Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie, planuje migrowac do nc+ (o ile warunki beda OK), posiadamy Cyfre z wlasnym dekoderem (Ferguson), umowe mam do czerwca 2013, na wiosne planuje podlaczenie TV w drugim pokoju, zamierzam korzystac z multiroomu na zasadadach z cyfry, poniewaz przeciagniecie kabla krosowego miedzy tunerami (tak jak w n) jest niemozliwe, czy lepiej teraz wziasc od Cyfry multiroom za 20/m-c i byc wtedy na starych zasadach? czy poczekac, a jak bede negocjowal warunki migracji do nc+ bede mial wybor miedzy multiroomem od cyfry a od nki.? czy jezeli teraz nie przejde na multiroom od cyfry, to po 21.03 to nie bede mial wyboru i zostanie tylko bedzie multiroom od n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Będzie konieczność zmiany anten, na te większe? :)

Zawsze mozna wymienic na wieksza w szczegolnosci jezeli by to sie odbywalo za nie wielka cene ale jezeli do tej pory wszystko ci odbieralo czy to z cyfry, nki czy z polsatu to nie sadze zeby robilo to wielka roznice w nc+.

Modulacja 8PSK jak i więsza wartość FEC wymagają niezależnie od siebie większego SNR do odbioru czyli antenty o większym zysku.

Wyższa wartość FEC oferuje zysk w postaci dodatkowej przepustowości transpondera. Zmiana FEC z 3/4 na 5/6 to jeden kanał HD więcej plus dodatkowy kanał SD.

HotBird dla środkowej Polski emituje praktyczie z stałą wartością mocy: EIRP 51 - 53 dBW.

Wymagane wartości SNR dla odbioru:

standard DVB-S:

- dla FEC 2/3: 4.4 dB

- dla FEC 3/4: 5.5 dB

- dla FEC 5/6: 6.5 dB

standard DVB-S2 z modulacją 8PSK:

- dla FEC 2/3: 6.6 dB

- dla FEC 3/4: 7.9 dB

- dla FEC 5/6: 9.4 dB

Różnica 3dB to dwukrotnie większa moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STUDI: A jak ta różnica 3dB dla HD może przekładać się na wielkość potrzebnej czaszy ? I co z 70 których jest masa, a o poWizyjnych 60 nie wspomnę. Moja siostra ma już teraz problem z odbiorem jednego transpondera z kanałami HD na 70 cm a co będzie po zmianie FEC na 5/6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać czwartku, wtedy pewnie powiedzą że mi dołączą LM i mecz Barca - PSG pewnie obejrze już w nowym Canal+sport. Same dobre wiadomości ostatnio ( dołączyli mi Nsport HD i MGM HD). A że podpisałem ostatnio umowe na C+optimum HD to mogę spać spokojnie i nie bać sie podwyżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi jakie dokumenty trzeba będzie mieć żeby podpisać umowę z nc+ :roll:

Podobno dwa, ale zapowiedź łupienia APS'ów w kwocie 2000 PLN za tuner ADB który wypłynie na wtórny rynek to pewnie dwa to będzie o jeden za mało (nazywa się to ładnie "du*ochron").

 

Najpierw to sprawdź siebie w KRD, BIK i BIG. Możesz mieć zonka od e-sądu w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, planuje migrowac do nc+ (o ile warunki beda OK), posiadamy Cyfre z wlasnym dekoderem (Ferguson), umowe mam do czerwca 2013, na wiosne planuje podlaczenie TV w drugim pokoju, zamierzam korzystac z multiroomu na zasadadach z cyfry, poniewaz przeciagniecie kabla krosowego miedzy tunerami (tak jak w n) jest niemozliwe, czy lepiej teraz wziasc od Cyfry multiroom za 20/m-c i byc wtedy na starych zasadach? czy poczekac, a jak bede negocjowal warunki migracji do nc+ bede mial wybor miedzy multiroomem od cyfry a od nki.? czy jezeli teraz nie przejde na multiroom od cyfry, to po 21.03 to nie bede mial wyboru i zostanie tylko bedzie multiroom od n?

 

masz jeszcze jeden dzień,aby wziąść MR od c+.późnij zapomnij o takim rozwiązaniu.od 21.03.13 dostaniesz MR na zasadzie n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...