Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla porównania ceny pakietów tv satelitarnej w Europie:

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 50 euro :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania ceny pakietów tv satelitarnej w Europie:

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 50 euro :/

to sie przeprowadz :D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: Pani Monka to pewnie dostała taka odprawę na którą my tu wszyscy przez 5 lat będziemy razem pracowali ,ale co mnie ona obchodzi nie ważne czy Monka czy Julek czy Kon łowiący ryby w przeręblu niech ktoś da normalna ofertę :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pewnie taką dostaniemy jak Panią Mońkę zastąpi ten gość z Antync+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój już pani KONTENT. Kobieta nie sprawdziła się na tym stanowisku, nie podniosła ciężaru swojej pracy, po prostu dała plamę, poniosła konsekwencje tego i koniec. Mnie bardziej interesuje co będzie dalej z nc-, co z całą platformą, co z abo. Moim zdaniem prezes francuzik powinien też podać się do dymisji tak by było uczciwie i honorowo. Ale z honorem to inna sprawa bo to jest BIZNES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie nie wiedzę ale dostałem meila z Cyfry z wyłączaniem kanałów i już jestem w trakcie pisania wypowiedzenia. I teraz pomóżcie gdzie znajduje się numer umowy? Numer abonenta to wiadomo a numeru umowy nie mogę znaleźć.

 

Numer umowy jest na umowie ... zdaje sie. ja za pierwszym razem wysłałem z numerem a za drugim już nie i przeszło. Ważne żeby poleconym wysłać, wpisać dokładne dane osobowe i numer abonenta oraz wyłuszczyć o co ci chodzi i w jakim celu im głowę zawracasz. Warto też napisać że rezygnujesz ze swiadczenia usług wraz z przewidzianym w umowie terminem zakończenia świadczenia usługi bo jak będziesz gapa lub pokręcisz artykuły i paragrafy to moga cię od razu odciać od strumyczka i jeszcze karę umowną zabulisz.

 

Btw... A co wy myśłicie że jak zwolnią tego i tamtego to zaraz bedą rozdawać pakiety za pół darmo? Zapomnijcie... najwyżej spuszczą jeden sportowy do nizszego pakietu i tyle. Do tego uporządkuja sprawe nowych umów co najwyżej. Nie ma szans na powrót do tego co było. Cyfra z N miały już przed fuzją pusto w skarbonie i trudno oczekiwać ze teraz będą robić prezenty. Jak w 2005 pierwszy raz zrywałem umowę to sami zadzwonili i zaproponowali w sumie dosć atrakcyjny pakiet. jak się skończyła umowa i wysłałem ponownie wypowiedzenie to dzwonili i w ramach promocji proponowali dekoder, kanały hd i inne bzdury ale z ceny ni gooya nie chcieli zejsć. Wiec rozstalismy się po 13 latach i źle mi nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani to tak się przejmuje Waszym gadaniem... Teraz siedzi w dużym, ciepłym domu i czeka na wypłatę odprawy, na którą Wy byście pracowali ze 2-3 lata ;).

 

Nei znam się na tych sprawach ale na moje ucho to ona dostała dyscyplinarkę chyba. Najwyżej moze sobie do sądu pracy iść po odprawę. Przeca nei zwolnili jej z przyczyn innych niż niewłąściwe wykonywanie swoich obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani to tak się przejmuje Waszym gadaniem... Teraz siedzi w dużym, ciepłym domu i czeka na wypłatę odprawy, na którą Wy byście pracowali ze 2-3 lata ;)

 

10000 postów i 9500 nie na temat... To jest rekord tego forum.

 

 

Pani kontent odniosła bardzo dużą porażkę to na pewno wpłynie na jej postrzeganie z biznesie i ewentualne plany zawodowe, odprawa odprawą ale dla takich ludzi liczy się co innego więc myślę , że to ją bardzo zaboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani to tak się przejmuje Waszym gadaniem... Teraz siedzi w dużym, ciepłym domu i czeka na wypłatę odprawy, na którą Wy byście pracowali ze 2-3 lata ;)

 

10000 postów i 9500 nie na temat... To jest rekord tego forum.

 

 

Pani kontent odniosła bardzo dużą porażkę to na pewno wpłynie na jej postrzeganie z biznesie i ewentualne plany zawodowe, odprawa odprawą ale dla takich ludzi liczy się co innego więc myślę , że to ją bardzo zaboli.

Popieram i nie obchodzi mnie to gdzie ta pani będzie dalej pracować i co robić .Może c+ załatwi jej robotę w WIETNAMIE bo ponoć tam są właścicielami platformy. Tam by się nadawala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani kontent odniosła bardzo dużą porażkę to na pewno wpłynie na jej postrzeganie z biznesie i ewentualne plany zawodowe, odprawa odprawą ale dla takich ludzi liczy się co innego więc myślę , że to ją bardzo zaboli.

Nie w tym kraju, na porazki sie nie patrzy na takich stanowiskach, przyklad ktory przychodzi mi pierwszy do glowy obecny trener Pogoni Szczecin, Dariusz Wdowczyk skazany za korupcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani to tak się przejmuje Waszym gadaniem... Teraz siedzi w dużym, ciepłym domu i czeka na wypłatę odprawy, na którą Wy byście pracowali ze 2-3 lata ;)

 

10000 postów i 9500 nie na temat... To jest rekord tego forum.

 

 

Pani kontent odniosła bardzo dużą porażkę to na pewno wpłynie na jej postrzeganie z biznesie i ewentualne plany zawodowe, odprawa odprawą ale dla takich ludzi liczy się co innego więc myślę , że to ją bardzo zaboli.

Popieram i nie obchodzi mnie to gdzie ta pani będzie dalej pracować i co robić .Może c+ załatwi jej robotę w WIETNAMIE bo ponoć tam są właścicielami platformy. Tam by się nadawala

 

Pani kontent to jest jedynie twarzą tych zmian i nieudanych analiz rynku które zostały przeprowadzone przez... zwykłych pracowników. To że ich broniła to chyba najnormalniejsza rzecz w świecie, rozumiem że Wy byście przed kamerami mówili jaka to słaba jest ta oferta nc+?

 

To pokazuje, że ludzie chcą igrzysk, cieszą się zwolnieniem kobiety która najmniej z tym bałaganem ma wspólnego, a oferta nc+ stoi w miejscu...

 

Poza tym jest pewna nieścisłość w Waszych zachowaniach, bo skoro oferta nc+ jest tak słaba to po co się nią emocjonujecie i 700 stron już tu napisaliście? Platforma ma tydzień, a liczba postów jest już równa tym z działu N. To znaczy, że zależy Wam na tym nc+ dużo bardziej niż mówicie. Powiedzmy sobie wprost, zagrajmy w otwarte karty - powstała bardzo dobra oferta Premium, która w dodatku jest bardzo droga. I trzeba to przyjąć do wiadomości, zamiast jarać się zwolnieniem jakiejś kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka to pani Beata.. ludzie, to głupie babsko - przemądrzałe i zadufane, pytanie kto następny..

 

jakie głupie babsko?! Co ty za herezję wygadujesz? Gdzie ona teraz znajdzie pracę? Jak sobie poradzi? Ja o nią się bardzo martwię i liczę, że jej błędy zostaną wyłączone i wróci do nc+ z lepszymi elastycznymi pakietami.

 

Ja ją wesprę na facebooku http://www.facebook.com/przywrocic.beatemonke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani kontent to jest jedynie twarzą tych zmian i nieudanych analiz rynku które zostały przeprowadzone przez... zwykłych pracowników. To że ich broniła to chyba najnormalniejsza rzecz w świecie, rozumiem że Wy byście przed kamerami mówili jaka to słaba jest ta oferta nc+?

Ta! Pewnie konsultanci wymyślili i ZATWIERDZILI tę super oferte :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pani kontent to jest jedynie twarzą tych zmian i nieudanych analiz rynku które zostały przeprowadzone przez... zwykłych pracowników. To że ich broniła to chyba najnormalniejsza rzecz w świecie, rozumiem że Wy byście przed kamerami mówili jaka to słaba jest ta oferta nc+?

 

To pokazuje, że ludzie chcą igrzysk, cieszą się zwolnieniem kobiety która najmniej z tym bałaganem ma wspólnego, a oferta nc+ stoi w miejscu...

 

Poza tym jest pewna nieścisłość w Waszych zachowaniach, bo skoro oferta nc+ jest tak słaba to po co się nią emocjonujecie i 700 stron już tu napisaliście? Platforma ma tydzień, a liczba postów jest już równa tym z działu N. To znaczy, że zależy Wam na tym nc+ dużo bardziej niż mówicie. Powiedzmy sobie wprost, zagrajmy w otwarte karty - powstała bardzo dobra oferta Premium, która w dodatku jest bardzo droga. I trzeba to przyjąć do wiadomości, zamiast jarać się zwolnieniem jakiejś kobiety.

 

 

Powstała dobra platforma z bardzo źle skonstruowaną ofertą i w tym jest cały problem. Oczywiste , że wszyscy zainteresowani chcą w niej pozostać ale na cywilizowanych warunkach. Nc+ nikomu łaski nie robi faktem istnienia. Wycenili swój program rynek dał odpowiedź , że oferta nie jest zadowalająca i takie są tego efekty. Normalne , że ktoś musiał za to odpowiedzieć a czy to ta czy tamta osoba obojętne , może teraz zaczną się liczyć z opinią abonentów. To jest telewizja płatna i zależna od ludzi a nie odwrotnie o czym chyba zapomniano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant

 

migrowałeś? :D

 

Nie, bo oferta jest dla mnie niesatysfakcjonująca. Jednak to nie jest powód by teraz spamować SatKuriera i jarać się tym jak to teraz wszyscy uciekną do CP. A zwolnienie jakiejś kobiety również oferty nie poprawia, więc daremna ta Wasza radość.

 

Powstała dobra platforma z bardzo źle skonstruowaną ofertą i w tym jest cały problem.

 

I myślisz że napisanie 25000 postów w tym dziale nie na temat poprawiło ofertę? Zwolnienie kogoś poprawiło ofertę? Jak na razie jest festiwal spamu i igrzyska zwolnień, a konkretów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...