Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios ja juz od bodaj dwóch tygodni widzę ze jakość paczki C+ spadła 0 10/15% no ale wiadomo jak działają serwisy które są wyłączone to nic mnie nie dziwi

 

Powiem tak dwa dni temu na karcie nie zmigrowanej 13 ULICA świeciła z nowego i starego tp. gdzie jest nadawana a obecnie świeci tylko ze starego tp. Co do Eurosportu HD to na Camelu nie świeci co nie jest jeszcze w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci do jakości Eurosportu HD, AXN Spin HD, które na dniach mają zostać wyłączone z tp. NC+ to dziwi "zbijanie" parametrów jakościowych na rzecz ilości "upchanych" programów ze znaczkiem "HD" na jednym tp. Może chcą dobić do 10 jak to jest na tp. CP 12265 ? http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2014-01-22 :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co Ci chodzi kolego bo za bardzo nie rozumiem?

na 11.278 jest nadawane teraz tylko 7 kanalow HD z czego 2 sa na wylocie.

wiec mozna powiedziec ze jest tam pusto.

pewno tu dojdzie oslawiona Liga + i pewno cos jeszcze.

na 10.911 jest chyba 7 kanalow HD i jeden sd..

i tak wszystko zalezy od pojemnosci danego tr.

 

i prosze Ci..przestan znowu ludzi wprowadzac w blad .

jesli piszesz o tr. 12,265 to wklejaj jego tabelke a nie z 10.911..

masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Kibo tego to nie wiedziałem

ps.ale czy o takie "nowości" nam chodziło? :lol2::wink:

Gdzie jest " E!HD" ,"TravelChanelHD" :?::wink:

Widzieliście to już:

"The Hunger Games Catching Fire [iMAX EDITION 1080p BluRay x264]"

"Dary anioła Miasto kości [The Mortal Instruments City of Bones MULTi.DT S.1080p.BluRay.x264] Lektor PL" :jupi:

Ciekawe kiedy to poleci na HBO/Canal+ i w jakiej kopii? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TP NC+ 11.278 V pojawiły się 2 nowe testy. Jeden z nich to powtórka Mini Mini HD+ bez ID kanału a drugi to brak ID, EPG i nie ma dostępu do niego? Ciekawe co to? Może też powtórzony przekaz któregoś z kanałów z tego TP? Ale by było EPG a go brak więc wygląda na nowy przekaz? Wczoraj skanowałem ten TP i tego nie było i jak inne osoby piszą jakość Canal+ HD który nadaje z tego TP się pogorszyła więc coś kombinują chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha! No mi się nie wyszukiwały przedtem co mnie zdziwiło? Już wiem dlaczego do tego drugiego nie mam dostępu. Nie mam go w moim pakiecie Universe+ :-) I nadal cisza w sprawie nowej listy dla NC+ z Universalami i podmienionymi parametrami dla EuroSport HD i AXN Spin HD? Ciekawe czy tak jak mówią o tym plotki dzisiaj prześlą uprawnienia i podmienią listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się "wstrzymać z bólami" . Jeżeli te ich manewry z kanałami maja prowadzić do porawy jakości odbioru to poczekam jeszcze kilka dni wszystko się wyjaśni . Polikwidują duble kanałów HD i SD wyłączą "resztki" po kopiach na 10834. Możliwe że przeniosą jakieś kanał HD z 11411żeby poprawić odbiór C+fim HD i 2HD , C+Family HD , C+ Falimy 2 HD. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządki na transponderze

 

"W dniu dzisiejszym platforma nc+ dokonała porządków na swoim transponderze wyłączając 4 kanały dublowane - Disney XD, MTV Rocks, Disney Junior oraz TVP Rozrywka. Obecnie platforma nc+ pobiera wyżej wymieniane kanały z transponderów należących do Cyfrowego Polsatu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...