Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi że Mońka na wylocie jak nic sie nie zmienia na lepsze.

Place 16 zl za podstawowy pakiet w cyfrze a oni mi z nc+ proponuja za 49zl zamiane.Dzis telefon miałem od nich w tej sprawie.

Jaka to dla mnie promocja hahah:)

Jak nie znajdzie sie nic w nc+ na poziomie cen startu hd w cyfrze to pozegnam ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą na moje konto spłynął mail o treści:

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie znowu konsultant,od razu powiedziałem mu ze dzwonią do mnie 3 raz i ze ile można z ta sama oferta,powiedział ze ma coś innego,okazało się ze to samo platyna za 109 plus multiroom.Wypytałem go o kanały gwarantowane,powiedział ze nc plus nie może sobie pozwolić ze euro-sporty znikną,powiedział tez ze większość tych kanałów które znikają nadal będzie w ofercie jak extreme sport,espn,sport klub ,uniwersale itp. tyle ze negocjują z ich właścicielami.Zapytałem się go kiedy się ten [beep] skończy,co z pismami które mamy otrzymać,powiedziałem mu ze jak ja dostane pismo lub go nie dostane to nikt mi tego nie udowodni i jeśli mi zmienia pakiet bez mojej zgody podam ich do sadu,oczywiście pewnie zanim to zrobię się zastanowię,pytałem kiedy otrzymam aneks do umowy którą zawarłem telefonicznie przed 3 miesiącami,to powiedział ze mam dzwonić do cyfry plus.Zapytałem go gdzie ta elastyczność ofert powiedział ze tez jej nie dostrzega...Powiedziałem ze ok czekam na inna ofertę powiedział ze możliwe ze w najbliższym czasie się coś zmieni,ale może potrwać to około 2 tygodni,nie wiem czy informacje które mi podał są wiarygodne ale je wam przekazuje.Jestem coraz bardziej przekonany żeby w ogóle z tej platformy zrezygnować,choć bardzo bym tego nie chciał ale cóż nic się nie zmienia a jest coraz gorzej i coraz więcej chaosu,choc tu aktualizacja Pani Monka aut,brawo ,choc to nie wiele zmienia ale daje nadzieje na lepsze jutro)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy pani Beata chciała iść bardziej w rozwiązania znane w C+ czy może była przeciwna agresywnej polityce Juliana...

Moim zdaniem to Julian ponosi pełną odpowiedzialność i najpierw to on a nie Mońka czy dyrektor marketingu powinni polecieć. A tak przy okazji wiele hien dobrze sobie żyje z naszych abonamentów. Solorz by powiedział że "struktura zatrudnienia jest iście bizantyjska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Beata Mońka nie była dyktatorem w nc+. Oferta powstawała kilka miesięcy więc jej zwolnienie jest dla mass. Dała ciała w wypowiedziach dla mediów i stała się symbolem ewentualnej klęski nc+. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nin:

 

Była viceprezesem.

 

Napisałem o dyktaturze a nie o dyrektorowaniu.

Inaczej. Była tylko częścią ekipy, która stoi za tym medialnym i komunikacyjnym bałaganem. A jej wypowiedzi dla mediów były bardzo kontrowersyjne. Dlatego stała się symbolem całej tej wrzawy.

"Chłyt martetingowy", kolejny z dobrych ale tylko "chłyt".

Nie oczekiwał bym nagłej zmiany w ofercie czy cenach. Raczej oczekuje lepszych promocji lub dodatkowych opcji dla abonentów z niższych pakietów. No i komunikacja na linii nc+ - abonent ulegnie znacznemu polepszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...