Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a wiadomo, jakie ceny przy migracji? na chwilę obecną mam pakiet start w c+, bo lepszy nie jest potrzebny? :)

 

Negocjuj z konsultantem :) mi się udało cenę obiżyć pakietu Gold o 20 zł:)

 

no nieźle, żeby tak dali comfort+ 20 zł taniej, to biorę w ciemno. :D ale tym c+ to dali ostro. :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegoś nie rozumiem... kupiłem z 2 tygodnie temu nowy dekoder GoldenMedia 990 HD z linuxem na pokładzie no i teraz co następuje? po migracji z cyfry+ do nc+ dostaję nową kartę tak ? ale będzie ona działać na moim nowym tunerze?

Proszę o odp

Nowa karta nie będzie działać , moduł będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegoś nie rozumiem... kupiłem z 2 tygodnie temu nowy dekoder GoldenMedia 990 HD z linuxem na pokładzie no i teraz co następuje? po migracji z cyfry+ do nc+ dostaję nową kartę tak ? ale będzie ona działać na moim nowym tunerze?

Proszę o odp

 

Migrujesz, zachowując dotychczasową kartę, więc będzie działać.

Tylko nowi klienci nie mają wyboru - tylko conax do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z użytkownikami z platformy n ? do kiedy trzeba sie zdecydować na migracje lub rezygnację ?

i Mam pytanie, czy u tych osób co mają N, działają te nowe programy które dziś się uruchomiły po dołaczeniu z cyfry + np. program Ale Kino ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą i to darmową reklamą Cyfrowego Polsatu była dzisiejsza prezentacja nC+ w TVN24.

Dokładnie, włodarze Polsatu pewnie zacierali ręce widząc prezentacje cen pakietów w nc+.

 

Ceny w CP sa dawno nierealne. Jak myslisz, ile je utrzymaja? Ile Solorz bedzie dokladac do interesu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borzak

 

Nie ma co zrobiłeś interes życia. Zgodzić się na takie warunki??? Bezcenne :lol2:

 

 

ja bym na miejscu borzaka nie podpisywał umowy bo przecież jeszcze musi podpisać pewnie umowę co kurier ją przywiezie:) ja bym proponował protest jak w dolinie rozpudy i nie podpisywać niczego dopóki nie stanieją pakiety do rozsądnych cen:) Kto się dołącza do Protestu?

JA PROTESTUJĘ!

 

 

Jaką umowę kurier mu przywiezie ? Rozmowy są nagrywane i przedłużasz ją poprzez akceptację przedstawionych Ci warunków przez konsultanta telefonicznie , niczego nie trzeba podpisywać . Pocztą do domu to Ci przyjdzie potwierdzenie zawarcia umowy i tyle . Już jest po zawodach .

W cale nie trzeba podpisywac zgoda telefoniczna tak jak przy przedluzaniu umowy i sobie wyb ierasz czy punkcie chcesz odebrac czy kurierem maja wyslac ja to 1 wzialem i sam odbiore i podpisac ze odebrane.I tylko tyle nic wiecej tak jak kolega mowil przyjdzie tylko jescze potwierdzeni poczta umowa z cyfra skonczona i nowa jest teraz nanc+

Prosze o przeniesienie tematu na inny pomylilem temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą i to darmową reklamą Cyfrowego Polsatu była dzisiejsza prezentacja nC+ w TVN24.

Dokładnie, włodarze Polsatu pewnie zacierali ręce widząc prezentacje cen pakietów w nc+.

 

Ja umowę z CP podpisywałem końcem listopada 2012 (na 29 miesięcy) więc cztery miesiące temu i już teraz mam w ICOK ofertę dla stałych abonentów w której mogę dokupić opcje Film HD lub Sport HD i mieć je obie przez cztery miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą i to darmową reklamą Cyfrowego Polsatu była dzisiejsza prezentacja nC+ w TVN24.

Dokładnie, włodarze Polsatu pewnie zacierali ręce widząc prezentacje cen pakietów w nc+.

 

Ceny w CP sa dawno nierealne. Jak myslisz, ile je utrzymaja? Ile Solorz bedzie dokladac do interesu?

 

Aninianin nie bój żaby, on nie dokłada. Cena za stary Familijny HD utrzymuje się już od dawien dawna więc nie są to chwilowe obniżki.

CP stawia na dużo abo. i ilością zyskuje, do tego będąc liderem w sat. tv w Polsce może sobie dyktować warunki z nadawcami(patrz paczka BBC czy Viasaty, a ostatnio Universal).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jakie w końcu zostaną dodane kanały w N-ce 5 kwietnia po likwidacji 4 nPremium HD i pozostałych czyli w sumie 12 kanałów ? Mają dodać te 6 kanałów premium Canal+ czy tylko Canal+ Family i Family 2 ? ... Np. dziś po aktualizacji wspólnej listy na N-ce można oglądać Filmbox Action i FightBox te co były w Cyfrze+ ... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...