Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z pisemka, które dotarło w piątek mamy takie informacje: 5 kwietnia b.r. zaprzestanie nadawania kanałów nPremium 1, 2, 3, 4; oraz WiP HD/Sundance. Zmienią się nazwy serwisów z grupy Canal+

Dokumentów nie wkleję, bo nie jestem upoważniony ale nie są to przecieki a oficjalna informacja od nadawcy.

Canal+ miałby być połączony w 3 segmenty: CANAL+ SILVER, CANAL+ GOLD i CANAL+ PLATINUM.

Jeśli zaprzestają nadawanie nPremium 1-4 wg mnie kanaly zostana przemianowane na canal+ sport 2, canal+ sport 3, canal+ cine, canal+ cine 2. Póki co wróżenie, czas pokaże.

I jeśli będę chciał oglądać pełną ofertę sportową będę musiał wybrać ofertę Platinum, gdzie będzie sześć Canal+ tj. Canal+ Family, C+ Family 2, Canal+ Film, C+ Film2, Canal+ i Canal+ Sport. Te 6. kanałów w C+ Platinum

m.in. z tego względu, że kanały nPremium połączą się z Canal+ i będzie to jeden nowy produkt. Zaproponowała mi, następujące warunki - na okres 18. miesięcy umowę na pakiet Canal+ Platinum w cenie 99 zł (cena gwarantowana

na cały okres tej umowy - nie wykluczam, że będzie to opłata promocyjna, podobnie w przypadku pakietu Silver). Jeśli komuś będzie zależało tylko na kanałach filmowych Canal+ film będą dostępne one bez sportu z C+ w pakiecie Canal+ Silver w cenie 79 zł, W Canal+ Platinum miałbym m.in. LM i zarówno ligę włoską.

Wypytałem ją o Naszą Ekstraklasę i ... Ona na to, że w pakiecie C+ Silver będą po 1 meczu z piątku, soboty i niedzieli. Całość danej kolejki - wszystkie mecze będą już w pakiecie C+ Platinum. Żużel na nSport (nie wiem

czy dotyczyło GP - nie chciałem stresować tym pytaniem Pani z C+). Pakiet Gold będzie zawierał (ma zawierać) 4 kanały Canal+ Family, Family2, Film i Film2.

A tu Link do szerszej mojej informacji z 19 lutego https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&start=45#p718355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po raz kolejny widzę do przekierowanie do rozmowy z "pewnymi" info. Po przeczytaniu tych info jakoś nie specjalnie w to wierzę ponieważ jeśli jeden konsultant tak powiedział to dlaczego reszta konsultantów nie udziela tak szczegółowych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nPremium i Wojna i Pokój znikają 4 kwietnia, liga żużlowa startuje z dniem 1 kwietnia, 23 marca start GP na żużlu, od 1 marca zablokowanie możliwości przedłużania umów w APS dla abonentów C+. Można więc być niemal pewnym, iż nc+ wystartuje już na dniach, pytanie tylko, która z podawanych dat na tym forum okaże się prawdziwą, bo padło ich kilka. Choć może być i tak, że żadna się nie sprawdzi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszający jest jeden fakt. Jeśli kanały nPremium oraz Wojna i Pokój mają zaprzestać nadawanie 4 kwietnia, klienci odbierający te kanały informację o zaprzestaniu nadawania powinni otrzymać miesiąc wcześniej. Więc jest cień szansy, że jutro może coś więcej się dowiemy ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w zamian za nPremium nic nie dadzą to byłby to strzał w stopę. Jest to ewidentna podstawa do wypowiedzenia umowy dla tych abonentów którzy mają nPremium.

Znając Nkę to pewnie zrobią "rebranding" i nici z wypowiadania umów. Już nie takie rzeczy tam przechodziły.

Jak nawet zastąpią kanał podobnym to można wypowiadać, chyba ze będzie nadawał na tej samej koncesji, czyli będzie rebranding

Z Discovery była inna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się napalacie, jaracie i wg a może się okazać tak że zniknie Wojna i Pokój i nPremium i tyle z nowości nc+ ;) Nie spodziewam się jakoś zupełnie nowych niedostępnych na naszym rynku kanałów HD itp... :)

Kasia Misiu Kasa - takie będzie hasło tej platformy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po raz kolejny widzę do przekierowanie do rozmowy z "pewnymi" info. Po przeczytaniu tych info jakoś nie specjalnie w to wierzę ponieważ jeśli jeden konsultant tak powiedział to dlaczego reszta konsultantów nie udziela tak szczegółowych informacji.

Wg. nielicznych Forumowiczów było to tzw. sondowanie oczekiwań wśród "wybranej" grupy abonentów C+.

Nie tylko ja o tym pisałem. W mojej ocenie nie dzwoni się do kogoś z sondowanie, a jednocześnie z konkretną ofertą.

wlasnie mialem telefon od cyfry. zaproponowali przedluzenie umowy juz na warunkach nc+. babka mowila ze zupelnie inaczej beda wygladac kanaly canal+. ma byc ich teraz 6. miedzy innym canal+ family. jej propozycja to przedluzenie umowy na 18 miesiecy pakiet platinum, czy jakos tak za 99 zl miesiecznie. z tego co mowila to tylko w tej ofercie bedzie mozna ogladac wszystkie kanaly canal+.

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=13379&start=18915#p716563

Witam

przed chwilą do mnie dzwonili z nr 223104500, i pytali się czy byłbym zainteresowany ofertą NC+, pakiet bodajże Canal+ silver. W skład pakietu wchodziłby Canal+, kanały filmowe typu mgm, wojna i pokój, tv historia, filmboxy jakieś ogólnie jakiś 11 dziecięcych ma być. Umowa na 18 m-cy z cena za sam pakiet 69 zł. Pytali się o multiroom, o to czy płacę sam czy z kimś na połowę i czy w jednym gospodarstwie czy nie. Cena jaką podali była ceną za sam pakiet bez opłat za multiroom i tunery PVR. Jak dodali ceny za multiroom i tunery PVR maja być takie jak są teraz w ofercie czyli po 20 zł (dodali że przy przedłużeniu umowy na pewno będą jakieś zniżki na te dodatkowe usługi). Teraz mają zadzwonić w kwietniu aby finalizować przedłużenie umowy, która kończy mi się z końcem maja.

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=13379&start=18915#p716679

...To oni dzwonili powiadamiając o powstaniu nowej platformy nc+ i sondując czy mogą liczyć,że przejdziesz do nich.U mnie gość zaczął z wysokiego C bo od fulla może dlatego,że mam C+HBO Superpremium.Ja mając inny problem /o czym pisałem w swoim poście/nie drążyłem więcej jak np.to że będzie 6 kanałów Canal+HD a jakie to itp...

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&p=719613#p719613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak uchronią się od wypowiedzeń, jak te kanały wyłączają? One nie przejdą zmiany nazw, tylko dojdzie do ich wyłączenia definitywnego. Jedna z sieci kablowych poinformowała na swojej stronie klientów, iż przysługuje im prawo do rozwiązania umowy, więc nie sądzę, że abonenci N takiej możliwości też nie otrzymają. Co innego ludzie z C+, bo my dostępu do nPremium, ani Wojny i Pokój nie mieliśmy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nPremium i Wojna i Pokój znikają 4 kwietnia, liga żużlowa startuje z dniem 1 kwietnia, 23 marca start GP na żużlu, od 1 marca zablokowanie możliwości przedłużania umów w APS dla abonentów C+. Można więc być niemal pewnym, iż nc+ wystartuje już na dniach, pytanie tylko, która z podawanych dat na tym forum okaże się prawdziwą, bo padło ich kilka. Choć może być i tak, że żadna się nie sprawdzi... :mrgreen:

 

Tak jak pisałem wcześniej, czyli konfernecja nc+ 18lub 19 marca a start 21. To są oficjalne daty które mają swoje potwierdzenie na shoutboxie na stronie spam.org :) Teraz to już chyba wytrzymacie te 2-3 tygodnie do startu nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, czyli konfernecja nc+ 18lub 19 marca a start 21. To są oficjalne daty które mają swoje potwierdzenie na shoutboxie na stronie spam.org :) Teraz to już chyba wytrzymacie te 2-3 tygodnie do startu nc+.

 

Od kiedy to spam.org jest wiarygodnym źródłem informacji, a zwłaszcza shoutbox.

Oficjale to będzie jak nc+ wyda odpowiedni komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak pisałem wcześniej, czyli konfernecja nc+ 18lub 19 marca a start 21. To są oficjalne daty które mają swoje potwierdzenie na shoutboxie na stronie spam.org :) Teraz to już chyba wytrzymacie te 2-3 tygodnie do startu nc+.

 

przejrzałem spam.org i oficjalnej informacji brak, więc zanim coś napiszesz pomyśl czy to jest zgodne z prawdą - myślenie nie boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj byłem jeszcze w punkcie "n" by zdać sprzęt i starsze małżeństwo kupowało "n" ,dopłacało coś 249zł (jak dobrze słyszałem) i byli łącznie z sprzedawcą bardzo podnieceni że będą mieć nPremium "z tyloma premierami filmowymi,sportem itd"...a tu w kwietniu będzie zonk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...