Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz w N można za 80zł mieć nPremium, od 5 kwietnia mają za to dać 6 kanałów premium, jak dodadzą wszystkie Canal+, to znaczy że abonenci N będą je mieć w cenie 80zł, chyba że dodadzą (ALE KINO+, PLANETE+, KUCHNIA+, DOMO+, MINIMINI+, TELETOON+ i HYPER+), to wtedy będą niezłe jaja. :D

W nc+ aby mieć wszystkie Canal+ trzeba by zapłacić 100zł, to się coś nie zgadza. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej prawdopodobny przeciek jaki pojawił się na tym forum to Nowy Start za 30 zł nowy kompakt za 50 zł i nowe optimum za 70 zł a w pakietach z Canal+ dodajemy do tego 30 zł. Ceny prawie takie same jak te standardowe z aktualnego cennika, pytanie tylko czy będą upusty.

 

I nie wierzcie w bajki będzie tylko jeden pakiet premium C+ z C+Sportami niezależnie od wybranego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napawa optymizmem to, co mówicie... O uginających się nogach i C+Sporcie w najwyższych pakietach...

Wszystko co nowe kosztuje.. Ja liczę, że zapowiedzi tego prezia w dzień dobry tvn o elastycznej ofercie się sprawdzą, bo na razie to wieje betonem i sztywnością.. Nie trzeba być prorokiem, że nc+ zrobi konkurencyjne, a może nawet niższe ceny w segmencie gdzie będzie rywalizowała z Polsatem. Czyli pakiecik do 40pln i do 60. A potem to już tylko oferta premium dostępna TYLKO w nowej platformie, więc do Polsatu się nie będzie opłacało iść, bo w podobnej klasie i tak będzie lepiej w nc+, ale za premium będziemy wszyscy bulić.

 

Nazwa "family" - rzeczywiście nie spotkałem nikogo komu by się podobała. Pewno dlatego tak, bo tam będzie wszystko dla każdego. Dla taty mecz, dla mamy film, a dla córki koncert. Ale za premiere filmu mama będzie musiała dopłacić, a tata za swój najważniejszy mecz będzie musiał ukrywać rachunek przed mamą.

 

Optymalnie byłoby gdyby do Family można było dobrać C+Film x2, lub C+Sport x2. To byłoby elastyczne! Ale chyba płonne moje nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej prawdopodobny przeciek jaki pojawił się na tym forum to Nowy Start za 30 zł nowy kompakt za 50 zł i nowe optimum za 70 zł a w pakietach z Canal+ dodajemy do tego 30 zł. Ceny prawie takie same jak te standardowe z aktualnego cennika, pytanie tylko czy będą upusty.

 

I nie wierzcie w bajki będzie tylko jeden pakiet premium C+ z C+Sportami niezależnie od wybranego pakietu.

 

 

To by było najbardziej prawdopodobne ;D Tylko oznacza to spore podwyżki canal+ optimum kosztuje 77 zł jego zamiennik kosztować ma 100 zł ???? :D No chyba ,że w każdym pakiecie w standardzie HBO się znajdzie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi, pewnie że tak, powinna byc możliwość wyboru - albo film albo sport, a nie sport do dokupienia tylko dla tych, co wykupią film...

Co do cen - może Ty znasz tylko te "cennikowe", ale dadzą rabaty aby nie tracić tych co już mają wysokie rabaty i cięzko będzie im przetrawić pół stówki podwyżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kompakt i wychodzi mi 44 zł/m-c i więcej bym nie dał i tyle w temacie ;)

 

To chyba pożegnasz się z paczką premium od maja.

I dobrze żadnej premiery w marcu a jeszcze ta wypowiedź tego dzieńdzioła z canal + że stawia na sport - sami se kopią grób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ile miejsca się zwolni:

 

4 miejsca HD po kanałach nPremium

1 miejsce SD po FightKlub

1 miejsce SD po ESPN AMERICA

1 miejsce HD po WiP HD/Sundance HD

1 miejsce SD po Polsat Crime o ile wszyscy będa korzystać z tej samej częst. 11137 H (zwalnia się na 10758 V -tr. n)

1 miejsce SD po Disney XD o ile wszyscy będą korzystać z cz. 12188H (zwalnia się na 10834 - tr. n)

1 miejsce SD po RELIGIA TV na tr. 11508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że pełny pakiet nie będzie droższy niż 200zł. Maksymalnie właśnie tyle jestem w stanie zapłacić za telewizję miesięcznie. Oczywiście interesują mnie wszystkie kanały sportowe i filmowe, bez wyjątków. więc pełny 100% pakiet będzie mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...