Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Netia nie ma własnej sieci miedzianej, od zawsze było tylko Orange, raczej Netia daje po prostu do 50Mb/s, tak jak mają swoje oferty.

Trochę mnie denerwuje w tej Netii to, że wysłali kuriera z umową, podpisałem umowę, teraz czekam aż mi przyślą router i dopiero wtedy technika mogą umówić, który pewnie tylko wymieni ONT na takie samo co mam w T-Mobile... Tylko z innymi numerami, by autoryzować w Netii. Jakby od razu nie mógł przyjść technik z całym sprzętem, u którego po podłączeniu podpisuje umowę, tak jak to było w przypadku T-Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś o przedłużenie umowy iż chciałbym ten nowy dekoder 4K ,nie ma takiej możliwości wymiany z netia player 2.0 na 4K 🙄

To jest jakieś dopiero nieporozumienie. Dobrze że przynajmniej ten internet 1Gbps śmiga jak trzeba. O jedynie przy przedłużeniu jest opcja wymiany routera z ADB na ADB z napisem NETIA tyle się dowiedziałem 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy po zakończeniu umowy terminowej można ją wypowiedzieć i wziąć dekoder 4k jako nowy klient. Oczywiście jest wtedy opłata aktywacyjna, ale że jest się nowym to dają abonament  za 0 zł chyba na miesiąc. W internecie jest na 3 miesiące za 0, ale nie widzę tam dekodera 4k do pakietu kino maniak,  czy fan sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
16 godzin temu, pirat890 napisał:
Dodatkowe Eurosporty na igrzyska w tym Eurosport 4k dla wszystkich w oknie otwartym.
12 godzin temu, pirat890 napisał:
A tak właściwie ma ktoś to cacko? Jak się sprawuję?

Jak na razie to nie ma za dużo kanałów TV w 4K... Chcesz 4K to masz Amazon Prime, Netflix, niebawem HBO MAX... Do tego ten dekoder nie jest potrzebny.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebagit napisał:

Jak na razie to nie ma za dużo kanałów TV w 4K... Chcesz 4K to masz Amazon Prime, Netflix, niebawem HBO MAX... Do tego ten dekoder nie jest potrzebny.

 

Tak wiem. Ale fajnie, że coś ruszyło w netii. Wiem, że oferta 4k to tylko z nazwy bo i tak tam mało treści. Eleven bez hdr i rzadko kiedy co w 4k. Kiedyś pewnie będzie tego więcej może Polsat 4k, czy coś ze sportu.

Pytałem bo byłem ciekawy, czy jakość kanałów na tym dekoderze jest lepsza niż na Netia płayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...