Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wilos: a dzieci nie rosną ? Ileż lat dziecko może oglądać MiniMini. Moje jak miało 3-4 to oglądało bo Cyfra+ dla takich dzieci właśnie ten kanał miała i nic poza tym. Ale dziecko rośnie ... Nie mówię, że CN jest hiper super bo nie jest, ale taki Boomerang już jest. Niestety w C+ go uświadczyć nie można było. Niby dla starszych zrobili TeleToon ale to rewelacja nie jest. Gdybym był singlem, albo bezdzietnym to co innego. A tak kierując się wyborem pakietu MUSZĘ zwrócić uwagę, czy coś NORMALNEGO jest dla dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv czy w nc+ zmieszczę się z najniższym abo w cenie do 25 zł (coś na kształt obecnego Start HD z Cyfry+) i czy będzie możliwość brać dekoder z nagrywaniem od najniższego pakietu?

 

Jeśli nie możesz odpowiedzieć na te pytania, to napisz proszę przynajmniej czy będzie możliwość migracji z n-ki na niższy abo w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić liste HD z obu platform ale i tak nie wychodzi liczba 50. może czymś jeszcze zaskoczą :)

a oto lista

Canal+ HD

Canal+ Film HD

Canal+ Film 2 HD

Canal+ Family HD

Canal+ Family 2 HD

Canal+ Sport HD

HBO HD

HBO2 HD

HBO Comedy HD

Cinemax HD

Cinemax 2 HD

Ale Kino HD

AXN HD

AXN Spin HD

Fox life HD

Filmbox HD

BBC HD

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

TVN Turbo HD

Mini Mini HD

Teletoon HD

Nickolodeon HD

Planet HD

National Geographic HD

National Geographic Wild HD

Animal Planet HD

KuchniaTV HD

Domo HD

Hyper HD

TVN Style HD

MTV HD

TVP 1 HD

TVP 2 HD

TVP HD

TVN HD

TVN 7 HD

History HD

TVN 24 HD

MGM HD

FOX HD

BBC Knowledge HD

Discovery HD

Nsport HD

Romance HD

 

dla dorosłych

Hustler HD

Redlight HD

 

nie wiem co z Polsat HD, France 2 HD, KBS World HD, Sundance HD

 

co daje 45 programów HD pewnych wg mnie i tego co było tutaj obszernie pisane (być może to tylko moje domysły ale sam wątek ma w tytule spekulacje więc sobie pozwoliłem na coś takiego) 2 programy HD dla dorosłych plus niewiadoma w postaci Polsatu HD. Jeżeli się mylę to proszę o poprawienie mnie. :)

 

 

Należy pamiętać że po nPremium zwolnią się 4 miejsca HD! 2 mają być wykorzystane pod kanały dziecięce od C+, ale wtedy zwolnią się po nich 2 miejsca na tr. C+! Nie wiadomo co z FighKlub- jeśli wyleci to kolejne wolne miejsce. Poza tym na 10796V jest dubel RELIGIA TV.

 

Razem: 4 HD+ 2 SD do wykorzystania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym miejscem nie jest tak halo, bo jeśli weekend i 3D zostaną zastąpione kanałami z 24h/dobę ramówką to bedzie pixeloza i niski bitrate. Muszą coś pozmieniać na w/w transponderach aby kanały premium miały również jakość premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jakieś zestawienie wszystkich kanałów, które prawdopodobnie będą w nC+ posegregowane kategoriami?

 

Np. SPORT: C+Sport, C+Sport2, Eurosport. Eurosport 2, Orange Sport, ...

FILM: C+Film, C+Film2, C+Family, C+Family2, AleKino+, Kino Polska, ...

 

Nie bedzie C+ Sport2 tylko C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym miejscem nie jest tak halo, bo jeśli weekend i 3D zostaną zastąpione kanałami z 24h/dobę ramówką to bedzie pixeloza i niski bitrate. Muszą coś pozmieniać na w/w transponderach aby kanały premium miały również jakość premium.

 

Ale jakoś te kanały funkcjonują obecnie z innymi i nie słyszałem skarg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilos: a dzieci nie rosną ? Ileż lat dziecko może oglądać MiniMini. Moje jak miało 3-4 to oglądało bo Cyfra+ dla takich dzieci właśnie ten kanał miała i nic poza tym. Ale dziecko rośnie ... Nie mówię, że CN jest hiper super bo nie jest, ale taki Boomerang już jest. Niestety w C+ go uświadczyć nie można było. Niby dla starszych zrobili TeleToon ale to rewelacja nie jest. Gdybym był singlem, albo bezdzietnym to co innego. A tak kierując się wyborem pakietu MUSZĘ zwrócić uwagę, czy coś NORMALNEGO jest dla dzieciaka.

 

No moja królewna rodzi się za 3 tygodnie dopiero :jupi: - 1 dziecko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś te kanały funkcjonują obecnie z innymi i nie słyszałem skarg

 

A komu niby by się mona skarżyć skoro nie ma wytycznych jaki bitrate powinien mieć HD? I w ten sposób na N mam mnóstwo kanałów HPpodobnych.

Oto moje porównanie tej samej audycji nadawanej w TVP1 SD, TVP1 HD oraz TVP HD

viewtopic.php?f=8&t=17875&start=135#p513149

Przyglądając się z bliska ekranowi od czasu do czasu wydaje mi się, że za dużo się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sanfran, musisz mieć coś ze wzrokiem jeśli nie widzisz różnicy między tvp1 sd, tvp1 hd i tvp hd (uszeregowane od najgorszego do najlepszego). Nie jest to co prawda to czego bym chciał od HD, ale da się oglądać :) Za to poprawili się w TVN HD (12mbit na sam obraz to jest dużo jak na polskie realia) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie mam abonament w C+ FULL i w n FULL. I teraz po połączeniu planuje zostawić sobie C+ podpisać tam aneks o migracji czy jak to tam będzie rozwiązane i chciałbym rozwiązać umowę z n. Ale mam pytanie jak myślicie czy będzie możliwość przejścia np. z abonamentu n na system preepaid ?? Czy raczej będę musiał zdać cały sprzęt mam karte i BSKA od nich i dopiero kupić sobie na nowo oferte nc+ w preepaid??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...