Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie... mam umowe do kwietnia na c+kompakt 62zł miesięcznie, co będzie jak nie przedłuże umowy, ona poleci na czas nieokreslony? ile to będzie wtedy kosztować?

 

i jeszcze jedno, Ci co przedłużyli umowe na pakiet c+optimum przed wejściem nc+ to oni zostaną tylko z c+ i c+sport? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze mogą i odetną kiedy będą chcieli zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1 kanały:

eurosport hd i hd 2, arte, mtv live, comedy central family ,comedy central ,blink ,ceebies ,nicki oba i disney junior.

Czyli nie są gwarantowane, podobnie jak naziemne z satelity i religia tv. zabezpieczają się jak mogą przed wypowiadaniem umów a to może oznaczać ze te kanały mogą zniknąć.

I te ceny, z regulaminu wynika że już są promocyjne. a są z kosmosu albo z Paryża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo jest ale nie mega...dotej pory zeby ogldac kazdy interesujacy emcz trzeba bylo miec i canal + i N z npremium..te 119 zl to...tak srednio

jak dla mnie tylko szkoda ze wzystkich automatycxznie nie przeniesli do NC+ z mozliwoscia wypowiexzenia..teraz zeby przejsc do nich sie dodzwonic nie mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do swojego punktu sprzedaży, a tam Zero banerów, zero plakatów o ulotkach to nie wspomnę. Pan powiedział mi tylko jakie są mniej więcej pakiety i ceny. Chciałem sprawdzić jak wygląda migracja na jakich warunkach to nie może się zalogować do systemu.... Po co mówią w TV na żywo "Jesteśmy przygotowani i od dziś rusza sprzedaż" jak i tak nic nie działa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale w pakiecie za 59 zł nie ma nic. Tyle programów wyleciało, gdzie Viasaty? Gdzie CBS? Gdzie TCM i CN? Gdzie History nawet w SD? Konkurencja za 59 zł ma o wiele wiele więcej programów w tym i sportowe.

59 zł to śmiech na sali, w dodatku na dodatek dekoder PVR za 5 zł co miesiąc? Hahahaha. To poważnie takie ceny będą?

Odpływ będzie gigantyczny bo "słoneczna platforma" za taką samą cenę oferuje z 40 programów więcej. I gdzie tu sens robić nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalne zmiany. Fatalne.

 

Gdzie jest Travel Channel? Przecież jest wersja HD z tego co wiem, mogli dodać. Mój ulubiony program, masakra. Gdzie TCM? Jeden z ulubionych przez moją rodzinę kanałów. A sport taki drogi...! Miałem nadzieje wybrać sobie pakiety co mnie interesuje. Zdawałem sobie sprawę z podwyżki, ale nie w taki sposób. Teoretycznie tylko dla sportu na którym mi zależy muszę zapłacić ponad 100 zł, nie mówiąc że i tak mam mniej o taki Travel, TCM.

 

Załamka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaprezentowana w obecnej formie jest totalnie chaotyczna, czemu nie ma opisane tzw opcji dodatkowych?

 

Np jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wykupić sobie na boku np c+ i c+ sport?

 

Czemu w ofercie Silver jest c+ i c+sport przez 2 miesiące a nie ma info ile ten pakiet kosztuje po okresie promocyjnym?

 

totalny syf na ten moment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest:

1. Paczka kanałów CSB?

2. Paczka kanałów Universal?

3. Travel Chanel?

4. TCM?

5. CN?

6. History nawet SD?

7. Boomerang?

8. DaVinci?

9. Sundance HD?

10. Sport Kluby?

 

I za ich brak mam płacić 59 zł i dekoder PVR 5 zł na miesiąć? Ich pogrzało!! Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że drogo, to jeszcze zamieszczają na stronie fałszywe informacje.

Canal + to wyjątkowa oferta sportowa

Piłkarska liga polska, angielska, hiszpańska, niemiecka, francuska i włoska oraz Liga Mistrzów UEFA i Liga Europejska UEFA. Dodatkowo NBA i Speedway GP oraz polska Ekstraliga Żużlowa.

 

Od kiedy Eurosport 2 HD to kanał paczki Canal+?

 

A co do oferty - Sportklub, TCM, Travel - gdzie są? A Sundance HD za 3 złote. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...