Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Źródła nie podam bo nie mogę ( wiem możecie sobie myśleć że bajki piszę), według regulaminu możesz zrezygnować z usługi dodatkowej nie umowy głównej, nie znam szczegółów technicznych. Ja piszę tylko tyle co słyszałem, każdego indywidualna spraw czy w to będzie wierzyć czy nie. Poczekacie zobaczycie, według moich źródeł taki jest zamysł na dzień dzisiejszy z niezależnymi kartami.

 

jak mogą go wymienić ZWŁASZCZA abonentom mającym swój sprzęt? większość nie zgodzi się na ich wynalazki, a zwłaszcza za dodatkowa opłatę w postaci aktywacji.

Dlatego właśnie interesuje mnie czy można wtedy rozwiązać umowę. Orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, błagam, tylko nie polityka. Wychodzę z założenia, że są dwa tematy, o których nie można rozmawiać by nie psuć atmosfery - polityka i kościół....

 

Tylko widzisz tu nastąpił ciekawy proces ludzie zaczęli mówić jednym głosem gdy nagle mieli wspólny interes i poczuli swoja sile - w społeczeństwie które od lat jest tresowane w atomizowaniu grup społecznych dla wieli to jest szokujące odkrycie, że w kupie siła. No i dla pewnych środowisk sam fakt że ludzie zaczęli mówić jednym głosem oburzenia jest już dzwonkiem alarmowym że może za chwile nie będzie to dotyczyć tylko takiej banalnej kwestii jak tv. Ja osobiście się tego procesu nie obawiam a wręcz kibicuje z nadzieją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, błagam, tylko nie polityka. Wychodzę z założenia, że są dwa tematy, o których nie można rozmawiać by nie psuć atmosfery - polityka i kościół....

 

Tylko widzisz tu nastąpił ciekawy proces ludzie zaczęli mówić jednym głosem gdy nagle mieli wspólny interes i poczuli swoja sile - w społeczeństwie które od lat jest tresowane w atomizowaniu grup społecznych dla wieli to jest szokujące odkrycie, że w kupie siła. No i dla pewnych środowisk sam fakt że ludzie zaczęli mówić jednym głosem oburzenia jest już dzwonkiem alarmowym że może za chwile nie będzie to dotyczyć tylko takiej banalnej kwestii jak tv. Ja osobiście się tego procesu nie obawiam a wręcz kibicuje z nadzieją....

 

Nic dodać nic ująć :D Ale jedno trzeba przyznać to nie temat o polityce więc lepiej o tym nie wspominać. Choć tak jak piszesz takie akcje to ciekawe zjawisko i wielu tam u góry czy to w korpo czy w polityce będzie chciało ukrócić takie akcje by się to nie rozlało poza spontaniczne akcje typu antyNC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wspominał o braku działania Nat Geo Wild w Cyfrze - u mnie działa (moduł CI+), nic się wcześniej nie działo z tym kanałem.

U mnie wersji sd też działa ten program.

W moim przypadku - w HD, bezproblemowo. SD nawet nie mam na liście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem taką informację na maila:

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłaby szkoda ,era spliterów , ariva, całej wiedzy o wgrywaniu softow do wsadow kart spliterow smartcard2 i 3, dużo samodzielnosci nabyłem dzięki cyfrze i róznym tunerom które mam, miałem,

dla mnie zawsze będzie jakas oferta z nc+ do konca maja jest czas. :P

w koncu wszytko co, oni, my robimy to tylko pieniadze - banknoty , nie ma co tak tego przezywac :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę przejść na pakiet za 15zł.Mnie tv nie jest do szczęścia potrzebny. Wole iść do auta i coś pokombinować. Zresztą w pakiecie optimum hd i tak oglądam kiepskich bo nic więcej nie ma ,Tyle kanałów i sam szajs. Więc po co mi tyle płacić jak czasem obejrzę tvn lub Polsat no i Polsat film bo czasem puszczają starawe ale fajne komedie. Ja nie mam żadnych dodatkowych paczek bo kiedy to oglądać poza tym te ciągłe powtórki skutecznie mnie zraziły i do HBO i Canal+. A może nawet naziemną zaliczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę przejść na pakiet za 15zł.Mnie tv nie jest do szczęścia potrzebny. Wole iść do auta i coś pokombinować. Zresztą w pakiecie optimum hd i tak oglądam kiepskich bo nic więcej nie ma ,Tyle kanałów i sam szajs. Więc po co mi tyle płacić jak czasem obejrzę tvn lub Polsat no i Polsat film bo czasem puszczają starawe ale fajne komedie. Ja nie mam żadnych dodatkowych paczek bo kiedy to oglądać poza tym te ciągłe powtórki skutecznie mnie zraziły i do HBO i Canal+. A może nawet naziemną zaliczę :)

A co to za pakiet za 15zl w cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ogladac kiepskich...a poza tym jesli nawet nie interesuje Cie premium to .sprawdz sobie cene NC+ pakietu za 59 i pakietu familejnjnego Polsatu za 59...i porownaj oferte...umiesz myslec?

 

Porównałem i w CP mam filmbox a w encepence nie ma a to że ma jakieś kanały HD czy SD to co to za różnica dla przeciętnego kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę przejść na pakiet za 15zł.Mnie tv nie jest do szczęścia potrzebny. Wole iść do auta i coś pokombinować. Zresztą w pakiecie optimum hd i tak oglądam kiepskich bo nic więcej nie ma ,Tyle kanałów i sam szajs. Więc po co mi tyle płacić jak czasem obejrzę tvn lub Polsat no i Polsat film bo czasem puszczają starawe ale fajne komedie. Ja nie mam żadnych dodatkowych paczek bo kiedy to oglądać poza tym te ciągłe powtórki skutecznie mnie zraziły i do HBO i Canal+. A może nawet naziemną zaliczę :)

A co to za pakiet za 15zl w cyfrze?

Nie w cyfrze tylko w Polsacie taki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...