Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie temat na to, ale skupiasz się wyłącznie na tym sezonie. Poza tym rundę wcześniej WSZYSTKIE niemieckie drużyny wyszły z grup LM i LE. Poza tym gdyby liga włoska serio była taka mocna i równa to nie oddalaby Bundeslidze 1 miejsca do gry w LM rok temu. Idąc Twoja analogia gdzie jest teraz liga angielska patrząc na LM? Ja tam widzę 2 niemieckie i 0 angielskich. Więc dobrze wiesz, ze takie wyciąganie bieżących wyników nie ma sensu. :)

 

Liga niemiecka jest na fali i chyba wszyscy eksperci to widzą. oczywiscie nie neguję, ze angielska i hiszpańska też sa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan "Misiak" dyrektor programowy tvn zapewne ma zaciesz jak ta lala. Zastanawiał się na konferencji, jak przyjmie rynek nc+, zapewniał z pełnym uśmiechem i "oczkiem", że na jego nosa będzie dobrze. Nie jestem wrogiem tvn, wręcz przeciwnie, ale cała ta fuzja pachnie amatorszczyzną grupy tvn z targetem dla [beep]gów. No ja przepraszam, ale k... bierze. Pakiety miały być elastyczne, a praktycznie poniżej canal+platinium, nie warto zawracać sobie głowy (przynajmniej dla tych, którzy byli z cyfrą dla całej paczki canal+). Szkoda nawet analizować pakietyzację nc+, bo w zestawieniu z wysokimi cenami, można najwyżej dostać bólu brzucha z powodu niemożności opanowania dzikiego śmiechu. Do tego bałagan organizacyjny i brak konkretnych informacji. Co z osobami posiadającym ważne umowy z paczką canal+ i prezentami typu tv/konsola? Czekać... Może do kwietnia, kiedy to zniknie zone romantica, i słać wypowiedzenie...Nie da się inaczej? No ręce opadają!

Ps. Uważajcie na nowy soft do pace 500 gb, bo po liście programów made in tvn, trzeba się bać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal+ kompakt z dekoderem pace pvr, płace 51zł miesięcznie.

 

zaproponowali mi Canal+GOLD za 79zł. Podziękowałem bez dalszych negocjacji. Jednocześnie dostałem informacje, że to najniższy pakiet na jaki mogę migrować ?;/

Ale sam dzwoniles czy oni do ciebie bo z tego co widze to narazie zamiast oni dzwonic to ludzie sie rzucili jak sepy na mieso a oni sie ciesza:)

 

Ja dzwoniłem ale pytałem o to czy muszę migrować do nc+. Nie interesowała mnie ich propozycja. Konsultant nie potrafił odpowiedzieć na moje pytania więc zaczął mi opowiadać o nowej ofercie. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie temat na to, ale skupiasz się wyłącznie na tym sezonie. Poza tym rundę wcześniej WSZYSTKIE niemieckie drużyny wyszły z grup LM i LE. Poza tym gdyby liga włoska serio była taka mocna i równa to nie oddalaby Bundeslidze 1 miejsca do gry w LM rok temu. Idąc Twoja analogia gdzie jest teraz liga angielska patrząc na LM? Ja tam widzę 2 niemieckie i 0 angielskich. Więc dobrze wiesz, ze takie wyciąganie bieżących wyników nie ma sensu.

 

Tak masz rację. Również wolę oglądać Bayern (w tym ale i w poprzednich sezonach grają niesamowicie). Co do ligi angielskiej. Jak dla mnie to jest najatrakcyjniejsza liga na świecie, mimo tego iż Real gra w hiszpańskiej. Tych emocji z zeszłego sezonu podczas meczu City - QPR ... Nigdy nie zapomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostał ktoś propozycję/pytał się o wymianę dekodera na Mediabox+? Bo tak jak pisałem wczoraj, chciałem wymienić mojego Pace PVR na ten i panna mi powiedziała, że koszt aktywacji - 549 zł. I się zastanawiam czy tak rzeczywiście jest, czy jej się coś pokręciło? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostał ktoś propozycję/pytał się o wymianę dekodera na Mediabox+? Bo tak jak pisałem wczoraj, chciałem wymienić mojego Pace PVR na ten i panna mi powiedziała, że koszt aktywacji - 549 zł. I się zastanawiam czy tak rzeczywiście jest, czy jej się coś pokręciło? :crazy:

 

 

chyba 149

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Jezeli ma antene 60 i tuner sd to może mu pokazywać dobry sygnał ale po podłączeniu tunera hd moze się okazać że sygnał jest słabszy chociażby na tp 11411 i prawdopodobnie nie uda mu się ustawić ant tak aby sygnał był właściwy, bedzie dużo błędów i pikseloza;) (wiem z doświadczenia ale naturalnie wszystko zalezy od tego gdzie mieszka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na małe podsumowanie co jest po zmianach.

 

Kanały które są w NC+ a nie ma w CP:

1 CANAL+

2 CANAL+ FILM

3 CANAL+ FILM 2

4 CANAL+ FAMILY

5 CANAL+ FAMILY 2

6 CANAL+ SPORT

7 ALEKINO+

8 MINIMINI+

9 TELETOON+/HYPER+

10 PLANETE+

11 DOMO+

12 KUCHNIA+

13 NSPORT

14 MGM

15 ROMANCE TV

16 VIACOM BLINK

17 ESPN AMERICA

18 BABY TV

19 DISCOVERY HISTORIA

 

Kanały które są w CP a nie ma w NC+:

1 POLSAT SPORT

2 POLSAT SPORT EXTRA

3 CBS REALITY

4 CBS DRAMA

5 CBS ACTION

6 CBS EUROPA

7 UNIVERSAL CHANNEL

8 SCI-FI UNIVERSAL

9 13TH STREET UNIVERSAL

10 VIASAT HISTORY

11 VIASAT EXPLORER

12 VIASAT NATURE

13 CARTOON NETWORK

14 BOOMERANG

15 TCM

16 TRAVEL CHANNEL

17 FOOD NETWORK

18 DA VINCI LEARNING

19 E!

20 ZONE ROMANTICA

21 ESPN CLASSIC

22 EXTREME SPORTS

23 WEDDING TV

24 ATM ROZRYWKA

 

Widać wyraźnie że oferta kanałów tematycznych jest dużo bogatsza jest w Cyfrowym Polsacie. Także odbiorcy nie stawiający na treści premium czyt. dużo sporty i hity filmowe rok po premierze kinowej, zdecydowanie powinni wybierać CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostał ktoś propozycję/pytał się o wymianę dekodera na Mediabox+? Bo tak jak pisałem wczoraj, chciałem wymienić mojego Pace PVR na ten i panna mi powiedziała, że koszt aktywacji - 549 zł. I się zastanawiam czy tak rzeczywiście jest, czy jej się coś pokręciło? :crazy:

 

Jeżeli płacisz jednorazowo to koszt nowej aktywacji czyli 199. Przynajmniej przy migracji z N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chłopie hity filmowe w dniu premiery są na w HD z netu. Odtwarzacz multimedialny i heja! ani jednego filmy nie oglądnąłem na sat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie hity filmowe w dniu premiery są na w HD z netu. Odtwarzacz multimedialny i heja! ani jednego filmy nie oglądnąłem na sat. :)

 

 

nie wszystkie, te które mają kinowe premiery np. w USA w HD pojawiają się na necie po około 2-3 miesiącach;

ale potwierdzam, przy lekkim nakładzie finansowym [dobre urządzenie do czytania .mkv] podpięte pod tv i w miarę sensowny net i filmy można mieć za friko;

nie żebym się bardzo z tego powodu chwalił, ale płacić za nowy film w sklepie na Blu-ray ponad 100 zł to trochę przesada. Starczy że kupuję oryginalne CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie hity filmowe w dniu premiery są na w HD z netu.

Żeby uściślić - w dniu premiery wydania Blu-ray, które i tak ma miejsce znacznie wcześniej (czy w Polsce, czy w USA), niż emisja w premium TV. Niektórzy nie muszą nawet lekko inwestować, bo mają laptopy z HDMI, które w zupełności wystarcza. Dalej wątku nie będę ciągnął, bo zaraz będzie "piracka bitwa" 8)

 

nc+ dobrze o tym wie i stąd (chyba) nie można mieć C+ Sport bez posiadania C+ Film :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawialem z konsultantem robiąc symulacje swojej migracji do nc+z cyfry..pakiet platinum zaproponowal mi za 99 zl..obecnie mam Superpremium hd i place tyle samo mając w nim opcje HBO..niech mi Ktos powie ze ceny nie wzrosly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie hity filmowe w dniu premiery są na w HD z netu.

Żeby uściślić - w dniu premiery wydania Blu-ray, które i tak ma miejsce znacznie wcześniej, niż emisja w premium TV. Niektórzy nie muszą nawet lekko inwestować, bo mają laptopy z HDMI, które w zupełności wystarcza. Dalej wątku nie będę ciągnął, bo zaraz będzie "piracka bitwa" 8)

 

o to to!!

kto to chciał mieć już dawno się tematem zainteresował ;)

A w tej NC+ też głupki nie pracują i wiedzą, skąd ludzie mają filmy, dlatego tak bardzo podnieśli ceny za sport. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...