytuacji cp ma czego się obawiać

 

Polsat podpisal umowe na udostepnienie swojego kanalu z operatorem platformy n, czyli ITI Neovision. A to samo ITI Neovision bedzie operatorem nc+

 

jak iti może być opertorem jak canal+ go przejmuje? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już komitety kolejkowe zakładacie by ustawiać się po sprzęt nc+. Rany dzieci ogarnijcie się.

Litości, bierzesz wszystko na poważnie?

Nie biorę to na poważnie, śledząc ten wątek to książka dla dorosłych by wyszła z tych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich bardzo pobieżnych informacji wynika, że migracje będzie można dokonać dopiero po świętach, a właściwie od 5.04, chociaż na stronie pisze, że będą dzwonić po 21 marca

 

następny jasnowidz . nie ma żadnych informacji przed 21 marca ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jak nie będzie Polsatu HD to się poważnie wku...... Pierwszy kanał co do oglądalności mam w tej niby nowoczesnej NC+ oglądać w SD? W to nie wierzę.

Dzisiaj na ten przykład pierwsze w sezonie kwalifikacje do grand prix w Australii musiałem oglądać w żałosnym SD , masakra , średniowiecze. Wkurzyłem się poszedłem na mniejszy telewizor do drugiego pokoju bo tam mam polsat i tuner HD 5000 i co za ulga dla oczów.

A jak Polsatu HD nie będzie na NC+ to również na Cyfrowym Polsacie ma nie być TVN HD, to chyba jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek28 Po prostu od listopada obserwuje ten temat i udało mi się nawet w przybliżeniu przewidzieć termin startu 7.03 była awantura, ktoś napisał, że 15.03 będzie ja pisałem że od 18 do 22. to nie jest kwestia jasnowidzenia tylko wyciągania wniosków z oficjalnych newsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek28 Po prostu od listopada obserwuje ten temat i udało mi się nawet w przybliżeniu przewidzieć termin startu 7.03 była awantura, ktoś napisał, że 15.03 będzie ja pisałem że od 18 do 22. to nie jest kwestia jasnowidzenia tylko wyciągania wniosków z oficjalnych newsów.

chyba to jest p. c9999 :)

 

coraz bardziej odnoszę wrażenie, że nc+ to będzie wielkie rozczarowanie . i zamiast mieć wszystko w jednym dekoderze to żeby oglądać te kanały co były w n ,czy c+ to będzie trzeba wziąć dodatkowo polsat.

mnie kanały premium nie interesują . tylko chcę mieć te kanały, które płacę do tej pory w optimum hd i w n bez kanałów premium .

jeżeli oferta mi nie będzie odpowiadać to wezmę sobie polsat z modułem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...