Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nPremium to ok. Ale Family i sport? Jaja sobie robisz za przeproszeniem? :)

Family i sport? haha :) Powiedz to każdemu to wyśmieje to :)

nPremium to inna bajka tu wszystko pasuje. Canal+ zwykły także. Ale nie "Family" i sport :) to już przesada i to wielka

 

Nie wiem z czego drwisz. Family w rozumieniu tego słowa to rozrywka dla całej rodziny, a czy mecze BPL, Ligii hiszpańskiej, czy GP żużla są zarezerwowane i ustawowo przewidziane tylko dla mężczyzn powyżej 18-go roku życia?

Wiele osób abonujących płatne TV ogląda widowiska sportowe całymi rodzinami, nawet CP tak promuje swoje kanały sportowe(żona, dzieci i głowa rodziny emocjonująca się meczem/spotkaniem). To dużo głębsze zagadnienie niż się wydaje i sporo by o tym pisać.

Tak jak to robi CP jak i nc+zamierza swoimi kanałami Premium będzie promowana rozrywka dla całej rodziny, niezależnie od tego czy to jest film familijny, film animowany czy widowisko sportowe.

Skończ już proszę te swoje dywagacje i przebłyski albowiem nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawano by mi do APS PACE I PHILIPS PVR.....

W tym Twoim APS-ie to ulotki już rozpakowaliście czy dalej kurzą się w pudełkach? :D Oby tylko przez 3 tygodnie się nie zdezaktualizowały :lol2:

u mnie jest jedna umowa u znajomej do 31marca...dzwonili cały luty ale olewała sprawę.Z tego co wiem chce zrezygnować...wydaje mi sie ze niedługo będzie start bo my w aps już technicznie gotowi jesteśmy...po 3szkoleniach sprzęt też dotarł..Loga są /ulotki tak samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym to się podniecać...Mam wszystkie polskie platformy a oglądam 3-4 kanały( głównie sport w C+).Kanał Nsport to kibel jakich mało-samo powtórki.Nawet teraz LM ze środy....MGM HD???Przez 2 lata obejrzałem 1 film z sentymentu.Filmy z ramówki MGM można za darmo na youtube obejrzeć.Taki kanał jak FOX jest w Polsacie w za 39.90 razem z History HD który zapewne będzie w NC+ w wyższych pakietach.Zapewne Filmbox będzie traktowany jako ''premium'' za 10-15zł.

Zapewne dla migrujących jak i ''nowych'' (są tacy?) będą te same propozycje.Poczekamy -zobaczymy.Śmiem twierdzić jednak że teraźniejszy pakiet Superpremium+ paczka nPremium+te kilka brakujących w C+ kanałów za więcej niż 70-80zł będzie porażką na starcie a ceny i tak pewnie będą typu :cena normalna 149zł ale jak zmigrujesz za jedyna 99zł na... i ty mały druczek.

Sam jestem wymagającym widzem ale sorki żabojadki za TVN24 HD i DiscoveryHistoria ''VHS SD'' nie będę dopłacał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli was tylko was że któś wie wiecej od was, a wy nie. Wiec udajecie wielce konserwatystow i twierdzicie ze jak czegos ni ma oficjalnie to tak nie bedzie.

 

Tu nie chodzi o to. Nie w tym problem. Ja wiem, że nie wiem. Ty możesz wiedzieć - nie mi to rozst[beep]ć. Ważne jest, by odróżnić coś OFICJALNEGO i POTWIERDZONEGO, od "niepotwierdzonego przecieku" (zgodnie z tytułem tematu). Ale jak widzę, że niektórzy każdą informację napisaną tutaj (np. przez Ciebie) biorą bezkrytycznie za oficjalną od nc+, to ja nie wiem czy śmiać się czy płakać. Sam przeglądam to forum. Czytam, staram się myśleć logicznie. Ale przed oceną i rozliczeniami nc+, zawsze biorę pod uwagę, to co zapowiadał operator, a nie internetowe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Smiech na sali.... nie wiecie z kim macie doczynienia.. ech dzieci.

 

Nie dziw się że grono ludzi ma cię za fantastę skoro publikujesz takie narcystyczne teksty jak ten powyżej. Do czynienia pisze się osobno.

I nikt zorientowany w temacie(osoba związana z ITI, Canal+Cyfrowy, właściciel/pracownik APSu, pracownik drukarni itd.) nie pisał by takich tekstów.

To tak obiektywnie ujmując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, ale Wy macie na[beep]e w tych łbach.

 

Buntujecie się o to, że mecze mogą być pokazywane na Canal+ Family. To będzie straszne! Tak nie może być!

Później piszecie, że w nowej platformie nie będzie nowości. A czego Wy do [beep]y oczekujecie? Złotej gwiazdki z nieba do każdego abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli was tylko was że któś wie wiecej od was, a wy nie. twierdzicie ze jak czegos ni ma oficjalnie to tak nie bedzie

 

Smiech na sali.... nie wiecie z kim macie doczynienia.. ech dzieci. Tylko niektóry tutaj sie wysilają.

 

Broń Boże :). Tylko że Polak woli mieć to przed sobą na papierze bo nie jest do końca ufny....

Start znamy, 21 marca 2013r. Data piękna z różnych powodów ;). Teraz wystarczy spokojnie czekać na tą datę. Zawsze można przeglądać internet i

szukać czy może czegoś więcej przed oficjalną premierą się dowiemy :).

lpotaczek co do Twojej listy to nie trudno jest przepisać sobie z układu pakietów programy, w tym nawet chcący czy też nie, pomijając kilka pozycji.

Więc tylko można usiąść i przyklasnąć :brawo:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro niektórzy wiedzą więcej to mam pytanie,będzie jakiś pre-paid w nc+ na wzór TNK HD NNK?,bo oferta cyfry i płacenie z góry za pół roku jakoś mnie nigdy nie przekonywała i tylko raz kupiłem kartę

 

P.S:Dla rozluźnienia atmosfery przytoczę wam zdanie z polskiego filmu

 

"Co będzie to będzie,do stodoły z nim"

 

Tego się trzymajmy,po co się napinać,skoro i tak większość z was skorzysta z nowej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że temat jest pisany od kilku lub nawet kilkunastu miesięcy. Wchodzę na 1. stronę, a tutaj 21 luty! 180 stron w trochę ponad 2 tygodnie i w sumie tylko kilka nowych informacji, a reszta to jakieś gdybanie lub pisanie o niczym. Szok!

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak czytając wasze posty nakręcałem się razem z wami , ale teraz jak czytam te rzekomo prawdziwe informację,to powiem wam szczerze ,że już mi się odechciało tej całej fuzji. Myślę że będziemy mega rozczarowani po oficjalnym starcie , i dopiero się zaczną jęki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...