Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby miało nie byc dodatkowych opłat za HD a tu history hd za opłatą :)

Heh, to i tak dobrze, że tylko 2 zł, a nie 11 zł, jak wcześniej w CYFRZE+ za kanał Animal Planet HD. :shock:

Ale fakt, przy tak wysokich cenach pakietów nie powinni już brać dodatkowo kasy za jakieś pojedyńcze kanały nie-premium. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak prawde mowiac to jesli potwierdzi sie to ze mozna w ofercie migracyjnej wyrwac canal + platinium z hbo i multiroomem w cenie 129 zl to tragedi nie ma. Jeszcze dobrac history hd i w cenie 131 zl ma sie rozsadna oferte. Teraz mam c+ superpremium z hbo w cenie 129 zl wiec porownywalnie a kanalow jednak wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History HD i Sundance HD tylko w pakiecie All Inclusive to chyba najśmieszniejsze przegięcie tego całego przedsięwzięcia!

 

Tak czy owak oferta sportowa krystalizuje się następująco według rangi kanałów "premium":

 

- Canal+ Sport i duble - LM, topowe mecze ligi angielskiej, polskiej, włoskiej i hiszpańskiej (Barca-Real, mecze decydujące o końcowej klasyfikacji), GP w żużlu

- Canal+ Family: drugorzędne mecze ligi angielskiej, polskiej, liga francuska, powtórki

- nSport: LE (topowe mecze pewnie i tak pójdą na C+ Sport), polski żużel, gorsze mecze ligi włoskiej, powtórki

 

NBA nie oglądam to nie wiem jak to rozdzielą.

 

I Superpremium HD z MR to do tej pory był za 99 zł więc to samo w nc+ wyszłoby i tak o 30 zł drożej i to bez History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History HD i Sundance HD tylko w pakiecie All Inclusive to chyba najśmieszniejsze przegięcie tego całego przedsięwzięcia!

 

Tak czy owak oferta sportowa krystalizuje się następująco według rangi kanałów "premium":

 

- Canal+ Sport i duble - LM, topowe mecze ligi angielskiej, polskiej, włoskiej i hiszpańskiej (Barca-Real, mecze decydujące o końcowej klasyfikacji), GP w żużlu

- Canal+ Family: drugorzędne mecze ligi angielskiej, polskiej, liga francuska, powtórki

- nSport: LE (topowe mecze pewnie i tak pójdą na C+ Sport), polski żużel, gorsze mecze ligi włoskiej, powtórki

 

NBA nie oglądam to nie wiem jak to rozdzielą.

 

a) nSport

- Liga Europejska (wszystkie mecze),

- 2 mecze ligi włoskiej,

- 1 mecz z ligi francuskiej (3. kategoria),

- Ekstraliga żużlowa - 2 mecze w tygodniu,

- MMA Bellator,

- Boks

 

B) Canal+ Silver (czy kanały Family)

- LM - powtórki,

- Ekstraklasa - piątek 1 mecz, sobota 2, niedziela 1,

- Liga angielska - 2 mecze kolejki (2 i 3 kategoria),

- Liga hiszpańska - 2 mecze kolejki (2 i 3 kategoria),

- Liga francuska - 2 mecze kolejki (2 i 3 kategoria),

- NBA - 2 mecze/tydzień, 1 mecz play off, 1 finał konferencji,

 

c) Canal+ Platinum (czyli Canal+ i Canal+Sport)

Wszystkie mecze z:

LM, Ekstraklasy, Ligi angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, Grand Prix na żużlu, NBA (+finał), Euroliga

 

 

Tak ma być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak w C+ i C+ Sport mają być wszystkie mecze z Ekstraklasy a w C+ Family cztery te same mecze Ekstraklasy? To będą je jednocześnie na dwóch kanałach emitować???

 

 

Widocznie tak . I pewnie będą na infolinii teksty typu .. Na niższym pakiecie obejrzy Pan część meczów ligi polskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego HBO GO to może jest też taka opcja, że zapomnieli go dopisać w swoich błyszczących folderach bo ktoś to przeoczył, przecież dla tych co wymyślali te ceny takie HBO GO to są szczegóły,a przecież skoro cyfra wcześniej wspólpracowała z HBO pod kątem HBO GO to teraz powinno sie to znaleźć też w ofercie NC+.

A co do dostępności oddzielnej paczki HBO to sprawdzcie sobie na stronie nc+ jest dostępna za 25 lub 30 zł dla platinium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Silver to taki odpowiednik Polsat Sport. :)

 

 

Nie będę się upierał przy tym czy rzeczywiście tak będzie , ale to info napisała osoba która pracuje w punkcie dawnej Cyfry+ więc myślę że info wiarygodne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak w C+ i C+ Sport mają być wszystkie mecze z Ekstraklasy a w C+ Family cztery te same mecze Ekstraklasy? To będą je jednocześnie na dwóch kanałach emitować???

 

No więc raczej będzie tak, jak ja napisałem. :)

 

Pomysl :smile:

 

Wszystkie to znaczy te co byly na kanalach dostepnych w nizszych pakietach+ te dostepne tylko w pakiecie platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 zł nie było za animal planet hd tylko za paczke 12 kanałow hd/ lub promocyjnie 8 zl za 11 bez animal (opcje dlaopptimum)

Owszem, z początku tak było. Jednak po jakimś czasie (i trwało to już do końca CYFRY+) opcja "HD Optimum promo" (na przykładzie pakietu Optimum HD) była dostępna już bezpłatnie i zawierała wszystkie dodatkowe kanały HD, ale bez Animal Planet HD. Natomiast opcja "HD Optimum" zawierała to samo plus dodatkowo właśnie kanał Animal Planet HD. I ta opcja kosztowała już dodatkowo 11 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Silver to taki odpowiednik Polsat Sport. :)

 

A tak w ogóle to będzie niezła paranoja z tymi transmisjami. W sumie jeśli się będzie miało Platinium to C+ Film i C+ Family raczej nie opłaca się nawet ustawiać i oglądać.

 

 

No to wtedy ten ktos nie zobaczy sobie meczu realu lub barcelony na przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Silver to taki odpowiednik Polsat Sport. :)

 

A tak w ogóle to będzie niezła paranoja z tymi transmisjami. W sumie jeśli się będzie miało Platinium to C+ Film i C+ Family raczej nie opłaca się nawet ustawiać i oglądać.

 

 

No to wtedy ten ktos nie zobaczy sobie meczu realu lub barcelony na przyklad.

 

 

Dokładnie . Typowy n-kowy model . Chcesz mieć "topowe" mecze to musisz mieć platinum . Inaczej będziesz miał mecze drugiej i trzeciej kategorii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu załapałem się jeszcze na Animal Planet HD w pakiecie Optimum HD ale potem zrobili wersję Promo. :)

 

@Ukassiu18: Ja wcześniej napisałem właśnie, że gorsze mecze będą w C+ Family a lepsze w C+/C+ Sport. Nie zrozumieliśmy się jednak z Dezem co do tych dubli C+ Sport 2, 3, 4, bo była hipoteza, że tam też będą równolegle lecieć te same mecze co w c+ Family. I będzie odwrotnie - to posiadacz pakietu Silver raczej nie zobaczy na żywo meczów Barcy i Realu, które będą lecieć w C+/C+ Sport,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja tam zostaje w N-ce, umowę mam gwarantowaną ze stycznia br. na 18 m-cy za 89 zł za taki zestaw :

1. TVP1 HD

2. TVP2 HD

3. TVP HD

4. TVP INFO

5. TVP POLONIA

6. TVP SERIALE

7. TVP KULTURA

8. TVP HISTORIA

9. POLSAT HD

10. POLSAT 2

11. POLSAT PLAY

12. POLSAT CAFE

13. POLSAT NEWS

14. TVN HD

15. TVN 7 HD

16. TVN 24 HD

17. TVN TURBO HD

18. TVN STYLE HD

19. TVN METEO

20. TVN CNBC

21. POLSAT BIZNES

22. SUPERSTACJA

23. TV4

24. TV6

25. TTV

26. TVS

27. TV PULS

28. TELE 5

29. DISCOVERY HD

30. DISCOVERY SCIENCE

31. DISCOVERY WORLD

32. DISCOVERY ID

33. DISCOVERY HISTORIA

34. POLSAT CRIME

35. BBC KNOWLEDGE HD

36. HISTORY HD

37. NATIONAL GEOGRAPHIC HD

38. NAT GEO WILD HD

39. ANIMAL PLANET HD

40. ANIMAL PLANET

41. BBC HD

42. TLC

43. BBC LIFESTYLE

44. BBC ENTERTAINMENT

45. TVR

46. RELIGIA TV

47. TV TRWAM

48. EUROSPORT HD

49. EUROSPORT 2 HD

50. NSPORT HD

51. TVP SPORT

52. POLSAT SPORT NEWS

53. ORANGE SPORT

54. SPORTKLUB

55. FIGHTKLUB

56. FIGHTBOX

57. ESPN AMERICA

58. SUPERTENNIS HD

59. NPREMIUM HD

60. NPREMIUM 2 HD

61. NPREMIUM 3 HD

62. NPREMIUM 4 HD

63. HBO HD

64. HBO 2 HD

65. HBO COMEDY HD

66. MGM HD

67. FILMBOX HD

68. FOX HD

69. FOX LIFE HD

70. WIP HD/SUNDANCE HD

71. ROMANCE HD

72. AXN HD

73. POLSAT FILM

74. KINO POLSKA

75. UNIVERSAL

76. FILMBOX

77. FILMBOX ACTION

78. FILMBOX EXTRA

79. FILMBOX FAMILY

80. SCI-FI

81. BLINK

82. COMEDY CENTRAL

83. COMEDY CENTRAL FAMILY

84. AXN CRIME

85. AXN SCI-FI

86. POLONIA 1

87. NICKELODEON HD

88. DISNEY CHANNEL

89. DISNEY XD

90. DISNEY JUNIOR

91. NICKELODEON

92. NICK JR.

93. BBC CBEEBIES

94. JIMJAM

95. BABY TV

96. MTV LIFE HD

97. MTV POL

98. MTV ROCK

99. VH1

100. VIVA POL

101. VIVA GER

102. VIVA AUT

103. 4 FUN TV

104. ESKA TV

105. STARS TV

106. REBEL TV

107. HOT TV

108. DELUXE MUSIC

109. E4ME TV

110. IMUSIC1

111. GO TV

112. RTL 102,5

113. ARTE HD

ITD. .................

 

W sumie 37 kanałów HD ... Od 1 do 5 kwietnia br. zabiorą WIP HD/SUNDANCE HD, nPremium i te kilka mało ważnych SD ale w zamian dają paczkę CANAL+ i w zupełności taki pakiet wystarczy do końca umowy przez prawie 1,5 roku ... A co będzie później zobaczymy, może wtedy nc+ będzie cenowo przyjazna dla klienta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos starej umowy . Nie wiem jak będzie z ludźmi z "n" , ale Ci z dopiero co podpisanymi umowami na starych zasadach z C+ nie mają co się cieszyć . A może i mają bo będzie już po sezonie .

 

"jeżeli masz zwykły pakiet to będziesz mógł zostać,

jeżeli masz jakiś pakiet z Canal+, to masz czas do 1.lipca

możesz albo zrezygnować, albo przejść do NC+

pozostanie z pakietem np Canal+Optimum nie będzie możliwe."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...