Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nowa platforma będzie mieć zaporowe ceny to całe to przedsięwzięcie ma sensu i nic z tego nie będzie.Cyfra miała najtańszy pakiet za 19zł cena skandalicznie wysoka w porównaniu do zawartości ,teraz jest naprawdę okazja żeby to zmienić ale trzeba odważnych decyzji .Jest dużo fajnych kanałów muzycznych których nikt nie ma - M6 hits ,NRJ12 hits ,Tele Melody gdyby to włączyli to może bym się skusiła ,a tak to nic nowego a ceny zapewne będą większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam obejrzałem kilka filmów na YouTube'ie. Muzykę również tam osłucham, zanim pobiorę.

;)

 

nbox posiada dostęp do YouTube. Na YouTube'ie można obejrzeć filmy w całości. Zdarzają się także nowe filmy i pewnie te znane z PictureBox. Myślę, że technicy n celowo ograniczają dostęp do aplikacji właśnie z tego względu, że mało kto kupowałby w VOD.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] YouTube[...] Myślę, że technicy n celowo ograniczają dostęp do aplikacji właśnie z tego względu, że mało kto kupowałby w VOD.

;)

 

Jeśli to ironia to OK, ale jeśli naprawdę tak myślisz to radzę postarać si o posadę i takiego jednego przewodniczącego zespołu parlamentarnego bo tutaj się marnujesz a on cię niewątpliwie doceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze torrenty, USB w telewizorach odtwarzające Divx'y i funkcje typu Smart TV więc takie ograniczanie zawartości portali typu Youtube nie miałoby sensu. Wystarczy, że za TVN Playera na dekoderach N trzeba płacić 1,99zł mieisęcznie, a w Smart TV jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że tylko 2 kanały sportowe - nsport i C+sport. Miało być wiecej sportu a tu lipa. Konsultant mówił że na C+ Family nie będzie sportu tylko filmy rodzinne i bajki. Masakra

 

Myśle ze ligi zrobią jako dodatkowo płatne PPV. Tak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przecież nie wiemy ile będzie kanałów sportowych. Jeszcze wykazu kanałów nie ma, poza tym konsultant guzik tam wie. Wg mnie liga mistrzów będzie nadawana również na C+ family. Nie wiadomo, może na okres, gdzie jest więcej meczów będą takie kanały jak C+ sport2, sport 3, sport 4.

Musimy poczekać do 21.03 kiedy dowiemy się więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 8 kanałów CANAL+ na stronie CYFRY+, to celowe działanie i jednak będzie więcej kanałów sportowych CANAL+ Sport, np. CANAL+ Sport 2 i CANAL+ Sport 3. Nikt nie wie, jak naprawdę będzie 21 marca, więc jedynie możemy spekulować o ofercie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wydaje mi sie to malo prawdopodobne, aby byl tylko jeden C+Sport oraz nSport (czy tam jak sie bedzie pozniej nazywal). Juz teraz ciezko jest pomiescic wszystkie transmisje na zywo podczas weekendu na rodzinie kanalow C+, a co dopiero jak dojdzie jeszcze Serie A i Ekstraliga zuzlowa... Jestem ciekaw, co natomiast bedzie z prawami do dyscyplin transmitowanych w ESPN America. Przydaloby sie, aby NC+ wykupilo NHL i NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czytam wielu z was ogarnia ( przez ponad 200 stron) fantastyka i zniecierpliwienie.. Oraz ciekawość czyli pierwszy stopień do piekła..

 

Skoro oficjalnie zapowiadany jest start nowej platformy NC+ na 21 marca 2013 roku . To siłą rzeczy sprzedaż , dystrybucja musi ruszyć przed 21 marca.. Ba musi przynajmniej prezes i wiceprezes nabyć tuner NC+ bo abonenci Cyfry i abonenci nk-i niczego nawet nie zauważą.. Podejrzewam że w tym tygodniu ruszy dystrybucja nowej platformy.. Bo w przeciwnym razie doszłoby do startu nowej platformy z zerową publiką..!! Czy na taki start liczy NC+..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś napisal na oficjalnym fanpegu nc+ – nie należy się sugerować spotem reklamowym. Dalej tego nie rozumiecie? Wypisujecie tu takie bujdy, że ja [beep]e -.-. 2 kanały sportowe i jeden "specjalny" na najlepsze spotkania (Canal+) ? To jest iście nie możliwe.. Obecnie w rodzinie plusów, ledwo się mieszczą te transmisje, które już są (a nasza rodzima ektraklasa często gra na Canal+) a co dopiero będzie jak dojdzie ekstrakliga żużlowa, liga włoska i co najważniejsze Champions League i Europe League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nie ma opcji aby były tylko 2 kanały sportowe. Będzie ich dużo więcej, nie wiadomo jeszcze w jakiej postaci, ale na pewno nie będzie mniej niż jest teraz. Logika. Łączą się dwie platformy po to by zaoferować klientom więcej, a nie mniej.

Martwię się jedynie o cenę za pakiet, który będzie miał wszystkie kanały sportowe i filmowe, bo to mnie najbardziej interesuje.

Jak cena będzie zaporowa to zostanę w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...