Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na obniżenie cen raczej nie należy liczyć ,operatorzy niechętnie oddają pieniądze ,podobnie Libicki wolał dołączyć kilkanaście kanałów niż obniżyć cenę .Analogicznie było w przypadku TNK SD i Smart HD dołączono kilka kanałów ale doładowanie nie potaniało ,wręcz odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będą zmuszeni na na obniżenie cen,bo nikt im tego nie będzie brał .Widzę sam jak ludzie liczą się z każdym groszem,dla wielu 30 zł płacenia abonamentu to bardzo dużo,znam wielu ludzi co pobrało Polsat Cyfrowy najniższy pakiet za kilkanaście złotych i to im wystarczy zupełnie,i tylko dlatego że był kiepski zasięg i jakość TV analogowej,teraz jest już Cyfrowa naziemna i darmowa,czekają końca umów ,oddają i będą mieć za darmo .A film czy sport oglądną w internecie ,są też darmowe ostatnio coraz więcej popularne serwisy w TV -Smart TV i to za darmo .Powiem wam że sam ostatnio kupiłem BR z funkcją Smart TV ,i więcej filmu czy muzyki oglądam z tego niż z HBO czy Canal +,o Cinemaxach czy Filmbox nie wspomnę bo tam nic nie ma ,a muzyka na obecnych MTV to dno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą ich tak pilnować jak do tej pory to poznamy ceny najwcześniej 21 marca :lol:

Chyba, że sprawdzą się informacje odnośnie wysłanej korespondencji...wtedy wcześniej.

 

Witam,

w dn. 11/12 marca jest wysyłka pism do abonentów c+. List informujący o nowej platformie, oferta przygotowana dla klienta + regulamin platformy nc+.

Napisałem ogólnie to co mogę. Poczekajcie na pisma, które niedługo dostaniecie i wszystko będziecie wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zgadzam się HANS 22/SAT, że to co w ostatnich latach prezentują polskie kanały muzyczne jak MTV i VIVA to totalny klops, więcej jakiś show dla małolatów niż dobrej muzyki !!! Te kanały już dawno powinny zniknąć ! A rok temu jeszcze zakodowali tą nędzną VIVĘ to już porażka ! Dlaczego nie biorą przykładu chociażby jak z MTV HITS czy MTV DANCE lub w ogóle niech te kanały zamienią na te własnie i by dodali to nc+ czy innych platform chociażby VH1 CLASSIC, dlaczego niektóre kablówki jak np. Multimedia mają taki kanał w swojej ofercie a 3 największe platformy jakoś nie mogą "załatwić" takiego kanału ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena to taka tajemnica to znaczy, że po prostu jest wysoka, bo coby im szkodziło już ujawnić. Jeśli ceny byłyby atrakcyjne to słoneczna platforma nawet by nie bekła. A co do muzyki to pamiętam jeszcze czasy lat 90-tych kiedy MTV było fajną stacją muzyczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Oczywiście, że ceny w nc+ będą wysokie, bo nie opłacało by im się startować z nową platformą, a jeżeli ktoś już od dawna bywał na wszystkich platformach to doskonale wie, że CANAL+ jest drogim bytem ! Ta platforma będzie dla ludzi z dużymi zarobkami, dla śmietanki, a nie dla zwykłego zjadacza chleba, który ma rodzinę i 1.000 zł zarobków ! A prawda jest taka, by jak najwięcej kasy wyciągnąć od ludzi, a nie iść im na rękę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena to taka tajemnica to znaczy, że po prostu jest wysoka, bo coby im szkodziło już ujawnić.

 

To jest normalny zabieg. Po co podawać cenę czegoś czego klient jeszcze nie może "dotknąć"( vide PS4 ). Jeżeli oferta bedzię dobra i klient bedzie wiedział że już może to mieć to zapłaci więcej - decyzja "na gorąco". Podając informacje wcześniej klient może dokładnie wszystko przeanalizowac, przeklakulować.

Biznes to biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To jest nierealne aby mieć wszystkie kanały Canal + trzeba by 150 wyłożyć skoro w kablówkach jest za 40 zł. To ludzie by uciekli z nc+ do kablówek. To wszystko będzie taniocha bo jak jest taniocha to lepiej się sprzedaje i jest więcej abonentów. A lepiej mieć 3 klientów którzy zapłącą po 40 zł niż 1 co zapłaci 120. Po to jest ta fuzja aby było tanio i aby lepiej się sprzedawało i aby ludzie uciekli z CP więc będzie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena to taka tajemnica to znaczy, że po prostu jest wysoka, bo coby im szkodziło już ujawnić. Jeśli ceny byłyby atrakcyjne to słoneczna platforma nawet by nie bekła.

Widzę, że Brand managerów i marketingowców z górnej półki u nas aż nadmiar jest :mrgreen:

Jeżeli chodzi o "przymus " migracji do nc+ to uważam to za plotkę niewartą nawet odrobiny uwagi z prostego powodu - lepiej jest mieć abonenta który płaci przez jeszcze naście miesięcy sporą kasę, niż nie mieć go w ogóle. Uprawnieniami do odbioru przecież dość prosto sterować, a system kodowania i tak jeszcze zostaje w użyciu.

Tylko żeby dojść do takiego wniosku, trzeba się chwile zastanowić, a nie wpadać w zbiorową histerię, bo jakiś trol rzucił bull [beep]em na forum.

Chyba powinni wprowadzić do programu klas podstawowych przedmiot "LOGIKA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chyba nikt tu nie wątpi w to, że nagle nc+ będzie miało najtańsze pakiety niż N-ka, Cyfra czy Polsat ... Będą raczej najdroższe, bo to platforma dla bogatych ludzi ... Ci co mają kasę to nawet będą mieli po 3 abonenty i to z najwyższej półki nawet jakby to było po 250 zł, ale to ma być dla wszystkich a nie dla wybrańców !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne podejście jest w nc+ do klienta. Jestem ciekaw czy we Francji też ich marka tak dba o wizerunek firmy jak u nas. Pewnie są to 2 różne światy. U nas tylko złapać jelenia na kontrakt i reszta ich nie interesuje. Premier nie ma cały miesiąc w c+, nie ważne przecież były w lutym. Start nowej oferty za tydzień i konspiracja jak na wojnie. Pewnie liczą, że po cichu wprowadzą z automatu ludziom nową ofertę i każdy łyknie to jak młody pelikan. Potwierdza się to już w tych przeciekach o przymusowej migracji. Nie zdziwię się jak sport znajdzie się w najdroższej opcji i wtedy płać i płacz bo przecież konkurencji w premium nie ma.

Jak na razie można wysnuć wniosek, że będzie skok na kasę bo taka cisza ze strony nadawcy może sugerować tylko to. Obym nie miał racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to powiedźcie to tym co niemal czcili @hugo. Nie neguje że miał kiedyś jakieś informację ale z tą nie trafił i to o kilka kilometrów. Brawa się im należą bo to chyba najlepiej przygotowana "promocja" że nic nie wyciekło. Dla nas to minus a dla nich to plus. Mało prawdopodobne też są ulotki np APS przed 21. Myślę że jakaś konferencja a potem dopiero sprzedaż oferty np od 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przedłużyłem umowę z cyfrą na kolejne 18 m-cy

konsultant na moje pytanie o możliwość migracji odpowiedział, że po 1 kwietnia mogę dzwonić na infolinie i pytać o warunki. Jak zrozumiałem decyzje o migracji mam podjąć do końca kwietnia. W rozmowie nie padły słowa muszę migrować ale mogę migrować. Przynajmniej ja tak zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiadamiam iż do startu nowej platformy nc+ pozostało*: 7d, 8h, 45m, 00s

*jeśli wystartują o 24

 

Właśnie to jest zagadka kiedy wystartują. Konferencja jest 21 marca 2013 roku o godzinie 10.00. Więc start może być przed, w czasie lub po konferencji :D

Pamiętam jak ruszał nPremium o godzinie 12, to konferencja była o 12 a na niej poinformowali, że właśnie kanał ruszył... Nie pamiętam jak było ze startem platformy "n".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...