Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle postów, że ciężko ogarnąć wszystko. Mam nadzieję, że ten mój nie zginie w tłumie:

 

http://www.canalplus.pl/program?2013.04.05

 

Program C+ na 5 kwietnia. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami media2.pl i hatak.pl, ramówka wzbogacona dość solidnie. "Igrzyska Śmierci", "Conan Barbarzyńca" "Dexter" sezon 7.

 

Co ważne - jest program C+ Sport, ale nie ma podanego programu C+ Gol. Wniosek? Program ten znika z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów, że ciężko ogarnąć wszystko. Mam nadzieję, że ten mój nie zginie w tłumie:

 

http://www.canalplus.pl/program?2013.04.05

 

Program C+ na 5 kwietnia. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami media2.pl i hatak.pl, ramówka wzbogacona dość solidnie. "Igrzyska Śmierci", "Conan Barbarzyńca" "Dexter" sezon 7.

 

Co ważne - jest program C+ Sport, ale nie ma podanego programu C+ Gol. Wniosek? Program ten znika z oferty.

 

 

Tak szczególnie to - "Conan Barbarzyńca" . Za to ludzie mają płacić grube pieniądze jako kanał premium ? :lol2::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów, że ciężko ogarnąć wszystko. Mam nadzieję, że ten mój nie zginie w tłumie:

 

http://www.canalplus.pl/program?2013.04.05

 

Program C+ na 5 kwietnia. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami media2.pl i hatak.pl, ramówka wzbogacona dość solidnie. "Igrzyska Śmierci", "Conan Barbarzyńca" "Dexter" sezon 7.

 

Co ważne - jest program C+ Sport, ale nie ma podanego programu C+ Gol. Wniosek? Program ten znika z oferty.

 

Gdybyś regularnie sprawdzał stronkę canalplus to byś wiedział, że zawsze program Canal+ Gol i Weekend podają później, wcale to nie musi oznaczać, że 4 kwietnia C+ Gol będzie nadawał a 5go zdejmą go z anteny.

Choć nieco może zastanawiać brak choćby pustej ramki dla programu dla Canal+ Weekend i 3D w porównaniu z 4.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również ten brak informacji jest trochę irytujący, chociaż z uwagi na brak czasu nie żyję połączeniem w nc+.

Pamiętam czasy kiedy WizjaTV łączyła się z Cyfrą+ (a raczej Cyfra+ wchłonęła WizjęTV) - było to jeśli dobrze pamiętam w 2003r. Może i w tym połączeniu będzie trochę analogii do tam tego. Wtedy pamiętam po odpaleniu w dniu połączenia dekodera zostały dodane nowe programy z Wizji m.in. HBO :)

Myślę, że tu będzie to samo i jeśli takie połączenie w postaci włączenia nowych kanałów dla jednych i drugich nastąpi albo 21.03 albo 5.04.

Ponadto jeszcze jedna kwestia, o której wielu z was nie pomyślało mianowicie - moim skromnym zdaniem abonenci N otrzymają pakiet C+, a abonenci Cyfry otrzymają kanały z N - po co?

A no po to żeby sobie zobaczyć jak wyglądają i później ewentualnie zmigrować pod nc+. Tak było przy poprzednim połączeniu i tutaj będzie to samo.

 

Swoja drogą moim marzeniem od zawsze było posłuchać komentarza meczy LM i LE w Canal+ (oczywiście w postaci świetnych komentatorów). Pamiętam mecze LM na TVN i czasami jednym okiem rzucam na TVNTurbo na PP i tego niestety nie da się słuchać, pomimo iż Panowie bardzo się starają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś regularnie sprawdzał stronkę canalplus to byś wiedział, że zawsze program Canal+ Gol i Weekend podają później

 

Tak ale Canal+ weekend i canal+ 3D całkiem zniknął z programu. Nie ma nawet zakladek na dzien 5 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój powyższy post został usunięty z niewiadomych dla mnie przyczyn....bo raczej off-topic to nie był...

Zgadzam się, wygląda fajnie, tutaj masz rację...tylko musiałoby w to wejść więcej stacji :) a Canal+ miał chyba od czasu do czasu jakiś mecz - kanał, który miałby np 2-3 filmy w weekend w tej technologii miałby sens a tak to nie sądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było już o tym ale dzwoniąc na infolinię N, można usłyszeć od automatu coś takiego: "Jeśli chcesz poznać ofertę nc+ , wybierz 7". Ja myślę że chodzi o to żeby zgłosić się żeby się skontaktowali z klientem, bo chyba oferty jeszcze nikt nie podaje.

 

Zbierają numery telefonów do kontaktu. Tylko po co jak to wszystko przez internet można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...