Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie w n będzie podobnie jak w Cyfrze, czyli jak ktoś ma pakiet z nPremium to z automatu dostanie zbliżony pakiet w nc+ z nowym C+. Jak się zgodzi to zostanie, a jak nie to out. To byłoby logiczne i wtedy spokojnie mozna zlikwidować nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dareczko30

tyle to i ja wiem.ale nowy klient,nie będzie mógł wziąść nowej plaformy z własnym sprzętem.

 

 

a masz do tego jakieś 100% potwierdzenia,bo nie wieże w bajeczki już na tym forum

 

potwierdzenie padło między innymi w tv........... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, po 21 marca przyjdzie list i mamy przejść do nc+ albo OUT ?

W takim razie po co te umowy są przedłużane na 18 miesięcy ?

Nie wierzę, że tak może to wyglądać.

Wstrzymaj się po 21 marca będzie wiadomo co i jak.Bo tutaj po przeczytaniu to można :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w dn. 11/12 marca jest wysyłka pism do abonentów c+. List informujący o nowej platformie, oferta przygotowana dla klienta + regulamin platformy nc+.

 

Jeśli prawdą jest to co kolega napisał, to pisemka powinniśmy dostać na dniach, a więc jeszcze przed konferencją powinniśmy poznać ofertę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że tak gdyż z chwilą podpisania umowy jest ona dla Cibie wiążąca ,zmiana może być dokonana po podpisaniu aneksu ,podobnie jakbyś kupował jakiś towar jeżeli by nawet podrożał międzyczasie to i tak Cibie obowiązuje stara cena a nie nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, po 21 marca przyjdzie list i mamy przejść do nc+ albo OUT ?

W takim razie po co te umowy są przedłużane na 18 miesięcy ?

 

Mam takie same wątpliwości. Wytargowałem satysfakcjonującą mnie umowę i teraz mam być postawiony przed decyzją albo przyjmuje nowe warunki albo do widzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nacisk czyli z tego co było mówione mamy pozbywac klientów 2kart...Nie wiem nadal jak to bedzie wyglądało...Wg tego co słyszymy to ma być tak migrujesz do NC+ a masz multiroom to mamy ci odebrac 2karty wydać 2 adb lub więcej ( kwestia ile sprzętu będziesz chciał)

W takim razie albo wszystkim niech ładują te adb albo nie bo w takim układzie Pan Kazio z pakietem Start i własną kartą będzie nadal korzystał z własnego sprzętu (lub będzie mógł) i pan Włodek z jedną karta z pakietem Prestiż w serwerze który przez kilkanaście lat dorobił się Poloneza nadal będzie uprawiał nielegalny proceder sharingu a innemu który ładuje im ponad 150zł miesięcznie od ponad 5 lat każą robić przesiadkę na ADB tylko dlatego że ma dwie karty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla nowych abonentów warunki będą jednakowe ,w przypadku starych wytargowanych umów - sprawa indywidualna na pewno nie będzie gorzej niż poprzednio.Przecież w tej nowej platformie też są myślący ludzie ,Libicki już przygotował kilka scenariuszy jeżeli abonenci nie będą usatysfakcjonowani nową ofertą ich Libicki przyjmie z otwartymi rękoma ,a fuzja chyba po to powstała żeby pozyskać klientów a nie ich stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...