Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanko:

Czy będąc abonentem n'ki i mając wszystkie pakiety za 59 zł + HBO, Filmbox i nPremium (od 5 kwietnia CANAL+) do czerwca gratis, podczas chęci migracji do nc+ możan coś ugrać, np. jakąś dodatkową zniżkę? Chodzi mi o pakiet Universe+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to się ułoży. Mam nadzieję, ze sprawdzi się ten news o braku przymusowej migracji do nc+ i wtedy miałbym rok z głowy przy ofercie All-Inclusive z MR za 99 zł bez kilku zbędnych kanałów i bajerów. Przez rok na pewno wiele się pozmienia, bo w tym czasie na pewno okaże się, że obecna oferta nc+ to porażka i będą zmuszeni obniżyć ceny pakietów. Sądzę, że nc+ nie nastawia się na pozyskanie nowych abonentów więc ceny dla nich mogą nawet być zaporowe - mała strata. Natomiast wszystko rozegra się w boju o utrzymanie obecnych abonentów Cyfry+ i n. Szefowie nc+ liczą chyba na to, że nawet jak 15-20% obecnych klientów stracą to wyższe abonamenty dla pozostałych zrekompensują tą stratę. Ale to może być bardzo iluzoryczne założenie...tym niemniej nie będzie żadnego nagłego krachu obecnie spowodowanego falą rezygnacji, bo umowy z Cyfrą+ będą się ludziom kończyć stopniowo przez następny rok-półtora. Dopiero jeśli w dłuższym okresie czasu (kwartał) nc+ zanotuje dużą falę rezygnacji i małą migrację to albo spuszczą z cen pakietów o 20-40 zł albo ich biznes zacznie trzeszczeć w posadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to niezła kaszanka z tej oferty. Zapraszam na mój wpis o NC+ tuż po fuzji. Tutaj jest podsumowanie startu. Starałem się być obiektywny.

 

Adres: http://telewizjasat.blogspot.com/2013/0 ... rywki.html. Zapraszam również do komentowania. Jeżeli zauważycie błąd, proszę o informację w komentarzu albo tutaj na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zrobił się z tego luźny temat o nc+, a jako że jestem ze Śląska naszły mnie takie skojarzenia. Niedawno startowały u nas Koleje Śląskie. Przed samym startem pan marszałek i zarząd tychże kolei odtrąbili pełny sukces. Co działo się po starcie chyba większość wie. Dziś były prezes jest w psychiatryku a nim i resztą towarzystwa interesuje się prokuratura. Widziałem wczorajszą konferencję na TVN24 tam też zadowolenie z siebie i pełny sukces(nos pana Miszczaka). Co się dzieje dziś widać na forach i portalach społecznościowych. Prokuratura to na pewno im nie grozi bo to firma prywatna, ale co do psychiatryka to pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk o NIC-ości

 

Miała być wiosna, a jest zima

Miało być taniej ale nima

Obiecywali nam technologie

Dali wszystkim Patologie

Na jedynce była JEDYNECZKA

Teraz została niebieska KROPECZKA

Coś się źle święci

Za biedni są chyba ABONENCI

Żabojadek się zasmuci

Kiedy N i C mu się zwróci

Normalnie płakać aż się chceeee

Co nam pozostaje SŁONKO i DVB-teeeeeee

 

Pozdrawiam i zezwalam na kopiowanie tego tekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem. Platinum + HBO + Mediabox, 129 złotych na miesiąc, bez żadnej opłaty aktywacyjnej. Dużo nie ugrałem, ale Bogiem a prawdą, to 20 pln więcej niż płaciłem. Da się przeżyć.

 

Teraz te 20zl x czas trwania umowy w miesiacach... i pewnie tez da sie przezyc, ale zawsze to 240-360 zeta w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę in exklusiv za 179 zł na cała umowę więc dekoder nagrywarka 0 dwie karty 0 opcje internetowe 0 a ze miałem opcje w cyfrze tez pełna to tylko dopłata 19 zł więc nie narzekam ;)

Rozumiem, że te dwie karty to Multiroom a'la CYFRA+, czyli dwie osobne karty Cameleon?

 

 

Wierszyk o NIC-ości

 

Miała być wiosna, a jest zima

Miało być taniej ale nima

Obiecywali nam technologie

Dali wszystkim Patologie

Na jedynce była JEDYNECZKA

Teraz została niebieska KROPECZKA

Coś się źle święci

Za biedni są chyba ABONENCI

Żabojadek się zasmuci

Kiedy N i C mu się zwróci

Normalnie płakać aż się chceeee

Co nam pozostaje SŁONKO i DVB-teeeeeee

 

Pozdrawiam i zezwalam na kopiowanie tego tekstu

 

:brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk o NIC-ości

 

Miała być wiosna, a jest zima

Miało być taniej ale nima

Obiecywali nam technologie

Dali wszystkim Patologie

Na jedynce była JEDYNECZKA

Teraz została niebieska KROPECZKA

Coś się źle święci

Za biedni są chyba ABONENCI

Żabojadek się zasmuci

Kiedy N i C mu się zwróci

Normalnie płakać aż się chceeee

Co nam pozostaje SŁONKO i DVB-teeeeeee

 

Pozdrawiam i zezwalam na kopiowanie tego tekstu

Świetne. Ktoś powinien to zarecytować w Szkle Kontaktowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty wielu z was dochodzę do wniosku, że strategia NC+ jest trafiona. Podniecacie się czy uda wam się ugrać 10 czy 20 zł choć z punktu widzenia sprzedającego ważne jest tylko jedno - czy zapłacicie więcej niż mielibyście płacić do tej pory - to jest dla nich zysk wynikający z migracji. Czekacie z utęsknieniem na telefon od nich i zachowujecie się jak kotka w rui - kto rozsądny się tak zachowuje? Gdy pojawia się nowy model komórki to od razu lecicie i ja kupujecie???? Czy czekacie na porządne promocje i opinie innych. Gdy kupujecie telewizor to od razu rzucacie się na jakiś wypasiony nowy model czy czekacie na promocje w necie i szukacie opinii innych użytkowników. NC+ jest takim samym produktem jak wszystko inne !!! A wy zachowujecie się jak nawiedzeni maniacy którzy jak za dzień dwa nie podpiszą umowy to im się świat zawali. Właśnie z myślą o takich powstała ta oferta otwarcia - coś zawsze można zejść z ceny ale suma summarum i tak hasło do Wielkanocy jest jedno - golimy [beep]ów ile się da. Ja czekam jak po 10 kwietnia ceny nie spadną to idę do CP - coś jednak czuje że nagle i niespodziewanie nastąpi urealnienie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...