Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie postarała się bardziej np. o więcej kanałów tematycznych z rodziny Planete?

 

 

Plus sukcesem jest wprowadzenie przerywania reklamami. Gratulacje!!!!! Na razie na tych dwóch a w planach pod jej kierownictwem było przerywanie reklamami na pozostałych kanałach tematycznych C+. Na Minimini+ również.

 

 

A co z C+, z Ale kino+? Też jej sukces? Ten ostatni kanał też zalicza dno. A był jednym z lepszych filmowych.

C+ - czas emisji jak TVP za PRL'u.

Hmm, pomyslmy dlaczego nie ma innych kanałów Planete w Polsce? Hmmm, może dlatego że to ambitne kanały. Nie uświadczy się na nich drwali, kierowców na lodzie, bimbrowników, złomiarzy, miłośników ufoludków. A to kanały z takimi programami sa najchętniej oglądane w Polsce. Gdyby wprowadzono drugi, trzeci kanał Planete trzeba by do nich dopłacać. Wtedy to dopiero byś grzmiał że doprowadzono Canal+ na dno :)

 

Reklamy, zaraz, zaraz. A kiedy to wprowadzono reklamy? Czy nie po tym jak wywalono dotychczasowe szefostwo kanałów tematycznych? Czy nie po tym jak nastały nowe władze nc+? Nie po tym jak czasem reklamowym zajął się TVN?

 

Ale kino+. No tak, kanał zalicza dno bo jako jedyny w niedzielne wieczory pokazuje skandynawskie seriale kryminalne. A powinien pokazywać CSI, Kości czy coś innego amerykańskiego. Albo nie, nie amerykańskiego. Jakieś polskie super seriale , Ranczo, Ojca Mateusza albo Czterech pancernych. Na jakim innym kanale można zobaczyć filmy Almodovara, Bergmana, Leone i reszty? I to nie tylko filmy ale i komentarz do nich, dokumenty o ich powstawaniu. Ale fakt, Ale kino+ to dno bo przecież ogląda go tylko garstka ludzi. Nie to co AXN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się sporo z nowym tworem , zastanawia mnie tylko w jakim kierunku pójdzie nc+, czy pójdzie w zaparte (co jest bardzo prawdopodobne) i nadal będzie drogo i będą udawali , że wszystko jest ok,a abonenci "zrozumieli " ofertę , czy zrobią krok do przodu i oferty naprostują (zmiana cen i podejście do stałych abonentów) . Swego czasu założyłem , że na tv mogę przeznaczyć do 60zł, urodziło mi sie dziecko i musiałem niestety zweryfikować wydatki i wybrać pakiet wyższy , i zrobiło się lekko ponad 70zł. Dziecko wyrosło dobrałem MR i HBO razem płaciłem 94,90zł, przy przedłużaniu umowy otrzymałem Superpremium z MR za 99zł , jestem zadowolony , rodzina tez wraz z żona , że mogę mecz obejrzeć nie przeszkadzając jej w oglądaniu w weekend jej pozycji programowych . Pytanie w jaki sposób nowy twór dba o klienta ....? , za to samo mam teraz zapłacić 150 zł , nie wnikam już szczegółowo czy to co mam za 99 nie jest lepszą ofertą niż ta za 150zł .

Więc niech panowie i panie z nc+ , nie "kleją durnia " i nie maja nas za głupków , nie wiem czy Pani Beata odeszła , bo faktycznie uznała cały ten bałagan i ofertę za niezgodną z jej pomysłami i koncepcją, czy odeszła bo jej pomysł na nowa platformę jest wielką klapą i kompromitacją.

 

@Be89

Masz racje Ale Kino jest wartościowym kanałem i muszę przyznać , że oglądam go dużo częściej niż HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu w ogolę się dzieje ...... idiotyzm

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,136 ... SlotII3img

 

 

"29-letni Michał pracował w call center. Zajmował się sprzedażą telewizyjnej platformy n. Gdy po połączeniu n-ki z Cyfrą+ abonenci zaczęli się buntować i pojawiły się krytyczne teksty w mediach, Michał jeden z nich wrzucił na swój profil na Facebooku i skomentował: "Lubię to". Dwa dni później musiał odejść z pracy, bo uznano, że "działa na szkodę firmy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak spojrzeć. Ich stać na przeczekanie kilku miesięcy. Abonenci Cyfry i n są głównymi sponsorami nc+ teraz.

A wystarczy poczekać do sierpnia - jak ligi ruszą.

Teraz sobie odpowiedzmy na pytanie czy cena za sport jest warta tej batali, napisze krótko osamych ligach:

 

Liga Hiszpańska, poza Barcelona i Realem reszta to pól zawodowcy, dwa mecze w lidze w sezonie miedzy tymi klubami to za mało, reszta niestety na obecna chwile nie dotrzymuje kroku.

 

Liga Francuzka: tu już dzieje się więcej bo trafiają sie zacięte mecze.

 

Liga włoska: kompletna porażka, w ciągu kilku sezonów liga zjechała w dół tak, ze nie dziwie się że Canal+ swego czasu nie chcia jej już.

 

I chyba obecnie dwie najciekawsze ligi w których nie brakuje emocji; liga angielska oraz Bundesliga, z tym że Bundesliga jest na Eurosporcie i tyle. T Mobile Ekstraklasy nawet nie wypisuje bo za poziom powinni jeszcze rabatu udzielać abonentom.

 

Warta ta cała batalia tego? Trzeba zauważyć też że cena poszła w górę bo Canal+ chcący np. włoska utrzymać będzie musiał zapłacić. Teraz ja dostały za darmo w ramach fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Beata odeszła chyba tylko dlatego, że powiedziała o tym, że nie odda żadnego klienta a to od razu ją pognębiło. Przecież niektórzy mieli n i C+, to niby co mieli brać dwie umowy z nc+. Trzeba odpowiadać za to się mówi. BTW Wszelkie zmiany soft, lista, oferta(?) wejdą w życie od 5 kwietnia, takie info od infolinii. Czyli tak na prawdę to nc+ wystartuję praktycznie w tym terminie a nie 21 marca! Ci co migrowali to niech będą świadomi, że dla nich C+ tylko do 30 kwietnia, do 2 m-cy dla nowych abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Postremus

Niestety tak człowieka upadlają , rozumiem , że ktoś odpisał "lojalkę" , pytanie brzmi dlaczego podpisał? A no właśnie MUSIAŁ, inaczej zostałby zwolniony z pracy , podobnie było niedawno w pracy mojej zony , musiała podpisać, inaczej będą wyciągnięte konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Hmmm, może dlatego że to ambitne kanały. Nie uświadczy się na nich drwali, kierowców na lodzie, bimbrowników, złomiarzy, miłośników ufoludków. A to kanały z takimi programami sa najchętniej oglądane w Polsce.

Mów za siebie, proszę.

Gdyby wprowadzono drugi, trzeci kanał Planete trzeba by do nich dopłacać. Wtedy to dopiero byś grzmiał że doprowadzono Canal+ na dno :)

Dopłaciłbym za dobry kanał z dokumentmi a nie śmieci: Discovery, NGC, Travel i History.

 

Reklamy, zaraz, zaraz. A kiedy to wprowadzono reklamy? Czy nie po tym jak wywalono dotychczasowe szefostwo kanałów tematycznych? Czy nie po tym jak nastały nowe władze nc+?

Czystki wśród pracowników to nowa moda wprowadzone przez p. Mońkę. Nowi "pracownicy" dobierani wg zasady B.M.W.

 

Ale kino+. No tak, kanał zalicza dno bo jako jedyny w niedzielne wieczory pokazuje skandynawskie seriale kryminalne. A powinien pokazywać CSI, Kości czy coś innego amerykańskiego. Albo nie, nie amerykańskiego.

Ale ile w kółko można oglądać ciągle to samo na jedno kopyto? Brak jest zróżnicowanej oferty jaka kiedyś była. Liczyłem kiedyś ze wzorem CanalSat ten kanał będzie rozszczepiony. Dziś jak widać na potrafią wypełnić całego dnia swoją ramówką. Bo bez opcji dodatkowych to uwzględniając miernotę na premium to był jedyny kanał filmowy w Cyfrze+. Obecnie to można przejrzeć EPG tego kanału na jeden tydzień i zajrzeć dopiero na AleKino+ za dwa miesiące. Nic się nie przegapi.

 

Nie to co AXN :)

Ciekawe że produkcje AXN ciekawsze od tych okropnych seriali poszcza TV Puls. Nie żebym oceniał te filmy specjalnie wysoko - ale na pewno są lepsze do tej sieczki serialowej puszczanej na 4 * AXN. No ale padaczkę AXN zaliczył jakąś dekadę temu. Tak jak Hallmark, który spadł na dno jeszcze przed 1999 rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Postremus A jak troll Julian działa na szkodę firmy to dlaczego nie odejdzie. Jeszcze raz powiem, że prezesem powinien być Marcus! Takie były założenia ale żabojady postawili na swoim i teraz będą ITI obwiniać za porażkę nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI wszystko musi zrypać.... nie na darmo na meczach Legii Warszawy śpiewali ITI Spie*** tak samo było na meczu Pogoni Szczecin. Lojalka lojalką ale facebook jest rzeczą raczej prywatną i jeśli mają dostęp tylko i wyłącznie znajomi to Pan Michał ma "świetnych" znajomych, którzy go nieźle wkopali. Czyli jakbym pracował w CallCenter i mówił między znajomymi jak tam jest źle też bym wyleciał? Przecież to jest śmieszne. Powinien iść do sądu pracy i jestem przekonany, że by wygrał, a za nim by poszło więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak spojrzeć. Ich stać na przeczekanie kilku miesięcy. Abonenci Cyfry i n są głównymi sponsorami nc+ teraz.

A wystarczy poczekać do sierpnia - jak ligi ruszą.

Teraz sobie odpowiedzmy na pytanie czy cena za sport jest warta tej batali, napisze krótko osamych ligach:

 

Liga Hiszpańska, poza Barcelona i Realem reszta to pól zawodowcy, dwa mecze w lidze w sezonie miedzy tymi klubami to za mało, reszta niestety na obecna chwile nie dotrzymuje kroku.

 

Liga Francuzka: tu już dzieje się więcej bo trafiają sie zacięte mecze.

 

Liga włoska: kompletna porażka, w ciągu kilku sezonów liga zjechała w dół tak, ze nie dziwie się że Canal+ swego czasu nie chcia jej już.

 

I chyba obecnie dwie najciekawsze ligi w których nie brakuje emocji; liga angielska oraz Bundesliga, z tym że Bundesliga jest na Eurosporcie i tyle. T Mobile Ekstraklasy nawet nie wypisuje bo za poziom powinni jeszcze rabatu udzielać abonentom.

 

Warta ta cała batalia tego? Trzeba zauważyć też że cena poszła w górę bo Canal+ chcący np. włoska utrzymać będzie musiał zapłacić. Teraz ja dostały za darmo w ramach fuzji.

 

Jak tak patrzy się na ofertę piłkarska, to rzeczywiście nie ma sensu iść do nc+. Dla samej angielskiej nie warto przepłacać. No ale są tacy co inaczej patrzą na rozgrywki piłkarskie o czym świadczy milion abonentów Canal+ - kablówki i Cyfra+ (Źródło: media2.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakbym pracował w CallCenter i mówił między znajomymi jak tam jest źle też bym wyleciał?

A jak byś Ty miał firmę a ktoś by Ci taki czarny marketing robił to byś gościowi podwyżkę dał? Nie sra się do własnego gniazda. To normalna rzecz, ale jednak trochę przesady w tym było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wszystko ale przesadą jest od razu zwolnienie bo polubił fanpage..... Nie dodał żadnego postu, który miałby obrazić czy narazić firmę na straty tylko i wyłącznie polubił stronę! Nie przekazał żadnych "tajnych" informacji. Tak wygląda Demokracja? Zero szans na wyrażenie swoich zdań? Niedługo to zamkną wszystkim buzie. Będzie jak w Chinach czy tam Korei gdzie nawet nie wiedzą co się na świecie dzieje tylko i wyłącznie wszystko na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jedynie arogancką zadufaną kobietą. Jej te uparte brnięcie w jej nieomylne przeświadczenie że ma rację. Rozognienie sytuacji to jej zasługa.

Jesteś kimś z C+ że tak dobrze ją znasz? Jakie rozognienie sytuacji? Z tego co czytam to jej teks "Nie oddamy żadnego abonenta" jest odbierany negatywnie. Na mój gust oznaczał on tyle że nie oddadzą czyli będa mu oferować takie awrunki cenowe które zaakceptuje i zostanie w nc+.

No tak tylko jej słowa rozmijały się z rzeczywistością. Nie oddamy klienta ale oferujemy mu nawet 50% podwyżki albo płacenie więcej za mniej oglądania. Czyli marketingowy bełkot. Jak można próbować wmawiać ludziom o elastyczności w reklamie a już pierwszy rzut oka na ulotkę sprawia, że nie wiem o czym oni mówią. No i te przymusowe migracje. Błąd za błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaczylibodzio Ale to nie idzie o podwyżkę a o zwolnienie z pracy. Zresztą gościu nie bruździł tylko się przypisał aby poprawić wizerunek firmy.

@Postremus W pracy są tylko znajome twarze a nie koledzy czy koleżanki, po pracy co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ta154san

nie do końca tak jest jak mówisz, bo abonenci nc+, którzy migrowali z "n" lub wzięli ich dedykowany sprzęt, który obsługuje system Conax, mają dostęp do tych kanałów. Tu chodzi o tych abonentów, którzy migrując z Cyfry+ pozostali na swoim własnym sprzęcie z czytnikami kart lub modułami dostępu Seca Mediaguard lub sprzęcie dedykowanym po Cyfrze+. Tylko oni nie mają dostępu do Polsatu HD, Polsatu Sport News i History HD. Gdyby Solorz nie wyraził zgody na obecność swoich kanałów na platformie nc+, to pozostali klienci nc+ (ci z dekoderami oraz tunerami obsługującymi system dostępu warunkowego Conax) też nie mieli by dostępu do kanałów Polsat HD i Polsat Sport News. Natomiast zwróć jeszcze uwagę, że kanał History HD nie należy do Solorza, a do niego też nie dołączyli systemu kodowania Seca Mediaguard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak tak patrzy się na ofertę piłkarska, to rzeczywiście nie ma sensu iść do nc+. Dla samej angielskiej nie warto przepłacać. No ale są tacy co inaczej patrzą na rozgrywki piłkarskie o czym świadczy milion abonentów Canal+ - kablówki i Cyfra+ (Źródło: media2.pl)

I to jest właśnie według mnie główny problem, ligi i cena ich. Sport w C+ ogląda obecnie na pewno z 60% abonentów i dla samych lig wiekszosc zdecydowała wykupić pakiet. Filmy i owszem nie twierdze bo są dobre.

 

Jednak teraz przyjdzie wam zapłącic właśnie takie wielkie kwoty abonamentu ze względu na prawa do transmisji, które de facto nie są obecnie tyle warte ( poza Anglia i Niemcami)

 

Dlatego nie wiem ale NC+ jeśli spuści cenę za pakiety to nie wiele. No jeszcze LM i LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na jedno stanowisko przypada 10 osób, którzy będą pracować na ich warunkach czyli nikt za nim nie pójdzie. Dziwi mnie jeszcze jedno... Pan, który został zwolniony nie miał podanego pełnego nazwiska, to że miał zdjęcia nic nie znaczy bo "każdy" mógłby je dodać przynajmniej tak się tłumaczyć np. w sądzie. Szkoda mi "kolegi".

@Szunaj Demokracja w pracy ehh :) dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...