Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posłuchali wołań i krzyków kibiców, którzy chcieli rozdzielenia filmowych kanałów premium od sportu. Ja myślę że to jest dobre i przemyślane działanie, nie oznacza to że tańsze, bo najwyraźniej ceny pozostają identyczne, tylko pakiety są w innych konfiguracjach. Ciekawe co z zawartością pakietów i tym co mnie bardzo interesuje, czyli kolekcjami boxVOD+ i netVOD+, ciekawe czy np Prapremiery TVP albo Seriale+ znajdą się w tych nowych pakietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q77 ja też przedstawiłem cenę dla nowego klienta bo takim sam byłem.Ty przedstawiłes cene standardową bez rabatów którą abonenci płaciłi gdy byli np.na umowie na czas nieokreślony.

Owszem bo możliwe ze była promocja wtedy dla nowych abo ale normalnie start kosztował 26zl a do tego+30 za canal+

Szkoda ze nie mam ulotki bym pokazal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego co tu czytam nic prawie nie rozumie bo ciężko to zrozumieć zobaczę jutro oficjalnie to zrozumie ale ta wasza panika jest nie potrzeba poczekajcie do jutra cierpliwość popłaca pamiętajcie :) Ja sam na pospiechu straciłem migracja 23 Marca br. mam to co w podpisie i płacę 130,99 zł umowa do Września 2014 r. a inni poczekali i mają to samo co ja a nawet lepiej za 59-79 zł więc ostatni raz działałem emocjonalnie jak mawia klasyk cytuję Kto jada ostatki ten piękny i gładki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ADUSIEK XPS 5

Czy jesteś pewien tego w 110% że gdybyś zaczekał z migracją to wytargował byś ten zestaw za 59zł ? być może ugrał byś kilka złotych ale czy aż 50% rabat

[beep]ka co za dziwna zasada jak poczekam zejdą ze 130zł do 59zł czy uważasz że tam naprawdę pracują ludzie z żółtymi papierami ?

Czy znasz poprzedni kontrakt osoby która ma ten pakiet za 59zł ?

Jestem ciekaw czy w przy podpisywaniu kolejnego aneksu zejdziesz do 59zł, będę obserwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

Nie zgodzę się z tym że miałem pecha :wink:

Cena 129zł za pakiet który jest bogatszy od tego który miałem w C+ jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.

Zawsze mogłem próbować zejść ze 143zł na 59zł uważasz to za realne ? chcąc pozostać na tym samym - według mnie nie bardzo :/

Przepraszam ale jak czytam posty dla ludzi którzy myślą że pakiet Platynowy z dodatkami wyrwą za 59zł to już sam nie wiem czy z prezesem jest coś nie tak czy abonentom coś się w głowach nie przestawia.

Zejdźmy z drzewa na ziemię i zapytam tak na serio czy aneksując umowę z operatorem tym czy innym przedstawiasz mu propozycję pozostania przy jest samej opcji z rabatem 40-50% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu ja nie z takich co strzelają focha :wink: migrowałem od 01.11 mam włączone pakiety nc+ na które wyraziłem zgodę, wszystko bez problemów to co chciałem jest za ceną jaką przedstawił konsul.

Prezesa tej platformy nie rozumiałem od początku ale od pewnego czasu nie rozumiem też abonentów którzy oczekują Platyny z dodatkami za 59zł bo tak się innym udało. Otóż fajnie że się komuś udało taki zestaw wynegocjować ale nie było to spowodowane tym że czekał sobie do momentu kiedy pan Jasiu zadzwoni i zaproponuje mu taki pakiet. Jednym dawny kontrakt dawał takie możliwości aby uzyskać to za 59zł innym nie daje tego i mogą czekać do wiosny a skończy się to na tym że pójdą do punktu jako nowi abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...