Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jutro dowiemy sie wszystkiego o pakietach i ofercie to po co byla ta informacja na stronie nc+ ze podajac dane kontaktowe osobt te dowiedza sie pierwsze o ofercie.

Skoro tak by bylo to chyba juz powinni dzwonic nie?

Tam jest napisane że kontaktować się będą po 21 marca...

Gdzie masz taka informacje na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jutro dowiemy sie wszystkiego o pakietach i ofercie to po co byla ta informacja na stronie nc+ ze podajac dane kontaktowe osobt te dowiedza sie pierwsze o ofercie.

Skoro tak by bylo to chyba juz powinni dzwonic nie?

Tam jest napisane że kontaktować się będą po 21 marca...

Gdzie masz taka informacje na stronie?

"Już po 21 marca skontaktujemy się z Tobą.

Nasi konsultanci pomogą Ci

dobrać idealną ofertę do Twoich potrzeb. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem C+ i przed chwilą dzwonili do mnie z nc+ w sprawie migracji (wypelnialem formularz na stronie nc+), ale nie mogłem z nimi rozmawiać bo jestem w trasie. Prosiłem o kontakt jutro. Dzwonili z numeru 22 228 71 33, ale z tego co sprawdziłem nie można na niego oddzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz taka informacje na stronie?

"Już po 21 marca skontaktujemy się z Tobą.

Nasi konsultanci pomogą Ci

dobrać idealną ofertę do Twoich potrzeb. "

Ja na stronie mam cos takiego

Chcesz wiedzieć więcej?

Wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się z Tobą.

Jako pierwszy dowiesz się o nowej ofercie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jutro dowiemy sie wszystkiego o pakietach i ofercie to po co byla ta informacja na stronie nc+ ze podajac dane kontaktowe osobt te dowiedza sie pierwsze o ofercie.

Skoro tak by bylo to chyba juz powinni dzwonic nie?

Tam jest napisane że kontaktować się będą po 21 marca...

Po 21 marca to ofertę będzie znał każdy, więc po co ten cyrk z zapisami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem C+ i przed chwilą dzwonili do mnie z nc+ w sprawie migracji (wypelnialem formularz na stronie nc+), ale nie mogłem z nimi rozmawiać bo jestem w trasie. Prosiłem o kontakt jutro. Dzwonili z numeru 22 228 71 33, ale z tego co sprawdziłem nie można na niego oddzwonić.

Rozmawiać nie możesz, ale pisać na forum jak najbardziej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie z Toba nie zgodze. Jedni lubia ogladac kiepskich a drudzy kochaja na wspolnej a inni ogladaja NHL na zywo a tylko ten kanal transmituje rozgrywki NHL w Polsce.

 

Rozumiem.

 

Do mnie osobiście te amerykańskie sporty (hokej też) jakoś nie przemawiają, tzn. nie umiem się nimi podniecić, tak jak np. siatkówką i może dlatego dla mnie nie było na "ESPN America" nic ciekawego :D ...

 

W każdym razie podejrzewam, że jeżeli chcą likwidować ten kanał u nas, to mają już zaklepane, że ktoś kupi te rozgrywki, które mogą interesować większą grupę widzów ("NHL" to chyba kiedyś "nSport" nadawał, więc może tam wróci???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Conax to ja nic z tego nie rozumiem :o Chyba że jest to tylko realizacja wcześniejszych zamówień dla N od ADB, a na obudowie pojawiło się po prostu NC+. Ciekawe czy to Conax CAS7 - musimy poczekac do jutra.

 

 

Bez osobistej wycieczki do autora tego postu, ale w poprzednich też wiele było domysłów na ten temat. ADB pracuje wyłącznie na CONAX i to bedzie docelowy system kodowania. Wszyscy "nowi" klienci będą mieli dekodery z tym systemem. Oczywiście przez jakiś czas póki będą w obiegu stare dekodery tak długo bedzie mutiscrypt. Docelowo ADB i CONAX. Piractwo i splitery padnie. I to jest główny powód dla którego został wybrany Conax.

Co do reszty "przecieków"... Skoro do dzisiaj nic nie przeciekło... warto wstrzymać sie jeszcze niecałą dobę. Gdybanie nic nowego nie wniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 21 marca to ofertę będzie znał każdy, więc po co ten cyrk z zapisami?

Ponieważ nie każdy śledzić będzie konferencje bądź nie znajdzie odpowiedzi na swoje pytania. Poza tym jak chcesz migrować do nowej platformy?

Tak będziesz w pierwszej kolejności. Temu właśnie służą te zapisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...