Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U*W*A*G*A !!!

Ceny Comfort 39zł / Universe 59zł to chyba w PROMOCJI !!!

W dokumencie "cennik" ( ncplus.pl/pomoc/dokumenty#Cenniki )

COMFORT+ wynosi 59zł !!!!!!!

UNIVERSE+ wynosi 89zł !!!!!!!

TOTALNA MASAKRA. ŻADNYCH GRANIC !....no chyba że to jakiś błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście rozważam rozwiązanie umowy z N w kwietniu (i tak mi się już za kilka tygodni kończy) i wzięcie pakietu premium w Cyfrowym Polsacie za 94 zł (w tym Multiroom za 5 zł miesięcznie bez lanu i cudowania). Czekam jeszcze na możliwość dodzwonienia się na infolinie NC+, bo jestem abonentem N i nie mogę niestety dzwonić na wolną infolinię dla abonentów Cyfry+. Możliwe że dadzą jakiś rabat który przekona mnie by zostać. Szkoda rozbitej paczki Canal+. Zaletą jest krótki czas umowy - 12 miesięcy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymalem nastepujaca oferte (migracja z n) Pakiet Platinum + HBO + Cinemax - 144zl. Poczatkowa cena zaproponowana przez konsultanta 119 + 30 +15 = 164zl...

 

 

Ps

Lista kanalow sie wlasnie zaktualizowala. Strzsznie duzo dubli w pierwszej 50... Kuchnia HD na 9 i 45, TVN24 HD na 6 a TVN24 na 29, Ale Kino na 41 i 50... To jakas masakra....

 

Ps2

 

Widze ze Cyfra zrezygnowala z Trace Music... Dosc dobry kanal muzyczny...

Mi wskoczył TVN7 HD na pozycję 2 a TVP2 na 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś Abonentem CYFRY+ i chcesz skorzystać z oferty nc+, nie musisz wymieniać swojego dekodera, jeżeli posiadasz jeden z poniższych modeli:

 

PACE PVR HD

PHILIPS PVR HD

SAGEMCOM DSI87 HD

SAGEMCOM DSI83 HD

PHILIPS DSR 6201 HD

Jeżeli jesteś Abonentem CYFRY+ i nie posiadasz żadnego z wyżej wymienionych modeli, wymiana dekodera będzie niezbędna. Zobacz, jakie dekodery oferuje Ci nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że cała pakietyzacja była podawana na tym forum już kilka dni temu przez użytkownika Hugo.

Pisał, że Canal+Sport będzie w dwóch najwyższych (najdroższych) pakietach oraz że każdy przejdzie automatyczną migrację na którą albo będzie mógł się zgodzić albo wysłać wypowiedzenie.

 

Mało kto wierzył, bo ta pakietyzacja to dramat. Wiedziałem, że będą narzekania i podwyżki (żadne zaskoczenie) ale że będzie aż tak źle ...

Obecnie miałem Canal+Kompakt za 60zł (umowa podpisana ponad rok temu) i do tego Multiroom za 20zł. Żeby zachować paczkę Canal+ musiałbym się zgodzić na 100% podwyżkę (Canal+Platinum 119zł) :)

Wiadomo, że dla migrujących wymyślą jakieś zniżki ale co mi po tym, że zjadą z Canal+Platinum ze 119zł do 99zł ? To dalej będzie 40zł !! więcej od tego co płacę teraz, więc to jakieś żarty...

No bo nie wierzę, że dadzą mi rabat ze 119zł na 79zł na Canal+Platinum a tylko na taką ofertę mógłbym przystać...

 

Płatna telewizja bez Canal+ (sportu) mnie w ogóle nie interesuje, także pozostanie mi DVB-T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś Abonentem CYFRY+ i chcesz skorzystać z oferty nc+, nie musisz wymieniać swojego dekodera, jeżeli posiadasz jeden z poniższych modeli:

 

PACE PVR HD

PHILIPS PVR HD

SAGEMCOM DSI87 HD

SAGEMCOM DSI83 HD

PHILIPS DSR 6201 HD

Jeżeli jesteś Abonentem CYFRY+ i nie posiadasz żadnego z wyżej wymienionych modeli, wymiana dekodera będzie niezbędna. Zobacz, jakie dekodery oferuje Ci nc+

 

Lubie jak ktoś na siłe chce mnie uszczęsliwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncplus.pl/pomoc/migracja/wymiana-dekodera

 

Z tego co tu jest napisane wymiana nie jest niezbędna. Może się uda dalej właśnie np na Ferdku lecieć (choć mi dziś np przy okazji aktualizacji oprogramowania w ARIVIE, kompletnie rozwaliło listę kanałów..)

 

O, i to jest news. Teraz pytanie brzmi, czy jest możliwość na (powiedzmy) PVR i PHILIPS DSR 6201 HD zrobienie multiroomu po kablu, lub wi-fi? Czy do tego są niezbędne dwie niezależne karty? Myślę, że w moduły, które trzeba bylo co 6 godzin "ładować", nie będą się już bawić. CHYBA, ŻE jeśli będziesz chciał multiroom, to OBOWIĄZKOWO wciśnięty zostanie nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra chłopaki z nc+ zrobiliście przedwczesny prima aprilis, ludzie się nabrali a tera poprosimy o te właściwe ceny :lol:

chyba że wy tak nie dla jaj??? - jeśli tak to żegnam bo jeśli uważacie ze jestem idiotą którego można strzyc jak barana to się grubo mylicie! Oferta - dramat; MR -dramat....wcale się nie zdziwię jeśłi do końca roku będzie odpływ ca.0,5 mln abonentów (ci nie akceptujący cen, durnego MR, pozbawieni kożystania z własnego deka) a z takimi cenami to możecie liczyć co najwyżej na Niesioła pod warunkiem jak się śzczawiu naje :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory płaciłem 125 zł. Canal+HBO, multiroom, HD. Jestem abonentem od 10 lat. Za to co mam powinienem płacić 186 zł, ale po zniżkach jest 125 zł. Dodzwoniłem się na infolinie, poinformowałem zestresowanego pana co chwile proszącego o cierpliwość, że najbardziej zależy mi na multiroomie, 400 metrów od domu prowadzę firmę, mam tam swój prywatny pokój i drugi dekoder cyfry, nie ma możliwości na żadne wifi, kabel sieciowy czy inne połączenia. Zostałem poinformowany, że ten drugi dekoder jest mój i nadal będzie on działał, nawet przy migracji i będą na nim te same kanały co na głównym. Nowa propozycja to 149 zł ze wszystkimi kanałami, także z HBO, bez VOD. Jeżeli multiroom rzeczywiście będzie działał 400 metrów dalej w pracy, gdzie spędzam większość doby, to przystanę na te warunki, jeżeli natomiast konsultant wprowadził mnie w błąd (na szczęście mam nagraną rozmowę w razie czego) rezygnuję a przy okazji poleci skarga. Miała być wielka rewolucja i jest, szkoda że w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jeśli natomiast spełnią się obietnice konsultanta to dla mnie wiele się nie zmieni i zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, poza podwyżką o 50% na powitanie taki multiroom zupełnie mi nie odpowiada i to zadecyduje moim o pożegnaniu się z Cyfrą+/nc+. Przynajmniej w CP teoretycznie są dostępne moduły CAM CI+ a jakieś monster-dekodery z płatnymi dodatkowo usługami internetowymi mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeholowali z cenami co było zresztą do przewidzenia

 

Oni nie sa głupi jak wam się wydaje. Zdecydowana większość krzyczy że odchodzi i byc może tak zrobicie, jednak po kilku dniach gdy emocje opadną przemyślicie wszystkie za i przeciw i jestem niemal pewny, że decyzja o odejściu nie będzie juz taka oczywista...Siła przyzwyczajenia jest przeogromna i te krawaty układające nową ofertę bardzo dobrze o tym wiedzą

 

Część na pewno odejdzie - to jest nieuniknione, ale NC+ nie ucierpi na tym ani trochę bo ci, którzy zostaną pokryją te ubytki z nawiązką i będzie można odtrąbić finansowy sukces

Z tego co zaproponowali za dotychczasowe pakiedy będziemy musieli wybulić średnio o 40 dychy więcej, kupa kasy - ale z drugiej strony....jedna impreza w miesiącu mniej lub rezygnacja z wyjścia do kina z kobietą...wybór należy do nas

 

Sam płace w tej chwili 82 zł i choc kur@a nienawidzę kiedy coś mi sie narzuca odgórnie, raczej zostanę i dopłacę prawie 40 dychy bo sie juz przyzwyczaiłem i bez tych kilku meczy w weekend chyba nie potrafię funkcjonować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...