Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak jak sądziłem :lol2::lol2::lol2::lol2: Aktualna lista kanałów to lekka korekta :!::!::!: NC+ robi sobie żarty z abonentów.Nadal Brak Polstatu HD na Pace,ESPN America czy Polsat Sport News.Brak TVP 1 HD na 1,TVP2 HD na 2 :!::!::!: Po co takie duble jak kanal 29- TVN 24, Ale Kino + i inne kanały NC+ nadal się powtarzają,kanały tematyczne TVP także. Kanały muzyczne nie uporządkowane(Stars TV...),Kanały z modą nie uporządkowane :!::!::!: kanały informacyjne(FTA) nie uporządkowane(CNN-255 :!::?:ALAzeera Eng-305 :?::!: ) :!::!: Pracownicy zamiast pracować oglądają sobie kanaly między stanowiskami pracy :/ Ludzie Brać się do roboty :!::!::!: Bo po raz kolejny się kompromitujecie i niesłuchacie osób z którzy opłacają wam abonament.Albo dajcie możliwośc zrobić sobie listę samemu albo to zróbcie tak jak powinno być :!::!: A Nie taki [beep] jak jest teraz :!::!: Co sądzą inni( nie pracownicy) na ten temat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto posiada sprzęt cyfry+ ma dostęp do kanału History SD? U mnie jest, ale zakodowany :(

 

U mnie na Philips PVR HD 250GB działa.

U mnie na własnej Arivie TT też działa... Sprawdzę jutro na Pace jak odbiorę.

 

Własna kolejność kanałów - bezcenne, nawet kosztem braku Polsat HD, ale History HD nie podaruję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby zmienili listę programów dając TVP1 na 1 itd. Pamiętam burzę wokół podobnej zmiany gdy byłem abonentem N i niestety apele niczego nie dały.

Poza tym śmieszne jest to, że migrując z N mamy dostęp do Polsatu i History w HD a z Cyfry już nie. Niby ta sama platforma ale nie do końca, a płacić trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie pierwsza 19tka kanałów powinna wyglądać tak: 1. TVP 1 HD, 2. TVP 2 HD, 3. TVP HD, 4. POLSAT HD, 5. TVN HD, 6. TVN 7 HD, 7. TVN 24 HD, 8. BBC HD, 9. TV4, 10. TV PULS, 11. TELE 5, 12. TTV, 13. TV6, 14. POLSAT 2, 15. POLSAT NEWS, 16. TVP KULTURA, 17. TVP HISTORIA, 18. TVP POLONIA, 19. TVP INFO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze TVP 1/2 wrócą na początek jak i tak reszta nie będzie się podobać. Nie istnieje taka lista która by zadowoliła wszystkich więc jest jaka jest. Poza tym weźcie pod uwagę że mnóstwo ludzi z N jest już do tego układu przyzwyczajonych i kolejna zmiana raczej by ich nie ucieszyła. To ja z przemeblowaniem sklepu, nie robi się tego aby klient miał wygodniej, ale żeby błądził po sklepie i wpadł na alejki które wcześniej omijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP na pierwszych kanałach to jedna wielka lipa ;/ sam na swoim dekoderze kanały TVP(czy to główne czy tematyczne) były na kanałach 20 wzwyż

 

Na pierwszym miejscu canal+(film,film2,family,family2 i sport) potem HBO(2,comedy) filmboxy i cinemaxy a dopiero potem reszta od TVN po TVP.

 

Tak na prawdę TVP to się tylko przeskakuje(siedziałem na urlopie zdrowotnym i kompletnie nic na TVP nie ma - [beep]iany kanał który z misją jak i ciekawymi programami ma niewiele wspólnego) Po co TVP na 1 i 2 kanale? Aby oglądać agrobiznes? Anioł Pański czy Jaworowicz? Śmiech na sali, a jeszcze głupszym pomysłem jest dać same FTA i te z najniższych pakietów na początek aby Ci z najniższymi nie musieli przeskakiwać nieopłaconych przez siebie kanałów z wyższych pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze TVP 1/2 wrócą na początek jak i tak reszta nie będzie się podobać. Nie istnieje taka lista która by zadowoliła wszystkich więc jest jaka jest. Poza tym weźcie pod uwagę że mnóstwo ludzi z N jest już do tego układu przyzwyczajonych i kolejna zmiana raczej by ich nie ucieszyła. To ja z przemeblowaniem sklepu, nie robi się tego aby klient miał wygodniej, ale żeby błądził po sklepie i wpadł na alejki które wcześniej omijał.

 

abonentów z n jest mniej.więc by była mniejszość nie ucieszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy płacą 1,99zł za History HD, a dostali w SD, a ja nic nie płacę i tak mi chodzi History SD

Mam canal+ optimum

 

totalny szok! bo tacy co nie kumają nie wiedzą co to jest złożenie reklamacji? opłata jest w tym czasie wstrzymana do dnia pojawienia się wersji HD, ale po co jak wolą narzekać że płacą 2zł a mają SD :crazy: , ruszyć mózgi i reklamacja, SD jest bez opłat .... takie info mam ok konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pod jednym z artykułów ułożył ciekawe zestawienie listy kanałów.Mam taką propozycje żeby Satkurier wysłał do NC+ taką oto propozycje listy kanałów.Mi osobiście się bardzo podoba bo jest naprawdę dopracowana-ktoś się musiał napracować.To wstyd żeby obecna lista była tak beznadziejna :!::!: Proszę o opinię co sądzicie na temat tej listy kanałów???

Informacja i Rozrywka:

1. TVP 1 HD

2. TVP 2 HD

3. TVP INFO

4. TVP HD

5. TVN HD

6. TVN 24 HD

7. TVN 7 HD

8. Polsat HD

9. Polsat News

10. Polsat 2

11. TV 4

12. TV 6

13. TV Puls

14. TVP Polonia

15. TVN CNBC

16. TVN Meteo

17. Polsat Biznes

18. Superstacja

19. TTV

Premium CANAL+:

20. CANAL+ HD

21. CANAL+ Film HD

22. CANAL+ Film 2 HD

23. CANAL+ Family HD

24. CANAL+ Family 2 HD

25. CANAL+ Sport HD

Premium HBO/Cinemax/FilmBox:

30. HBO HD

31. HBO 2 HD

32. HBO Comedy HD

33. Cinemax HD

34. Cinemax 2 HD

35. FilmBox HD

36. FilmBox Extra

37. FilmBox Family

38. FilmBox Action

39. FightBox

Hity Filmowe:

40. Ale Kino+ HD

41. Kino Polska

42. TVP Seriale

43. Polsat Film

44. FilmBox

45. MGM HD

46. AXN HD

47. AXN Crime

48. AXN Sci Fi

49. AXN Spin HD

50. Sundance Channel HD

51. Fox HD

52. Fox Life HD

53. Comedy Central

54. Comedy Central Family

55. Romance TV HD

56. BBC HD

57. BBC Entertainment

58. Viacom Blink!

59. TVP Rozrywka

Kultura Nauka Świat:

60. Planete+ HD

61. National Geographic HD

62. Nat Geo Wild HD

63. Animal Planet HD

64. Animal Planet SD

65. Discovery HD

66. Discovery World

67. Discovery Science

68. Discovery Historia

69. Investigation Discovery

70. BBC Knowledge HD

71. CI Polsat

72. History HD

73. TVP Historia

74. TVP Kultura

75. Religia.tv

Dzieci:

80. MiniMini+ HD

81. TeleTOON+ HD

82. Disney Channel

83. Disney XD

84. Disney Junior

85. Nickelodeon

86. Nickelodeon HD

87. Nick Jr.

88. BBC CBeebies

89. Baby TV

90. Polsat JimJam

Serwisy nSport:

98. nSport 36 (zmiana nazwy na nSport 98)

99. nSport 37 (zmiana nazwy na nSport 99)

Sport i Motoryzacja:

100. nSport HD

101. Eurosport HD

102. Eurosport 2 HD

103. TVP Sport

104. Orange Sport

105. Polsat Sport News

106. ESPN America

107. TVN Turbo HD

108. Polsat Play

Style Moda Muzyka:

110. Kuchnia+ HD

111. Domo+ HD

112. TVN Style HD

113. Polsat Cafe

114. TLC

115. BBC Lifestyle

116. Fashion TV

120. MTV Polska

121. MTV Live HD

122. MTV Rocks

123. VIVA Polska

124. VH1

125. 4Fun.TV

126. RBL.TV

127. Eska TV

128. Stars TV

129. TV Disco

130. Polo TV

Noc:

140. Redlight HD

141. Hustler HD-3D

142. Blue Hustler

143. Daring! TV

FTA:

150. Tele 5

151. Polonia 1

152. TVS

153. TVR

154. Mango 24

155. ITV

156. Rodin TV

*157. TV5 Monde Europe

*158. Arte HD

200+ - Zagraniczne stacje FTA HB+ Astra

 

Można dopracować i uporządkować listę kanałów? Można :lol2: prosimy o taką listę bo ta obecna to porażka NC+ :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a świstak siedzi i....

Czy Wy jesteście tacy naiwni czy ...tacy optymiści :lol2: Jeżeli sądzicie, że zmienią początkowy układ kanałów to życzę powodzenia i choćbyście setki takich postów napisali nic to nie zmienoi. Ich kanały autorskie muszą być pierwsze i kropka. No ale jak nie macie co z czasem robić to życzę powodzenia. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...