Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni przestałem zastanawiać się nad logiką działania tej firmy. Przygitowali się do wojny błyskawicznej, ale już na starcie poszli w rozsypkę. Jak tu mówić o jakiejś strategii, skoro nawet taktyka kuleje. Najpierw udawali twardzieli. Gdy UOKiK wszedł na scenę wycofują się z przymusowej migracji abonentów z n. Ale tego byŀo mało, więc wymyślili bonusy, które podzieliły abonentów. Ale Ci z bonusami nie cieszyli się zbyt długo, bo trzeba było zachęcić do pozostania wysyłających wypowiedzenia z n. Podobno dostają rewelacyjne oferty, przy których bonusy to pikuś. Podobno w segmencie abonentów Cyfry też coś drgnęło, ale skoro oni płacili z reguły więcej, więc niech płacą nadal. Coś tu jest ewidentnie nie tak. Dziel i rządź? Być może. Ale jak się za dużo zamiesza, to traci się kontrolę.

 

Dlatego dywagowanie nad tym, czy pozostawią dekodery Cyfry jest jałowe. Jedno jest pewne. Na pewno nie daliby rady teraz zapewnić wszystkim wymiany, nawet z musu. Dlatego, póki co, będę korzystał z mojej Arivy.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. gdzie masz to potwierdzone,że adb ma byc głównym dekoderem?

2.nie upieraj sie przy tym conax,bo najniższy pakiet za 20 zł jest w nagra z sagemcomem.

3.adb jest mniejszość,aniżeli dekoderów z nagrą i seca + prywatny sprzęt. bardziej prawdopodobne,że to właśnie z czasem w adb będzie nagra.

przedstawiłem ci fakty czerwonym kolorem,które potwierdzają moje zdanie. teraz ty przedstaw

 

To wcale nie byłaby głupia strategia, ciekawe czy nowym oprogramowaniem można w dekoderach adb wprowadzić kodowanie nagra :?: Nagra dla NC+ a Conax by pozostał dla NC+ na karte i TNK. Z pewnością strategia co do systemów kodowania pozostanie jeszcze przez jakiś czas otwarta. Jak już większość abo zostanie zmigrowana i będą wiedzieli na czym stoją to sie za to zabiorą oby tylko zmiany nie były kolejnym falstartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A`propos Mezzo, wysłałem maila do nc+ z pytaniem o oficjalne stanowisko.

 

Proszę o info co odpiszą ponieważ bardzo, bardzo interesuje mnie ten kanał (nic takiego klasyczno jazzowego nie ma w innych muzycznych kanałach więc "posucha" straszna w takim graniu).

 

 

Oto oficjalne stanowisko nc+ w sprawie Mezzo z dzisiaj :

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie brak jest informacji o zmianach w zakresie opcji Mezzo".

Czyli tak jak ktoś słusznie już wczoraj referował, bedzie tak jak do tej pory jako opcja dodatkowo płatna

Co z tym szyfrowaniem w Nagra, to jest duzy problem nadal :cry:

Ale wracając do Mezzo, jest odwrotna sytuacja, nie włączono tam Conaxu (w paczce France też) więc "emigranci" którzey wzięli dekodery ADB ich i tak nie zobaczą. Może stąd te nieporozumienia? Dla mnie pat. Zostanę ze starą kartą, będę miał Mezzo (ale nie będę miał innych programów), wezmę Mediaboxa, to nie będę miał Mezzo :) Sat kurier pisał o tym wszystkim, ale jak na razie cisza absolutna. Moim zdaniem nie ceny i sama w sobie oferta programowa były skadaliczne (choć oczywiście błędy w marketingu były niewybaczalne), ale właśnie te techniczne dziwadła z szyfrowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

France elegance - nie! Za dopłatą.

 

-----

To taka promocja jęzora francuskiego, najdroższy język świata.

Do tej pory francuzi nie moga darować prymatowi angielskiego.

 

O tym pisała już prasa europejska - Napoleony nie wspierają swego jęzora w mediach - inaczej niż anglicy i hiszpanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ADB mają być głównymi dekoderami, to jak ma być NMA, gdzie ADB stosuje tylko Conax?

:)

 

1. gdzie masz to potwierdzone,że adb ma byc głównym dekoderem?

2.nie upieraj sie przy tym conax,bo najniższy pakiet za 20 zł jest w nagra z sagemcomem.

3.adb jest mniejszość,aniżeli dekoderów z nagrą i seca + prywatny sprzęt. bardziej prawdopodobne,że to właśnie z czasem w adb będzie nagra.

przedstawiłem ci fakty czerwonym kolorem,które potwierdzają moje zdanie. teraz ty przedstaw

Głównym dostawcą dla nc+ będzie firma ADB - http://ncplus.pl/oferta/dekodery

System kodowania w dekoderach ADB, będzie stosowany tylko wyłącznie Conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym dostawcą dla nc+ będzie firma ADB - http://ncplus.pl/oferta/dekodery

System kodowania w dekoderach ADB, będzie stosowany tylko wyłącznie Conax.

 

pokazałeś mi ofertę która znam,ale jak już pokazujesz to jeszcze to jest. http://ncplus.pl/oferta/dekodery-reszta

kolejne teorie.pokaż mi fakty. nic się nie postarałeś.daj mi linka,który rozwieje moje watpliwości,a udowodni to co napisałeś.nie pkazuj mi oferty bo ją znam.

 

wytłumaczcie mi to

https://satkurier.pl/news/84778/ofer ... 90-zl.html

https://satkurier.pl/news/84059/nc-nagra ... lowek.html

może mnie przekonacie wtedy

 

nic nie znajdziecie na temat swoich teori.ewentualnie plotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zapytałem o polsat hd i history hd , hm odp jest następująca:

Aktualnie trwają prace w celu uruchomienia programów Polsat HD i History HD. Do czasu ich aktywowania, proszę korzystać z kanałów w jakości SD.
ale jak mam oglądać min history hd w wersji sd jeśli nie ma? :shock::crazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazałeś mi ofertę która znam,ale jak już pokazujesz to jeszcze to jest. http://ncplus.pl/oferta/dekodery-reszta

Właśnie, reszta, która będzie obowiązywała przez okres przejściowy, ponieważ nie ma, tak dużej ilości dekoderów produkcji ADB

To jest tylko wyłącznie wyprzedaż sprzętu!!! Karty nc+ są tylko w systemie kodowania Conax.

Plotki, to ty siejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1HD i TVP2HD to publiczna i powinna być na początkowych kanałach.Pamiętam jak Cyfra+ złączyła się Wizją i nic się w tej kwestii nie zmieniło i każdy był zadowolony.A teraz?! Ludzie z dawnej N-ki robią syf...Po co TVN24 przed Canal+ i inne dublujące się kanały na liście?Jeśli ktoś ma ochotę oglądać dany kanał sam go znajdzie( ale odpowiedni porządek powinien być)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego z to publiczna?????????????

żaden wlasciciel nie bedzie na swoich dekoderach ustawail na 1 pozyjach konkurencji tylko bedzie dawac wlasne kanaly.

TVN na 1 zostanie chocbys zjadl wlasne buty.

taki problem klinkac dwa razy na 1??

wyluzujcie juz tymi [beep]olami.

 

ps.wolnosc na liscie to sobie mozesz miec..na wlasnym sprzecie!!!

bierzesz sprzet od nich to nie marudź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder od adb, więc jest on sparowany z kartą. Nie mogę zmienić dekodera. Za aktywację turbacza zapłaciłem 3 lata temu 245 zł a za dodatkowego do MR 2 lata temu 145 czy 149 zł. Nie rozumiem czemu nie mogę się domagać żeby lista kanałów została uwolniona, tak by każdy sobie mógł ją układać po swojemu.

 

Hanys, jak dla mnie to możesz sobie na pierwszym miejscu ustawić nawet romantica czy jak to się tam nazywa ale nie rozumiem dlaczego tak cię dziwi, że ktoś chce mieć możliwość dostosowania listy do własnych upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, to naprawdę już naprawdę nie macie poważniejszych problemów, tylko narzekanie na listę kanałów? To, że TVP jest na kanale 11 w jakikolwiek sposób utrudniło Wam życie? Ja sobie ustawicie TVN na 3,4,5 lub 6 kanale, to będziecie bardziej spełnieni w swoim życiu? Nagle świat stanie się lepszy? Pomyślcie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekaw jestem dlaczego wszyscy bylej abonenci Cyfry+ których znam są tą listą zniesmaczeni i zarazem wku...na NC+ że zrobili taki syf z tą listą( to nie jest mała ilość osóB).Wszyscy niezależnie się zgadadzą że TVP1HD i TVP2HD powinny być na pozycjach 1 i 2.To nie Francuzi tak ustalają a zachłanni Polacy z ITI :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - to jest biznes, a nie firma charytatywna. Ustawiając na sztywno kanały TVN na początku listy, automatycznie powodują zwiększenie oglądalności swoich kanałów. Dlaczego mieliby promować swoją największą konkurencję, jaką jest TVP? Z tym idzie oglądalność, za oglądalnością reklamy, a z reklamami kasa - i to ogromna.

Ja bym zrobił dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...