Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim jeżeli 179 ma być korzystne to na 12, a nie na 18 miesięcy. Na 18 powinno być maksimum 149 zł (szczególnie biorąc pod uwagę ilość kanałów, które są wyłączane - z C+ jest to bodajże 14, a dodawanych wcale nie jest tak wiele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum na ncpluspytania.pl zrobiło pierwszy krok:

 

Ponieważ pojawiły się wątpliwości dotyczące możliwych sposobów wypowiedzenia umowy, publikujemy ostateczną odpowiedź po potwierdzeniu.

Klienci z bazy n i C+, którzy nie skorzystali z oferty nc+, a chcą rozwiązać umowę, powinni mieć możliwość rozwiązania jej zgodnie z regulaminami, które otrzymali przy podpisywaniu umów, tzn. zgodnie z zasadami dla regulaminów n i C+. Obecnie funkcjonujące sposoby składania rezygnacji są wystarczające:

1. W Centrum nc+

http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

2. Listem poleconym wysłanym na adres:

Dla Abonentów posiadających sprzęt CYFRY+ lub własny:

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

Dla Abonentów posiadających sprzęt platformy n:

ul. J. Conrada 37

31-357 Kraków

 

 

Poza tym potwierdziło ostatecznie migrację po wielokrotnej zmianie zdania ( choć to pewnie włodarze nc+ nie mogli się zdecydować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaczcie o opcje all inclusive za 179 zł miesięcznie na 18 miesięcy jezeli ktoś ma z cyfry prestiż za 160 zł wtedy nic nie traficie a parenascie kanałów zyskujecie mi licząc ful opcji internet

Sprawdź sobie czy masz rzeczywiście all inclusive czy kastrata pod nazwą all inclusive dla abonenta w którym brakuje 2 lub trzech kolekcji net.Bo takie kwiatki już są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wypowiedzeniu konieczni trzeba podac numer umoy i date jej zawarcia? Po przeprowadzce szanse odnalezienia umowy znikome :smile:

Czy mozna wypowiedziec umowe dystrybutora z ktorym zawierało się umowę? Mam nadzieję, że tam posiadają nr i datę zawarcia umowy :)

 

ja podawałem date zawarcia umowy i numer abonenta.

 

o to wzór:

 

20130325210243.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piśmie które dostaliście pisze na jednej kartce wasz numer umowy i numer abonenta. I to wystarczy. Tylko to.

 

3 lata temu nikt, żadnych pism nie wysyłał, tylko sam je sobie stworzyłem.

Zresztą co to za filozofia. Średnio rozgarnięty dzieciak z gimnazjum powinien umieć takie pismo zredagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, nie jesteś abo N.

Ci, którzy dostali dziś pismo była oddzielna kartka i tam jest numer umowy napisany nasz i numer abonenta.

I przy wypowiedzeniu to wystarczy i tylko to nic więcej. Proste nie?

 

Takie proste że przez 20 Twoich pierwszych postów się pytałeś jak napisać wypowiedzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum na ncpluspytania.pl zrobiło pierwszy krok:

 

Ponieważ pojawiły się wątpliwości dotyczące możliwych sposobów wypowiedzenia umowy, publikujemy ostateczną odpowiedź po potwierdzeniu.

Klienci z bazy n i C+, którzy nie skorzystali z oferty nc+, a chcą rozwiązać umowę, powinni mieć możliwość rozwiązania jej zgodnie z regulaminami, które otrzymali przy podpisywaniu umów, tzn. zgodnie z zasadami dla regulaminów n i C+. Obecnie funkcjonujące sposoby składania rezygnacji są wystarczające:

1. W Centrum nc+

http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

2. Listem poleconym wysłanym na adres:

Dla Abonentów posiadających sprzęt CYFRY+ lub własny:

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

Dla Abonentów posiadających sprzęt platformy n:

ul. J. Conrada 37

31-357 Kraków

 

 

Poza tym potwierdziło ostatecznie migrację po wielokrotnej zmianie zdania ( choć to pewnie włodarze nc+ nie mogli się zdecydować)

 

Czy z punktu 1 wynika że rezygnację można złożyć w APS??? Wie ktoś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już wyślę wypowiedzenie (a pewnie to zrobię jak dostanę list po 2.04), to nie przyjmę żadnej ich oferty, nawet jakby mi zaproponowali All Inclusive za 10 złotych. Ich podejście do klienta wystarczająco mnie odstraszyło. W moim małym, 70-tysięcznym mieście, mam do dyspozycji jeszcze CP, Vectrę, Netię, Multimedię (które ze sobą konkurują w moim bloku) - od wszystkich mam znacznie lepsze oferty niż te, które daje mi NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już wyślę wypowiedzenie (a pewnie to zrobię jak dostanę list po 2.04), to nie przyjmę żadnej ich oferty, nawet jakby mi zaproponowali All Inclusive za 10 złotych. Ich podejście do klienta wystarczająco mnie odstraszyło. W moim małym, 70-tysięcznym mieście, mam do dyspozycji jeszcze CP, Vectrę, Netię, Multimedię (które ze sobą konkurują w moim bloku) - od wszystkich mam znacznie lepsze oferty niż te, które daje mi NC+.

 

 

Zdrowe podejście, a nie najazdy na tych co podpisali.

Ja w moim 23 tys. mieście, w miejscu w którym mieszkam mam jedynie alternatywę w formie CP.

A z nimi już 'romansowałem'. Poza tym nie podoba mi się ich oferta sportowa.

A jak już pisałem wcześniej zszedłem niedawno 30 zł z rachunkiem za internet, to mnie te 15 zł więcej za TV nie dobija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJE:

5. Czy możliwe jest pozostawienie kanału Wojna i Pokój (HD), FightKlub, Sportklub, Mezzo, TCM, Cartoon Network, Boomerang jeśli nie na jakiej podstawie robiono badania oglądalności i przez jaką firmę? Lub proszę podać jeśli był to inny powód z jakiego powodu zostały te kanały usunięte z oferty?

 

Fightclub zostaje w ofercie platformy nc+

 

7. Czy będzie możliwe dobranie pełnej paczki C+ oraz HBO do niższych pakietów np. Universe

Kanały HBO są dostępne od pakietu Comfort+. Promocja “Poznaj Canal+” zawiera kanały Canal+ Family HD i Canal+ Family 2 HD do 2 miesięcy bezpłatnie, a następnie za 20 PLN do końca okresu umowy.

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1153

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego jakie mają oferty i biorąc pod uwagę to, co mam obecnie wynika, że na chwilę obecną celuję w pakiet Platinium+MR w cenie 99 zł. Jak się uda to stracę HBO ale przynajmniej nie będę płacił więcej no i nie będę musiał brać od nich sprzętu do MR - przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze nadzieja dla tych co mają orange tv bo w orange też podobno mają być wprowadzone kanały z serii Canal+. Ja taką orange tv posiadam i mam nadzieję że tam dadzą jakąś normalniejszą ofertę. Ale to też może być wątpliwe. Puki co czekam na aneks żeby spokojnie złożyć wypowiedzenie. Ale muszę przyznać że ciężko będzie się pożegnać z ligą angielską, hiszpańską, czy nawet naszą kochaną polską marną ekstraklasą :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...