Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ponawiam pytanie

jaką zachętą będzie wtedy przejście do nowej droższej platformy, a droższej dlatego, że już się reklamuje - będzie 2 w jednym czyli drogi kliencie nie zapłacisz za n osobno i za cyfrę+ osobno 250 zł tylko masz to w jednej platformie za niższą rewelacyjną cenę 120 zl :) to tylko strzał ale tak to będzie z grubsza wyglądać - pokażcie mi ostatnią - dobrą promocję, bo ja nie pamiętam zawsze było drożej i gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zakład jeśli Ci to teraz mają Cyfrę i nie przejdą w ciągu miesiąca na NC+ nie zostaną z nimi rozwiązane umowy to usuniesz konto i dasz nam spokój bo jeśli anulują wszystkie umowy to wtedy ja usunę oke. Skoro jesteś pewien to rękawice podejmujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zakład jeśli Ci to teraz mają Cyfrę i nie przejdą w ciągu miesiąca na NC+ nie zostaną z nimi rozwiązane umowy to usuniesz konto i dasz nam spokój bo jeśli anulują wszystkie umowy to wtedy ja usunę oke. Skoro jesteś pewien to rękawice podejmujesz?

 

Koleś, nie będę się z nikim zakładać. Nie piszę tutaj dla własnego honoru ani w celu udowadniania swoich racji. Poza tym Twoje założenia zakładu są niezgodne w pełni z tym co pisałem. Nie pisałem, że już po 1 miesiącu umowy będą rozwiązane z tymi, którzy nie zgodzą się na zaproponowaną ofertę. Więcej odnoście kwestii migracji nie napiszę, bo pytanie rodzi pytanie, a wszystkiego napisać nie mogę.

 

Hugo: a czy tak samo będzie z pakietem Canal+ Superpremium?

 

tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nich najkorzystniejszym byłoby aby zmusić wszystkich do natychmiastowego (lub dać jakiś niewielki czas 1-2 m-ce) przejścia na nc+, bo tak to będą utrzymywać nie dwie a trzy platformy. Wiadomo kupa ludzi by od nich odeszło ale jakby dali fajne promocje to nie byłoby źle i mieliby od razu porządek jedna platforma jedna oferta i gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migracja będzie w ramach nowoprzygotowanej oferty. Albo się decydujesz i zostajesz, albo - out!

 

Hugo, ale twoje powyższe słowa brzmią jednoznacznie, przynajmniej dla mnie. Jeżeli abonent nie zgadza się na migrację do nc+ to jego dotychczasowa umowa zostaje rozwiązana, bo jak inaczej rozumieć słowo "out".

Tak więc jeśli będzie inaczej to proszę zdementuj lub uściślij powyższe słowa bo zrobi się niezły zamęt o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Hugo, a odnośnie kablówek coś wiadomo? Co z pakietem Canal + w kablówkach, teraz średnio za 39 zł mamy do wyboru Canal +, Canal + Film, Canal + Sport, Canal + Weekend i Canal + Gol. Co się może zmienić? Coś dojdzie? Cena się zmieni? Czy nc+ akurat tym tematem się w ogóle nie zajmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Hugo, a odnośnie kablówek coś wiadomo? Co z pakietem Canal + w kablówkach, teraz średnio za 39 zł mamy do wyboru Canal +, Canal + Film, Canal + Sport, Canal + Weekend i Canal + Gol. Co się może zmienić? Coś dojdzie? Cena się zmieni? Czy nc+ akurat tym tematem się w ogóle nie zajmuje?

 

Kablówki tez otrzymają dostęp do nowego pakietu CANAL+. Wszędzie (satelita i kablówki) pakiet CANAL+ ma byc taki sam zawartościowo :D

 

Kablówki które dzisiaj oferują 5 kanałów CANAL+ i serwis CANAL+ 3D sa gotowe do zaoferowania pełnego, nowego pakietu CANAL+, bo obecnie emitują łącznie sygnał 6 kanałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceberg, tak, out oznacza rozwiązanie umowy jeżeli sobie tego ktoś zażyczy. Nie potwierdzam jedynie tego, że umowa będzie rozwiązana w terminie 1 miesiąca. Firma ma plan działania, którego tutaj w całości nie podam. Napisałem ogólnie to co mogę. Poczekajcie na pisma, które niedługo dostaniecie i wszystko będziecie wiedzieć.

 

Automatyczna migracja będzie tylko ze starej na nową paczkę Canal+. Reszta pakietów dobrowolnie ale tylko do zakończenia okresu minimalnego, potem musowo. Tyle można wywnioskować z tego co pisał Hugo i co wcześniej było wiadomo.

 

no widzę, że ktoś wyciąga prawidłowe wnioski 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...