Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

........Zgodnie z naszymi zapowiedziami od piątku, 8 listopada 2013 roku, platforma nc+ wprowadza na rynek nowe elastyczne promocje z myślą o nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym.......

powiem tak szału nie ma, jest dobre rozdzielenie nareszcie na sport i film ale jeśli faktycznie to jest oferta świąteczno - noworoczna to znowu nie zrozumiałem oferty :read:

 

a co do wyglądu strony to strasznie mdła, długo nie da się na nią patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie stowrzylem hipotetyczny pakiet ala @kingofsouth w wersja camaleon i co mi wyszlo 169 zl + dostawa 49zl

 

no i tak odejmujemy dek 49zl aktywacja 5zl wynajem [60 zeta rocznie] nie da sie usunac canal+ vod i tak z tego nieskorzystam

 

dodajemy filmbox [ nie wiem co jeden z filmbox robi w comforcie/universe] 15zl

 

redlight 15zl

 

czyli wychodzi 164zl

 

pomijam MR

 

czyli niecale 40 eurosow.

 

i teraz patrzcie na to

 

https://abbonamento.sky.it/aolbundle/ab ... Promo=5708

http://www.sky.de/web/cms/de/abonnieren-preisinfos.jsp -> tutaj odjac SKy Anytime usluga interaktywna

 

 

porownajcie to teraz do zarobkow w DE i Italii a u nas

 

kto nie zrozumial oferty/rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We włoskim Sky po dodaniu wszystkiego wychodzi 72 euro.

Nieważne są różnice w zarobkach. Wynajęcie transponderów kosztuje tyle samo dla nas jak i dla Włochów. Praw filmowych i sportowych też za darmo nie rozdają.

Platforma cyfrowa nie jest towarem pierwszej potrzeby. Jak kogoś nie stać, to po prostu nie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde Full Extra to promocja migracyjna,ale będąc już w NC+ również można przedłużyć na niej umowę. Jako, że promocja jest reglamentowana a regulamin mówi o klientach ITI na sprzęcie ADB to tym większy stwarza to problem dla klientów Cyfry,ale i tacy też się znaleźli którzy tą promocję dostali-nie wiem tylko czy z drogi czy uprzednio migrując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium sport & film z pakietem Universe+ za cene 99 zł to dla zainteresowanych sportem i trochę filmem w ostateczności może być, dla samego sportu za drogo. Ciekawe czy wg. tej nowej oferty będą dobierane pakiety przy migracji.

Tu moje watpliwości w sprawie nsport k36 (multiliga) czy wie ktoś kto zmigrował juz do nc+ np bez pełnej paczki Canal+, czy ten kanał dodatkowy jest automatycznie przy kanale n sport występującym w Universe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi-s ale co to zmienia w stosunku do poprzedniej oferty? Może pamięć mnie zawodzi,ale za Universe+/6xCanal+ też sobie liczyli 99zł do tej pory. Aktualna pakietyzacja to krok w dobrą stronę-przy założeniu, iż za chwilę znowu im się nie odwidzi i ponownie będą sport przenosić między kanałami.

 

Pamiętam wypowiedź moderatora/przedstawiciela NC+ na oficjalnym forum gdzie kanały 36/37 są łączone z nSport a nie paczką Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop jak czytam Twój wpis a miedzy innymi ''Nieważne są różnice w zarobkach'' to usprawiedliwia Cie jedynie to iż pisałeś ten post o 1.40 w nocy ;-)

 

Powiem tak Twoje wpisy świadczą o jednym ze ''hajtujesz'' (chyba tak to sie nazywa fachowo choć mogę się mylić gdyż urodziłem sie w latach komunistycznych :D ) dla ''NC+'' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A to ze zaraz pojedziesz po mnie to spływać to będzie jak po E.Gierku :D I w nosie mam co tam sobie ''pro-nc+'' popiszesz na mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbyś @kibo stawiał na zapowiadane/odwoływane C+ EVENT 1 i 2 że sugerujesz ze całego sportu nie będzie w full C+ ;-) Ja odnoszę wrażenie ze cos sie zmieni bo Ci co maja starego Silvera C+ Family 1 i 2 zaraz zaczną buczeć ze ''[beep]ją sportem'' na kanałach gdzie założeniem było ''kino familijne'' ;-) (z tego co pamiętam tak to miało wyglądać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wieszczę,bo aktualna pakietyzacja mi pasuje,ale chcę by dotrzymywali słowa a nie jak uczy historia po jakimś czasie następuje "refleksja" i przenoszenie sportu. I nie chodzi mi o k36/37 czy full C+,ale jeżeli jest "premium sport+" to niech zawiera cały sport(łącznie z kanałami w podstawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz mi co dzieciaki w weekend na tym C+ FAMILY 1 i 2 mogą obejrzeć tak od 15 do nieraz 23 sport (owszem nie zawsze w tych godzinach jest tylko sport ale z reguły tak wygląda czasowo zapchany sportem z zależności od weekendu) no a kino familijne czy bajki to nie sport chyba ze sport takim czymś nazywasz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest tak, że jeśli chcesz dokupić jakieś opcje dodatkowe, to obowiązują Cię cenniki promocji w ramach której zawierałeś umowę, jeśli np. zawierałeś umowę na pakiet Universe i było tam podane że np można dokupić HBO za 20zł to taka cena Cię obowiązuje przez cały okres umowy, chyba że mają jakąś promocję dosprzedażową dla stałych klientów i proponują dokupienie jakiejś opcji w obniżonej cenie. Jeśeli chcesz dokupić opcję Superpremium na warunkach i zasadach tak jak podane w regulaminie, to musiałbyś najpierw aneksować umowę. Nie mniej jednak myślę że warto zadzwonić, bo dla klienta chętnego dokupić opcje premium jak HBO czy Canal+ napewno wyciągną z rękawa jakąś promocję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...