Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja super... nie mialem zamiaru migrowac, a padl mi chyba dziś dekoder, na nic nie reaguje, jakies dziwne znaki na wyswietlaczu, przyciski pilota czy na dekoderze nic nie reaguje.. to teraz jestem zmuszony na migracje na gorszych warunkach albo czekac m-c na naprawe/wymiane sprzetu? ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jutro wysyłam wypowiedzenie i totalnie zlewam temat; i tak za tydzień wchodzę już w okres wypowiedzenia z Cyfrą;

trochę potrwa zanim sprawy się naprostują, pewnie skontaktują się ze mną a jak nie to mówi się trudno;

żal patrzeć na to co robią, do tej pory były tanie zagrywki teraz zaczęły się [beep]kie - przenieśli część meczy Ekstraklasy do nSport by wymusić migrację na fanach piłki nożnej; nie zdziwcie się że za tydzień wrzucą na nSport najlepsze mecze Premier League.

To coś zwane nc+ nie ma w sobie nic ze starej dobrej cyfry i nawet nie wiem czy chcę z tymi [beep]ami mieć nadal do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka miesięcy temu przewidywałem, że za cenę 99zł nie dostanę HBO. Nie wziąłem dekodera bo teraz nie mogę (mieszkam w uk). Jak będę w pl to wezmę multiroom i dekodery. Ne zależy mi na kanałach, które mi ubyły, natomiast bardzo mi zależy na m.in. Discovery Historia, TVP Historia. Uważam, że teraz, za tą samą cenę mam lepszy pakiet. Nie uważam także, że dobrym rozwiązaniem byłoby czekanie na jakieś obniżki cen, bo ich po prostu nie będzie, ani c+sport w niższych pakietach, a na nim najbardziej mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jutro wysyłam wypowiedzenie i totalnie zlewam temat; i tak za tydzień wchodzę już w okres wypowiedzenia z Cyfrą;

trochę potrwa zanim sprawy się naprostują, pewnie skontaktują się ze mną a jak nie to mówi się trudno;

żal patrzeć na to co robią, do tej pory były tanie zagrywki teraz zaczęły się [beep] - przenieśli część meczy Ekstraklasy do nSport by wymusić migrację na fanach piłki nożnej; nie zdziwcie się że za tydzień wrzucą na nSport najlepsze mecze Premier League.

To coś zwane nc+ nie ma w sobie nic ze starej dobrej cyfry i nawet nie wiem czy chcę z tymi [beep]ami mieć nadal do czynienia

 

Możesz podać linka do ramówki nsport?

 

W C+ zawsze tak było że jak się wysyłało wypowiedzenia to konsultanci rozdawali lepsze oferty, ciekawe jak będzie w nc+...

Ja tam się ciesze że w styczniu przedłużyłem umowę na 18 miesięcy, nie spieszy mi się do nich, poczekam jak lepsza będzie oferta bo teraz za samą LM musiał bym dopłacić 60 zł czyli jeszcze raz tyle co teraz płace :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie z LM ? Czy zrobią tak samo jak w N że każdy mecz będzie miał swój kanał czy nie ma raczej na szans ?

 

Myślę że wszystko zacznie cykać po 5 kwietnia teraz to można powiedzieć że testują kanały. Czy tylko ja mam duble np. Nsport AleKinoHD C+sport ? Te kanały występują po 2x na liście i nie wiem czemu.Dodam że piszę o wersjach HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie z LM ? Czy zrobią tak samo jak w N że każdy mecz będzie miał swój kanał czy nie ma raczej na szans ?

 

Myślę że wszystko zacznie cykać po 5 kwietnia teraz to można powiedzieć że testują kanały. Czy tylko ja mam duble np. Nsport AleKinoHD C+sport ? Te kanały występują po 2x na liście i nie wiem czemu.Dodam że piszę o wersjach HD

 

z LM to sie dowiesz na jesien a nie w kwietniu. Teraz to i tak bedzie po 1 meczu na dzien, to samo w LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...