Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak myślicie? Mamy szanse, ze kiedyś platforma nc+ bedzie na poziomie Angielskiego SKY?

Sky ma 11 kanalow filmowych a 28 marca dojdzie 12. Sky movies disney. :)

Maja kanały poukładane tematycznie. Drama, comedy, family, premiere, classic, showcase, Action itd.

Wydaje mi sie ze jakby uruchomili taki kanał canal + disney, to byłby to tez niezły wabik. To cos innego niz disney channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... NC+ mogła by uderzyć w tym kierunku by pozyskać jakieś dobre kanały oczywiście tylko i wyłącznie HD od znanych marek takich jak SKY ... W końcu chcą mieć minimum 50 kanałów HD, więc trzeba skądś je wziąć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowane z innego forum:

 

Jeszcze w tym roku będzie na pewno zmiana regulaminu i jeden kanał odejdzie z oferty C+. Dwa powody aby złożyć wypowiedzenie.Migracja do NC+ będzie przymusowa, czyli albo migrujemy do NC+ albo do widzenia. Podpytałem co do parowania. Będą tunery ABB. Parowanie kart. Multiroom dekodery muszą być połączone skrętką. Teoretycznie do ośmiu odbiorników.

Pozdrawiam

A jeszcze MOOD zniknie zupełnie i pojawi się nowy serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy soft juz jest w odśwież0onych adb....I jest to typowo NMA.Reszta dostanie listę+ soft + nowe karty ale z czasem...Znaczy tak liste dostaną nową NC+ ale soft starzy bedą stopniowo dostawali już w NMA.Jako takiego parowania nie ma ( będzie na zasadzie 1813 że kartę można przekładać.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowane z innego forum:

 

Jeszcze w tym roku będzie na pewno zmiana regulaminu i jeden kanał odejdzie z oferty C+. Dwa powody aby złożyć wypowiedzenie.Migracja do NC+ będzie przymusowa, czyli albo migrujemy do NC+ albo do widzenia. Podpytałem co do parowania. Będą tunery ABB. Parowanie kart. Multiroom dekodery muszą być połączone skrętką. Teoretycznie do ośmiu odbiorników.

Pozdrawiam

A jeszcze MOOD zniknie zupełnie i pojawi się nowy serwis.

 

Bujda - będzie przecież możliwość połączenia bezprzewodowego dekoderów poprzez router WiFI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy soft juz jest w odśwież0onych adb....I jest to typowo NMA.Reszta dostanie listę+ soft + nowe karty ale z czasem...Znaczy tak liste dostaną nową NC+ ale soft starzy bedą stopniowo dostawali już w NMA.Jako takiego parowania nie ma ( będzie na zasadzie 1813 że kartę można przekładać.)

kaspian0007 A jak wygląda ten nowy soft ADB? i Pilot do ADB się zmienił z wyglądu? Co z niebieskim przyciskiem z literą n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do multiroom będą nowe dekodery ale to za jakiś czas + obecnie wifi dongle na usb;)Piloty są lekko inne;) Nowego softu nie widziałem na chwile obecną bo narazie leży...* już od jakiegoś czasu..karty nowe z logo NC+ kolorowym.Z ostatnich informacji jakie dostajemy to ma być tak:

Masz Nbox po N? mugrujesz dostajesz nową listę+ soft by NC+ + wymiana karty na NMA. masz nową umowe NC+ od razu soft w dekoderze z NMA i logo NC+Masz cyfre jesteś dalej na swoim, jedynie phile i reszta kolorystycznie zostaną dopasowane ale to kosmetyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do multiroom będą nowe dekodery ale to za jakiś czas + obecnie wifi dongle na usb;)Piloty są lekko inne;) Nowego softu nie widziałem na chwile obecną bo narazie leży...* już od jakiegoś czasu..karty nowe z logo NC+ kolorowym.

kaspian0007 czyli będzie trzeba jakaś wtyczkę do wifi dokupić? Do czego będzie służyło wifi? Pilot czym się różni co się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:

Moi rodzice na dole w salonie mają n'kę z Turbodekoderem. Wcześnie było tu wielokrotnie mówione o kanałach CYFRY+ (tych z "plusem" w wersji HD), które otrzymały też kodowanie Conax dla platformy n i które to dostępne są też w dekoderach n'ki. No właśnie... Na tutejszym forum ktoś zamieścił też tutaj fotkę ekranu swojego telewizora, na którym widać bodajże kanał ALE KINO+ HD na Turbodekoderze n'ki. Poznałem to po grafice ekranowej dekodera. Kanał ten znajdował się bodajże na 151-ej pozycji.

I tak z ciekawości sprawdziłem, czy te kanały CYFRY+ są też na liście kanałów Turbodekodera n'ki od moich rodziców, no i okazuje się, że nie! Na liście kanałów są pozycje do 140 coś tam i potem przeskok do 200 wzwyż. Dlaczego tak jest? Nie chodzi mi już o same uprawnienia odbioru tych kanałów, ale on sam fakt, że u rodziców nie ma ich nawet w ogóle na liście kanałów! Czyżby n'ka tworzyła różne listy kanałów, indywidualnie dla swoich abonentów? Próbowałem wyłączać dekoder do czuwania, włączać go ponownie, wyłączać go z prądu, włączać ponownie i nic. Kanałów CYFRY+ na liście tego dekodera nadal nie ma... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007

A jak zaktualizować listę kanałów w Turbodekoderze n'ki?

Wybacz pytanie, ale ja na codzień z tego dekodera nie korzystam bo ja mam w swoim pokoju CYFRĘ+ na swoim tunerze, jednak z ciekawości chciałem też sprawdzić, jak to jest na tym Turbodekoderze n'ki moich rodziców.

 

@Mazmar

To, że te kanały dostępne są tylko dla wybranych abonentów to OK, ja to rozumiem. Ale chodzi mi tylko o sam fakt obecności, a raczej jej braku, na liście kanałów w Turbodekoderze n'ki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego ?? do odbioru internetu oraz funkcji multiroom obecnie soft N nie obsługuje dongli na wifi zostanie to odblokowane.Nie wiem ale gdzies w menu pewnie masz aktualizuj liste coś takiego.Wiem ze mozna było pominąć aktualizację i potem dokonać...Musisz poczytac instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do multiroom będą nowe dekodery ale to za jakiś czas + obecnie wifi dongle na usb;)Piloty są lekko inne;) Nowego softu nie widziałem na chwile obecną bo narazie leży...* już od jakiegoś czasu..karty nowe z logo NC+ kolorowym.

kaspian0007 czyli będzie trzeba jakaś wtyczkę do wifi dokupić? Do czego będzie służyło wifi? Pilot czym się różni co się zmieniło?

Kaspiana możesz nie słuchać. To jedna z forumowych wróżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...