Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: działa u kogoś stronie NC+ opcja : zostaw swój nr telefonu oddzwonimy? U mnie nie działa a probowałem już ze 20 razy i wywala mi to: 504 Gateway Time-out. Co robić? Nie chce mi sie tracic kasy na dzwonienie do nich i czekanie w megakolejce na połączenie z konsultantem. A chce wiedziec na czym stoje mając C+ optimum HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum+HBO za te 109 PLN jeszcze mógłbym przyjąć. Najbardziej martwi mnie jednak brak History w tym pakiecie, bo rodzice bardzo chętnie oglądali ten kanał.

 

Kolejna sprawa to dekoder i MR. Mam obecnie 2x CAMELEON od C+, a także PVR 250GB i własny Ferguson Ariva 102E. O ile z tym pierwszym dekoderem nie będzie podobno problemu, o tyle już z Fergusonem prawdopodobnie będę musiał się pożegnać, zapłacić kupę kasy i wziąć od nc+ nowy dekoder.. nie podoba mi się to. Do tego w dalszym ciągu nie wiem co z Multiroomem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękni panowie w garniturach obcokrajowcy chcieli do Polski wprowadzić jeszcze więcej €uropy - i wprowadzili. Niestety ceny są dla osób które zarabiają w €uro, a Polska to kraj raczej średnio zamożny i zarabia sie w PLN. Szok że za to co jest warte teraz 60zł (c+kompakt hd +hd promo) miałbym płacic jakies 80 zł, lub bez promki 119 (licze na MOCNĄ promke za przejście z Cyfry choc wątpie). Nic zachwycającego, trzeba poczekać aż opadnie kurz, pewne sprawy sie rozjaśnią i ew. przystąpić do negocjacji. Na szczęście mam jeszcze pół roku umowe, ponadto dali mi nSport i MGM do końca umowy więc cierpliwie poczekam co czas przyniesie, i co przyślą listem nt. zmian kanałów oraz propozycje migracji. pozdrawiam i bez podpalania koledzy, to nie ma sensu- oni właśnie na to liczą ze każdy sie zapali i od razu będzie chciał podłączyć ich N(owe) C(eny) +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>jaco78<<<

nie działa ta opcja, pewnie za duzo luda się wbija ;]

 

spokojnie, teraz w tym momencie wszyscy muszą emigrować ?!

na luzie.

ja mam C+ optimum do tej pory, jak nie zjadą mi sporo poniżej stówki za C+ platinum to się nie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...