Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieli ponad rok czasu na to :) Jeżeli nie będzie nowości to nc+ na starcie się skompromituje ;)

Bo mieli ponad rok czasu na to. A widać logiem byli zajęci nieco :D

 

 

wez sie ogarnij. Jak dorosniesz to zrozumiesz

 

Bo taka prawda. Co nas zaskoczy? Planete HD na dekoderach nbox? Podobno miało wszystkich coś zaskoczyć, dla mnie ani Canal+ na nboxie, ani Planete nie zaskoczy bo to wiedział nawet gimnazjalista. Więc władze nc+ mówiły, że coś nas zaskoczy. Jak na razie nie widze tego czegoś :)

 

Tak więc ponad rok czasu zmarnowali na fuzję :) To jest Polska :)

 

ces - czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie pisałem, że C+ powinien wchłonąć Polsat Sport :) Ludzie czytajcie ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że więcej kanałów wyleci i nie trzeba będzie czekać do sierpnia z wypowiedzeniem.

Czyli co, na 18 m-cy kroi się dla mnie C+optimum za 65 zeta z całą nowa paczką Canal+? Dalej nie mogę uwierzyć :>

Aha, zapomniałem, zawsze mogą strzelić podwyżkę :lol2:

Ludzie żadnych wypowiedzeń nie bedzie można składać. Będzie to tak wszystko zorganizowane jak w cp chcesz więcej zapłać więcej czyli nowa umowa z nc+.Jeżeli nie przejdziecie wszystkie kanały będziecie mieć tak jak dotychczas.Przez jakiś czas będą trzy platformy chyba to jest jasne. A jak mówicie o canal+ choćby zmienił nazwę to tak niemożna wypowiedzieć umowy chyba że zmieni się cena ale to i tak można wypowiedzieć tylko opcję canal + tak samo w n tylko opcj n premium będzie można wypowiedziec o ile znikną :) te kanały .

 

nie do konca. Znikaja nPremium, wiec starzy abo n nie beda miec do nich dostepu. Tak samo ja bede mogl wypowiedziec umowe z C+ bo paczke Canal+ mam gwarantowana. To samo z abonentami C+Start, C+Kompakt, C+Optimum, C+Superpremium i C+Prestige. Bez prawa do wypowiedzenia beda mieli tylko ci ktorzy dokupili osobno paczke Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu oni się reklamują T-mobile Ekstraklasa a może Liga Mistrzów? A może ja chce mieć wybór Ligę Mistrzów a Siatkówka? I co? Nie ma.

Tak samo z Discovery Historia a może Viasaty? I co? Też nie ma.

 

Reklama dla mnie bezsensu ta nowa :) nic nie wnosi, bo każdy to wiedział, że prawa się połączą, że oferta się połączy :) Gdzie nowości się pytam? :)

 

Napisałem tak. Więc dla mnie to żadna nowość. Czytaj ze zrozumieniem, a potem płacz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli ponad rok czasu na to :) Jeżeli nie będzie nowości to nc+ na starcie się skompromituje ;)

Bo mieli ponad rok czasu na to. A widać logiem byli zajęci nieco :D

 

 

wez sie ogarnij. Jak dorosniesz to zrozumiesz

 

Bo taka prawda. Co nas zaskoczy? Planete HD na dekoderach nbox? Podobno miało wszystkich coś zaskoczyć, dla mnie ani Canal+ na nboxie, ani Planete nie zaskoczy bo to wiedział nawet gimnazjalista. Więc władze nc+ mówiły, że coś nas zaskoczy. Jak na razie nie widze tego czegoś :)

 

Tak więc ponad rok czasu zmarnowali na fuzję :) To jest Polska :)

 

ces - czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie pisałem, że C+ powinien wchłonąć Polsat Sport :) Ludzie czytajcie ze zrozumieniem...

 

ciebie nic nie zaskoczy, bo masz CP. Poza tym jak maja robic porownanie LM albo siatowka, skoro tej drugiej nie maja. Chlopie wiesz co to reklama? reklamuje sie to co sie posiada, a nie to co jest u konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni zapowiadali, że oferta premium jest najważniejsza i rzeczywiście jeśli powstanie paczka 6 Canal+ złożona ze wszystkiego co do tej pory było oddzielnie w Canal+ i nPremium to z zadania się wywiążą, do tego dodają pewnie te najlepsze kanały z n np. Fox HD, Discovery HD, History HD i te wszystkie najlepsze co były w Cyfrze+ razem w paczkę kanałów tematycznych w nc+ i w tym wypadku też zrobią co do nich należało, oczywiście w wypadku takiego wydarzenia jak fuzja przydało by sie także dodać coś całkiem nowego np. coś nowego w HD (CN HD, TCM HD, Travel HD, iConcerts HD itp.), ale jak tego nie zrobią to nie można im nic zarzucić, bo nie obiecali nowych kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ rafallo777 coś ci się płyta zacięło, bo co stronę powtarzasz te swoje głupoty. :D

Mieli rok czasu i co z tego, dodadzą kanały z Cyfry i N i tyle, jak ktoś dalej taki naiwny, to nie u nas takie cuda.

 

Ponad rok czasu mieli. Takie rzeczy powinni zrobić od razu jak dostali zielone światełko. Rok czasu czekali na to co każdy wiedział.

Myslałem, że przez rok czasu naprawdę zrobią hiper super ofertę, jakieś nowe kanały itd. A dla mnie nie jest żadną nowością, zadnym zaskoczeniem, że LM, FOX, itd przechodzą do Canal+, oraz wymieszanie się kanałami. Dla mnie to żadna nowość i to powinni zrobić w dniu kiedy otrzymali zielone światełko. A oni ponad rok czasu nic nie robili :) By teraz wystartowac bez nowości? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli ponad rok czasu na to :) Jeżeli nie będzie nowości to nc+ na starcie się skompromituje ;)

Bo mieli ponad rok czasu na to. A widać logiem byli zajęci nieco :D

 

:crazy:

 

Napisz konkretnie jakich nowości oczekujesz, bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Dlaczego się skompromituje? Co według Ciebie powinna zaoferować, żeby się nie

"skompromitować"?

 

Po Twoich postach wnioskuję, że albo jesteś baaaaaaardzo głupi, albo po prostu trollujesz.

 

Dla Ciebie nowością będzie MGM na dekoderze C+, albo Planete na recorderze? no ludzie to ma być nowość? haha

I na takie kanały czekac ponad rok czasu?

 

masz problemy z rozumieniem? nowoscia bedzie to, ze na jednym dekoderze bedziesz mial i PLanete i MGM, taka samo zreszta kanalow. Czego sie spodziewales po fuzji n z C+? Polsatu Sport a moze prawa do satkowki ktore ma Polsat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Ja ciągle pisze i pisałm, że dla mnie żadną nowością nie będzie wymieszanie się kanałów, Planete HD w moim recorderze, itd.

Dla mnie nowością mogą być różne kanały jakieś, np, Viasaty jak to zrobił CP w listopadzie. To jest buum z ofertą, a jak na razie nc+ czym może się poszczycić? Tym, że prawa przechodzą LM itd do Canal+? :)

No ludzie.

 

Dla mnie nowością byłoby coś takiego jak zrobił CP w listopadzie - dodał paczkę Viasatów. To zaskoczenie, nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdą jest jakby taka fuzja miała miejsce w innym kraju zapewne było by to lepiej przygotowane, zresztą w takim sky jest zupełnie inna jakość nadawania kanałów w HD, większy bitrate, jak ma coś w nazwie HD, to w rzeczywistości ma ta jakość HD, ale niestety tu jest Polska, a ludzie sami są sobie winni ponieważ akceptują tą niską jakość i miernotę, mam tutaj na myśli nie tylko telewizję, ale i inne dziedziny życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chce oglądać walki kogutów i co? W Polsce są 2 telewizje teraz, nie wiem czy wiesz, ale ta druga telewizja (CP) też ma kanał sportowy i inne kanały własnej produkcji, i też coś muszą pokazywać na swoich kanałach. Canal+ nie może wszystkiego mieć, bo to jest nie możliwe. Nie wiem czy trollujesz teraz, czy po prostu jesteś głupi.

 

Napisz konkretnie co oczekujesz bo nie rozumiem? Co mieli więcej przez ten rok zrobić? Siatkówka? Jaka siatkówka, skoro Polsat ma do niej prawa. Nowe kanały? Niby jakie? Po połączeniu się platform będziemy mieli baaardzo dużo kanałów tematycznych. M.in Domo+, Planete+ itd. z Cyfry i tematyczne z nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Ja ciągle pisze i pisałm, że dla mnie żadną nowością nie będzie wymieszanie się kanałów, Planete HD w moim recorderze, itd.

Dla mnie nowością mogą być różne kanały jakieś, np, Viasaty jak to zrobił CP w listopadzie. To jest buum z ofertą, a jak na razie nc+ czym może się poszczycić? Tym, że prawa przechodzą LM itd do Canal+? :)

No ludzie.

 

Dla mnie nowością byłoby coś takiego jak zrobił CP w listopadzie - dodał paczkę Viasatów. To zaskoczenie, nowość.

 

widziales juz liste kanal nc+ ze tak twierdzisz? nie. Wiec zamilcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowością byłoby coś takiego jak zrobił CP w listopadzie - dodał paczkę Viasatów. To zaskoczenie, nowość.

 

Viasaty to dla Ciebie nowość? Dla kablówek to staroć raczej. Większą "prawdziwą" nowością był Polsat Food :D

 

Polsat Food, czyli Food Network. Kanal kodowany czyli platny... kontra ten sam w UK dostepny w naziemnej cyfrowce za darmo. Oto Polska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym kraju dostali by zgode na fuzję i od razu by odpalili nową platformę. Po co czekac rok? No chyba że wyskoczyć od razu z hiper nowościami.

A tu w Polsce inaczej. Ponad rok czasu i nic. Logo zrobili, nazwę ni w ... ni w oko i tyle czasu to trwa. Żadnych informacji, nic zero. Jak by mieli zaskoczyć czymś nas extra hiper.

A w rzeczywistości Viasaty dodane przez konkurencję... Więc czym moga zaskoczyć w dniu startu? Bo ja nie widzę już programów, ani nic takiego w czym mieli by zaskoczyć.

 

Dekodery z WiFi? Żadna nowość, można na allegro kupić. LM w Canal+? Dla mnie to było od samego początku oczywiste, że prawa przejda do Canal+. Więc co oni tyle czasu robili, milczeli, żadnego info nie dawali? Bo może nie mają nic takiego, nie mają ASA w rękawie jaki miał CP z Viasatami? Oto jest pytanie i okaże się 21 marca :)

 

Jak nie będzie żadnych nowości typu jakie zrobił CP w listopadzie Viasaty, to będzie to kompromitacja, że przez ponad rok czasu nic nie starali się dodać, zrobić, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekajmy do zaprezentowania oferty nc+. Na razie nie znamy jej szczegółów, a niektórzy martwią się, że nie będzie zaskoczeń. A może będą :D Chociaż prawda jest taka, że niektórzy sobie za dużo wyobrażają :D :D :D

 

Polsat Food, czyli Food Network. Kanal kodowany czyli platny... kontra ten sam w UK dostepny w naziemnej cyfrowce za darmo. Oto Polska :D

 

Polska jest Polską, USA jest USA, UK jest UK. Nie wszystkie porównania są na miejscu. W innych krajach jest jedna platforma SAT i żyją, a Polsce łączy się tylko "n" i C+ i niektórzy już widzą monopol :D :D :D

 

W innym kraju dostali by zgode na fuzję i od razu by odpalili nową platformę. Po co czekac rok? No chyba że wyskoczyć od razu z hiper nowościami.

 

Baaaaaaaaaa. A w jeszcze innym kraju to pewnie odpalili by nową platformę, jeszcze przed zgodą. To dopiero byłoby zaskoczenie mega hiper odlot :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym kraju dostali by zgode na fuzję i od razu by odpalili nową platformę. Po co czekac rok? No chyba że wyskoczyć od razu z hiper nowościami.itp.

A przecież w tej fuzji cały czas chodzi o pieniądze.

Walka toczy się kto więcej wprowadzi do tego związku "wiana".

To będzie miało przełożenie na dominację założycielską i finansową.

Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważasz, że Domo, Planete itd to nie nowość a Viasaty już tak?

 

Bo o Viasatach na satelicie każdy marzył. Abo Nki, C+ i CP. A tu zaskoczył CP, dodał Viasaty. Ale wiekszym zaskoczeniem było to, że dodał... Polsat Viasat.

 

Podaj mi jakieś inne zaskoczenie ostatnich lat na rynku platform sat? O jakiś kanał. Podaj mi kanał tak bardzo oczekiwany? To był tylko Viasat. Żaden inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że przy okazji tej fuzji bardziej powinni się skupić na rozwinięciu usługi online, czyli wprowadzeniu aplikacji nc+go, czyli dostępu do całego pakietu premium na komputerach, tabletach, laptopach, smartfonach, właśnie oferta online powinna być jak najbardziej szeroka, coś na wzór Sky Go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując dla mnie najważniejsze żeby ta paczka Canal+ miała bardzo dobrą jakość, duży bitrate, pozostałe kanały HD również, żeby była aplikacja nc+ go i dostęp online do całej paczki premium na PC, tablecie, smartfonie, jest tyle kanałów tematycznych nadających w beznadziejnej jakości że szkoda słów..., niech postawią na jakość, a nie na ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...