Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napiszę krótko i zwięźle. Przed połączeniem N i C+ na rynku funkcjonowały trzy platformy! Na dzień dzisiejszy mamy oto taką sytuację, że pozostały dwie. Jedna nie posiadająca praktycznie w swoim potfolio pakietu premium a w tym kanałów sportowych które mają wzięcie w naszym pięknym kraju. Druga oferująca właśnie tego typu ofertę i de facto na rynku zniknęła konkurencja. Nowi włodarze NC+ dokładnie wiedzą czego oczekuje widz i to proponują oczywiście za odpowiednią opłatą. Finito!!!!!!

Ja skorzystałem z oferty-platyna + HBO za 99 zł na 18 m-cy. Tak jak wielu tu piszących oferta Polsatu jest nie dla mnie a więc przeszedłem do NC+.

ps

wg mnie ceny "promocyjne" są o ok 15-20 zł za wysokie no ale nic może przy następnej umowie będzie lepiej

 

Jak Ci się udało to wynegocjować? Mi za taki pakiet dali cenę 129zł... Za 99 to sama platyna jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak otrzymacie aneks do umowy,chodzi o tych co przeszli i przejdą bo mnie cyfra raz już wyh......a . Uzgadniałem z nimi umowę na 18miesięcy z czego 15 mieś.miało być w promocji. Oczywiście było w promocji ale co się okazało że umowa była na 20 miechów. i ostatnie dwa miesiące to wpakowali taki rachunek że głowa mała. W promocji miałem 45zł. Potem 68zl, a te dwa to aż 77zł bo niby stawki podnieśli ale mnie o tym nie poinformowali tylko że wypierali się że list dostałem tylko nic nie doszło. A i jak uzgadniałem te 18 miechów to poprosiłem o odtworzenie nagrania to powiedziała że już skasowali. Ale ja też nagrywam na tela takie rozmowy co niektóre i jej puściłem bo nie skasowałem to zaproponowała mi nową umowę i tych dwóch miechów nie musiałem już płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizji N miałem fulla z HBO z XXX i z MR za 149zł... więc teraz muszę płacić 30 zł więcej za to samo...

 

Dlaczego wszyscy piszą "za to samo" - przecież tu jest Canal+ który jest znacznie lepszy od n-premium za równo pod względem filmów jak i sportu + kilka kanałów z cyfry.

Sam n-premium można było dołączyć do niektórych pakietów w n-ce za 9,90zł a Canal + jest o wiele droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na antycplus dzwonił do uwaga tvn ale nie da rady bo to oczywiście mafia z tym powiązana a ją mam taka propozycje żeby ktoś spróbował zadzwonić do radia zet do weissa bo to radio to powinno podjąć się tematu...czy polityka jaka stosuje nc+ wobec obecnych klientów jest wogóle prawnie legalna np te zwykle listy a nie polecone albo obowiązkowa migracja i np brak możliwości wzięcia pakietu tego najmniejszego itd. napisałbym na facie ale nie mam konta także niech ktoś z was kto ma konto na facie niech zapoda taka propozycje byłbym wdzięczny i 2,5 mln abonentów również:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na antycplus dzwonił do uwaga tvn ale nie da rady bo to oczywiście mafia z tym powiązana a ją mam taka propozycje żeby ktoś spróbował zadzwonić do radia zet do weissa bo to radio to powinno podjąć się tematu...czy polityka jaka stosuje nc+ wobec obecnych klientów jest wogóle prawnie legalna np te zwykle listy a nie polecone albo obowiązkowa migracja i np brak możliwości wzięcia pakietu tego najmniejszego itd. napisałbym na facie ale nie mam konta także niech ktoś z was kto ma konto na facie niech zapoda taka propozycje byłbym wdzięczny i 2,5 mln abonentów również:)

Telefonik w rękę i dzwoń. Do tego konto na facie nie jest Ci potrzebne a i nie wysługuj się innymi. Tobie też bozia rączki i główkę dała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś na antycplus dzwonił do uwaga tvn ale nie da rady bo to oczywiście mafia z tym powiązana a ją mam taka propozycje żeby ktoś spróbował zadzwonić do radia zet do weissa bo to radio to powinno podjąć się tematu...czy polityka jaka stosuje nc+ wobec obecnych klientów jest wogóle prawnie legalna np te zwykle listy a nie polecone albo obowiązkowa migracja i np brak możliwości wzięcia pakietu tego najmniejszego itd. napisałbym na facie ale nie mam konta także niech ktoś z was kto ma konto na facie niech zapoda taka propozycje byłbym wdzięczny i 2,5 mln abonentów również:)

Telefonik w rękę i dzwoń. Do tego konto na facie nie jest Ci potrzebne a i nie wysługuj się innymi. Tobie też bozia rączki i główkę dała.

czy ja ci coś nakazalem? pisałem a właściwie prosiłem o coś kogoś z tego forum jeśli ci nie pasuje to nie komentuj chyba że jesteś konsultantem nc+ że tak naskakujesz? co za kultura w tych czasach ...na szczęście jeszcze są normalni ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - rozmawiałem już z 3 różnymi operatorkami na 3 różnych infoliniach niestety za każdym razem usłyszałem to samo.

Przykro mi ale mamy TYLKO jedną ofertę dla Pana 179zł na 18 miesięcy nie ma możliwości negocjacji - jeśli Pan nie akceptuje warunków proszę wysłać do nas list, że rezygnuje Pan z usług między 1 a 18 kwietnia.

 

W skrócie nie wiem jak to możliwe ale mi wszędzie mówią, że nie ma opcji negocjacji!!!

To co zaproponowali mi w liście AI+ (21) to jest jedyna oferta dla mnie - wyższej już nie ma a niższej nie ma możliwości wziąć....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam osobiście składam wypowiedzenie natychmiast po otrzymaniu aneksu do mojej obecnej umowy. Nie będą mi [beep]chy ceny podnosić z 59 zł na 99 zł tylko dlatego że dwa mecze LM obejrzę w tygodniu. Szkoda pisać normalnie a Ci co przystają na takie warunki to nie narzekać potem że w tym kraju jest źle sami na to pozwalacie. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - rozmawiałem już z 3 różnymi operatorkami na 3 różnych infoliniach niestety za każdym razem usłyszałem to samo.

Przykro mi ale mamy TYLKO jedną ofertę dla Pana 179zł na 18 miesięcy nie ma możliwości negocjacji - jeśli Pan nie akceptuje warunków proszę wysłać do nas list, że rezygnuje Pan z usług między 1 a 18 kwietnia.

 

W skrócie nie wiem jak to możliwe ale mi wszędzie mówią, że nie ma opcji negocjacji!!!

To co zaproponowali mi w liście AI+ (21) to jest jedyna oferta dla mnie - wyższej już nie ma a niższej nie ma możliwości wziąć....

 

Pozdrawiam

 

 

Taniej nie dostaniesz al czyli ful za chwile tobie zaproponują to samo 9 miesięcy po 179 i kolejne 9 po 199 więc all za 179 na 18 to jest najkorzystniej bo masz wszystko i mozesz tez oglądać to w necie przez nc+ go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...