Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie nowości się pytam? :)

 

Uspokój się. :shock: A czy ktoś ci zapowiadał nowości? Jak będą to będą, jak nie to nie. Zresztą nc+ od samego początku zapowiadała "stawiamy na premium" oraz "łączenie ofert". Więc czekaj cierpliwie na ofertę nowego Canal+, a nie 100 nowych kanałów HD. :roll:

 

Tylko co oni z tego premium mogą zaproponować ? 2, 3 filmy więcej w miesiącu ? Jak ktoś ma cyfrę + to co on może zyskać ? Ma dobry sport, film, dokupuje sobie jeszcze HBO i jest szczęśliwy. Zanosi się, że naprawdę nie wiele, a szum wokół tej fuzji jest ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to trwało ponad rok czasu i oczekuje czegoś więcej niż typowego połączenia ofert bo dziecko wiedział o tym :)

Tyle czasu nic nie zrobili? Tylko logo? I anteny 80 z logiem wspaniałym nc+? :)

Pięknie! Jeszcze nowa – stara – platforma nie zaistniała a krytyka już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są nowości. Dla abonentów N cała zawartość z Cyfry, a dla abonentów Cyfry cała zawartość z N. Więc nie wiem o co Wam chodzi, że nie ma nowości. Sami się nakręcacie, że dostaniecie nowe kanały, ktoś puścił info o Showtime i zaraz wielkie rozczarowanie, że w reklamie tego kanału nie widać i najeżdżacie na nową platformę, że brak nowych kanałów. A czy ktoś oficjalnie je Wam obiecał? Nie. Więc zluzujcie trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tabeli nadal widnieje 8 c+ mimo ze w jednej opcji pokazuje te 6kanalow+ razem z c+ 3d a w drugiej bez c+ 3d, cos ustawiaja i zdaje mi sie ze my obecni abonenci c+ dostaniemy tylko full canal+ te 6 czy tez 8 kanalow jak na stronce wyswietla, i nic poza tym, reszte kanalow po migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że osoby posiadające nPremium dostaną ten jakiś tam Canal+ family jako odpowiednik, ale z dokładnie tą samą zawartością dziadostwa jaka jest obecnie w Npremium. Tak więc jeszcze nie jeden raz będziemy mieli jako premiery Prawnika z Lincolna, czy Młode wino......

Zobaczycie, że tak będzie.

 

Prawdziwe treści premium będą w tych 'właściwych" Canal+

No i wydaje mi się, że nie będzie rozłączenia sportu od filmu. Szkoda. Nie wydam na sport ani 1 złamanego grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie narzekać na brak nowości - mało wam sportu? no sorry, ale każdemu dogodzić się nie da. Nc+ nie będzie przejmowało się jakimiś niszowymi sportami typu siatkówka - chcesz ją oglądać to kup sobie Cyfrowy Polsat. Gdyby to był rzeczywiście tak chętnie oglądany i popularny sport to z pewnością Canal+ już dawno powalczyłby o prawa. Może mają dołożyć jeszcze piłkę ręczną, albo tenis stołowy bo inny rafallo powie, że wciąż ma zbyt mały wybór? No sorry, ale Canal+ skupia się na contencie który jest najciekawszy (najpopularniejszy) i który przyciągnie największą ilość abonentów.

 

Jedyną dyscypliną, której Polsatowi Sport może pozazdrościć Canal+ jest boks i gale MMA, choć najciekawsze wydarzenia z reguły i tak trafiają do otwartego kanału lub PPV więc ten kto chce i tak zobaczy.

 

Poza tym niektórzy sami nie wiedzą czego chcą - najpierw piszą, że woleliby mniejszą ilość kanałów, ale lepszej jakości, a potem narzekają, że jednak nic nowego nie ma, bo żadnych dodatkowych kanałów nie utworzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to trwało ponad rok czasu i oczekuje czegoś więcej niż typowego połączenia ofert bo dziecko wiedział o tym :)

Tyle czasu nic nie zrobili? Tylko logo? I anteny 80 z logiem wspaniałym nc+? :)

Pięknie! Jeszcze nowa – stara – platforma nie zaistniała a krytyka już jest.

Polska chłopie, Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to trwało ponad rok czasu i oczekuje czegoś więcej niż typowego połączenia ofert bo dziecko wiedział o tym :)

Tyle czasu nic nie zrobili? Tylko logo? I anteny 80 z logiem wspaniałym nc+? :)

 

Wiesz, ja nie wiem czego ty oczekujesz. Mam wrażenie, że bardziej marzysz niż jesteś realistą (a może za dużo czytasz bloga z marzeniami redaktorów SK na temat nc+). Ale uwierz mi, olbrzymia większość abonentów ogląda telewizję "zwyczajnie", a nie wyszukuje co chwilę nowych kanałów. Tym bardziej, że nowe kanały są coraz gorsze (powtarzalność się treści).

 

Tylko co oni z tego premium mogą zaproponować ? 2, 3 filmy więcej w miesiącu ? Jak ktoś ma cyfrę + to co on może zyskać ? Ma dobry sport, film, dokupuje sobie jeszcze HBO i jest szczęśliwy. Zanosi się, że naprawdę nie wiele, a szum wokół tej fuzji jest ogromny.

 

Ja mam taką wrażenie, że niektórzy nie rozumieją istoty fuzji. Kochani. Jesli myśleliście, że w wyniku fuzji otrzymacie 100 nowych kanałów HD to się rozczarujecie :D . Fuzja jest głównie po to, by wzmocnić ofertę premium (pakietu Canal+) - czyli to co do tej pory było na wyłączność w Cyfrze+ i "n", teraz będzie w jednym dekoderze "nc+". Czyli będziesz mógł za pomocą jednego pilota obejrzeć w weekend T-Mobile Ekstraklasę, a w tygodniu Ligę Mistrzów. Będzie też więcej filmów w jednym dekoderze (przejęcie praw po nPremium). Inaczej mówiąc wracamy do normalności z okresu, gdy na rynku był Cyfrowy Polsat i Cyfra+ z silnym Canal+.

 

Reasumując: najwięcej sportu i filmów na wyłączność - jeden dekoder i abonament w domu zamiast dwóch. Do tego możesz sobie zakupić tani abonent Cyfrowego Polsatu i masz w domu także Polsat Sport :D

 

Z drugiej strony, jak z Wami rozszerzać ofertę, jeśli już zapowiadacie, że nie chcecie płacić więcej, bo uciekniecie do Cyfrowego Polsatu. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się brać c+ dla filmów, oferta coraz słabsza, w marcu zero premier, a teraz widzę że na ale kino lecą filmy z c+ w tej chwili leci film "Zwycięstwo" który niedawno oglądałem na c+ - i to ma być premium - dno i tyle ! Kanałów c+ będzie dużo ale będą same powtórki - do du...szy z takim ekskluzywnym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie narzekać na brak nowości - mało wam sportu? no sorry, ale każdemu dogodzić się nie da. Nc+ nie będzie przejmowało się jakimiś niszowymi sportami typu siatkówka - chcesz ją oglądać to kup sobie Cyfrowy Polsat. Gdyby to był rzeczywiście tak chętnie oglądany i popularny sport to z pewnością Canal+ już dawno powalczyłby o prawa.

 

No sory, ale nazwanie siatkówki sportem niszowym to gruba, gruba przesada, gdyby było tak jak piszesz, że siatka to sport niszowy, to dlaczego na większości meczów klubowych i Reprezentacyjnych jest komplet publiczności? jaką oglądalność ma siatka w Polsacie Sport? Ponad 200 tys. Ponadto mecze (Reprezentacji) w otwartym Polsacie gromadzą wielomilionową publiczność .

 

EDIT: Nie wspomnę o oglądalności IO w TVP, np. http://media2.pl/badania/94901-Prawie-6 ... karzy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nc+ nie będzie przejmowało się jakimiś niszowymi sportami typu siatkówka - chcesz ją oglądać to kup sobie Cyfrowy Polsat. Gdyby to był rzeczywiście tak chętnie oglądany i popularny sport to z pewnością Canal+ już dawno powalczyłby o prawa. Może mają dołożyć jeszcze piłkę ręczną, albo tenis stołowy bo inny rafallo powie, że wciąż ma zbyt mały wybór? No sorry, ale Canal+ skupia się na contencie który jest najciekawszy (najpopularniejszy) i który przyciągnie największą ilość abonentów.

 

Jedyną dyscypliną, której Polsatowi Sport może pozazdrościć Canal+ jest boks i gale MMA, choć najciekawsze wydarzenia z reguły i tak trafiają do otwartego kanału lub PPV więc ten kto chce i tak zobaczy.

 

Poza tym niektórzy sami nie wiedzą czego chcą - najpierw piszą, że woleliby mniejszą ilość kanałów, ale lepszej jakości, a potem narzekają, że jednak nic nowego nie ma, bo żadnych dodatkowych kanałów nie utworzą...

 

ochłoń chłopie trochę i nie pisz bzdur. Może dla Ciebie niszowe sporty to siatkówka i piłka ręczna ale to one w ostatnich latach "dały" najwięcej radości kibicom. Akurat dla mnie MMA jest niszowym sportem, jak to można w ogóle nazwać sportem bo takie MMA to pod każdą wiejską dyskoteką odchodzą i można za free obejrzeć bez dostępu do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cesc4 Co ty bredzisz kolego? Jestem zagorzałym fanem piłki nożnej,ale nie moge sie z Toba zgodzić. Każdy ma prawo oceniać oferte platformy ze swojego punktu widzenia bo to platforma jest dla Nas a nie my dla niej. Nie jakiś tam Rafallo tylko abonent taki sam jak Ty i ja płacący grube siano za tv i mający prawo napisać swoje sugestie związane z ofertą sportową. Dla niego piłka ręczna i tenis stołowy mogą być tak samo ważne jak dla nas Premiership i nie Tobie wysyłać kogoś do innej platformy. Jeżeli oferta sportowa ma być naprawde pełna to powinno w niej być wszystko łącznie z transmisjami z "niszowych" dyscyplin. Napisz tak szczerze nie wolałbyś obejrzeć w tygodniu meczu polskiej drużyny w LM piłkarzy ręcznych zamiast powtórek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiem tylko jedno, że na zapowiedziach w necie widać logotypy podobne do tych hiszpańskich na nC+ (podobno), czyżby w końcu zmądrzeli w kwestii jingli i identów.

 

nie wiem o jakim zmadrzeniu mowisz, skoro te z polskiego Canal+ dostaly szerego nagrod. Poza tym hiszpanskie Canal+ to juz od dawien dawna z Canal+ nie ma nic wspolnego. Zostala tylko nazwa ktora wykupil nowy wlasciciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by wystarczyło jakby do pakietu Canal + Kompakt mógłbym dokupić nSport i nPremium za rozsądną cene. Ewentualnie Discovery Historia, ESPN America

 

nPremium przestaje istniec za 3tygodnie, ESPN America za pare miesiecy, a Discovery Historia nie wiadomo czy przetrwa. Wiec jak chcesz dokupic kanaly ktore za chwile znikna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Weni, dlatego najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest wybór Cyfrowego Polsatu i Telewizji Publicznej - tam również kierują się podobnymi kryteriami co Ty, czyli

- jest Justyna Kowalczyk i sukcesy, są również transmisje biegów narciarskich

- jest trzech Polaków w Borussii, są transmisje ich meczów kosztem ciekawszych spotkań,

- był Kubica, były transmisje F1,

- siatkówka, piłka ręczna itd.

Zabraknie sukcesów Polaków w powyższych dyscyplinach to automatycznie wyleci to z ramówki - czyli oferta skierowana dla kibiców sukcesu. Nie mówię, że to źle, a jedynie pokazuję Ci różnice - Canal+ ma inny content i tyle. Nigdy nie mamy sukcesów w piłce nożnej, a jakoś zawsze ta dyscyplina bije wszelkie rekordy oglądalności i dla niej wielu ludzi płaci abonamenty Cyfrze+.

 

Wielu ludzi zarzeka się, że nie będzie płacić większych pieniędzy na abonament telewizji i straszy odejściem do Cyfrowego Polsatu.

Jednocześnie chcieliby poszerzenia oferty o wszystkie możliwe dyscypliny:

- Premiership (wszystkie mecze kolejki, najlepiej w dedykowanym dla tej ligi kanale Canal+)

- siatkówkę

- piłkę ręczną

- hokej

- ...

 

Ja was rozumiem. Każdy ma swoje ulubione sporty, ale to nie jest możliwe, aby wszystkie dyscypliny były transmitowane w Canal+, no chyba że chcielibyście płacić abonamenty po 500zł. Póki co oferta jest dostosowywana pod upodobania i kieszenie większości. Może rzeczywiście użyłem niefortunnego określenia "niszowa siatkówka", ale z pewnością ta dyscyplina nie ma takiego potencjału czy wystarczającej popularności wśród obecnych abonentów Cyfry+ i N. Ja osobiście jestem fanem szachów, ale nie narzekam jak rafallo, że nc+ nie daje mi wyboru "Wolisz oglądać Ligę Mistrzów, czy turniej szachowy? Niedługo dylematy się skończą" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu oni się reklamują T-mobile Ekstraklasa a może Liga Mistrzów? A może ja chce mieć wybór Ligę Mistrzów a Siatkówka? I co? Nie ma.

Tak samo z Discovery Historia a może Viasaty? I co? Też nie ma.

 

Reklama dla mnie bezsensu ta nowa :) nic nie wnosi, bo każdy to wiedział, że prawa się połączą, że oferta się połączy :) Gdzie nowości się pytam? :)

 

Typie, co Ty masz z tymi nowościami? Co strone widzę Twoje idiotyczne posty... Jeszcze nie przedstawili oferty, a Ty już wszystko wiesz i zadajesz bezsensowne pytania. Co do nowości to czego oczekujesz? Złotej gwiazdki z nieba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że więcej kanałów wyleci i nie trzeba będzie czekać do sierpnia z wypowiedzeniem.

Czyli co, na 18 m-cy kroi się dla mnie C+optimum za 65 zeta z całą nowa paczką Canal+? Dalej nie mogę uwierzyć :>

Aha, zapomniałem, zawsze mogą strzelić podwyżkę :lol2:

Ludzie żadnych wypowiedzeń nie bedzie można składać. Będzie to tak wszystko zorganizowane jak w cp chcesz więcej zapłać więcej czyli nowa umowa z nc+.Jeżeli nie przejdziecie wszystkie kanały będziecie mieć tak jak dotychczas.Przez jakiś czas będą trzy platformy chyba to jest jasne. A jak mówicie o canal+ choćby zmienił nazwę to tak niemożna wypowiedzieć umowy chyba że zmieni się cena ale to i tak można wypowiedzieć tylko opcję canal + tak samo w n tylko opcj n premium będzie można wypowiedziec o ile znikną :) te kanały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rob78on - mi nie musisz tego tłumaczyć, to jest inny target i co za tym idzie content.

Ale co zrobić, jak taki rafallo uważa, że Canal+ powinien wchłonąć Polsat Sport (siatkówkę itd.) bo inaczej nc+ się skompromituje nie dając żadnych nowości.

A wszystko najlepiej w jeszcze niższej cenie abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...