Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios - to jest biznes, a nie firma charytatywna. Ustawiając na sztywno kanały TVN na początku listy, automatycznie powodują zwiększenie oglądalności swoich kanałów. Dlaczego mieliby promować swoją największą konkurencję, jaką jest TVP? Z tym idzie oglądalność, za oglądalnością reklamy, a z reklamami kasa - i to ogromna.

Ja bym zrobił dokładnie tak samo.

BZDURA z tą oglądalnością.pisane było kiedyś o tym nawet przez fachowe portale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna sobie ulozyc wlasna liste ulubionych, a ze nie zmieni sie numeracja. Bez przesady przeciez nikt nie oglada wszystkich kanalow, z tym da sie zyc. Inne problemy z platforma chyba sa wazniejsze: gwarantowane kanaly, oferta i cena za oferte, jakosc nadawanych kanalow i cale mnostwo innych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z bezsensownym przepychaniem się. Przypomnę że jest to temat o nowościach na platformie nc+ i wchodząc tutaj chciałbym czytać o tym co się pojawia co znika na platformie a nie kto jaką listę preferuję. Niestety żeby znaleźć jakąś konkretną informację muszę biernie brać udział w waszych bezsensownych kłótniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekaw jestem dlaczego wszyscy bylej abonenci Cyfry+ których znam są tą listą zniesmaczeni i zarazem wku...na NC+ że zrobili taki syf z tą listą( to nie jest mała ilość osóB).Wszyscy niezależnie się zgadadzą że TVP1HD i TVP2HD powinny być na pozycjach 1 i 2.To nie Francuzi tak ustalają a zachłanni Polacy z ITI :lol2:

Byłem lata w cyfrze obecnie Nc i dawna lista zaczynała się od TVP1 lata przyzwyczajeń robią swoje byłem i w nce.. moim zdaniem stare listy te przed migracją było o niebo lepsze jak te obecne zobaczymy jak to będzie od poniedziałku..

Ale problem leży gdzie indziej wspomina o tym wcześniej kolega.. Wadą tunerów dedykowanych jest to że samemu nie można sobie sporządzić list kanałów tak jak na przykład na normalnych tunerach np. " popularne "ferdki " I prawdą też jest ża sam problem list to żaden problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekaw jestem dlaczego wszyscy bylej abonenci Cyfry+ których znam są tą listą zniesmaczeni i zarazem wku...na NC+ że zrobili taki syf z tą listą( to nie jest mała ilość osóB).Wszyscy niezależnie się zgadadzą że TVP1HD i TVP2HD powinny być na pozycjach 1 i 2.To nie Francuzi tak ustalają a zachłanni Polacy z ITI :lol2:

Byłem lata w cyfrze obecnie Nc i dawna lista zaczynała się od TVP1 lata przyzwyczajeń robią swoje byłem i w nce.. moim zdaniem stare listy te przed migracją było o niebo lepsze jak te obecne zobaczymy jak to będzie od poniedziałku..

Ale problem leży gdzie indziej wspomina o tym wcześniej kolega.. Wadą tunerów dedykowanych jest to że samemu nie można sobie sporządzić list kanałów tak jak na przykład na normalnych tunerach np. " popularne "ferdki " I prawdą też jest ża sam problem list to żaden problem..

 

ja zrobiłem swoją liste i mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość natomiast korzysta ze sprzętu platform więc jeśli już nie chcą dać żeby liste kanałów tworzyć samemu niech zrobią to dokładnie ( TVP1 HD i TVP2 HD Na 1 i 2)a nie taki badzie w jak jest teraz :!::!::!: Prosimy uporządkować także kanały z HB i Astry FTA :lol2: Chociaż wydaje mi się że będzie to ciężkie że jeśli nie potrafią uporządkować listy w pakietach to co mówić o kanałach FTA :lol2::lol2::lol2::lol2: Pracownicy NC+ niech zaczną słuchać ludzi którzy dają im pracę.Poczekamy zobaczymy :lol2: Mam nadzieje że zrobią to porządnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, TVP nie powinno być na 1 miejscu. Niby dlaczego? Bo publiczna? Bo tak było przez lata? Mi układ cyfry nigdy się nie podobał. Na pierwszym miejscu powinien być C+ potem odpowiednia film i film 2 family i family 2 oraz sport dalej HBO HBO2 i HBO comedy. Reszta to dowolna kolejność z naciskiem aby znalazł się gdzieś w okolicach 10 - 20 miejsca kanał z informacjami(obojętnie czy TVP info czy TVN24 czy Polsat news)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci N-ki tez to kiedyś przechodzili. Kanały TVP1 i TVP2 były na początku listy. Po zmianie na forum platformy grzmiało jeszcze bardziej niż teraz i co ? nic a nic się nie zmieniło pozostała lista kanałów taka sama aż do fuzji. Ma to taki sens że pewnie wielu ludzi "sprawdza co jest w telewizji" lecąc od 1 kanału w górę i trafia po drodze na te kanały TVN-u których by nigdy nie znaleźli pod koniec listy. Więc trzeba się po prostu przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wydziwiajcie z tą listą. I tak ciekawe kanały zaczynają się w drugiej dziesiątce. Na starej liście cyfry to niby nie było dubli? Ta nowa, po ochłonięciu po szoku zmiany, wcale nie jest zła. Widać w niej pewną logikę. A na pewno jest lepsza niż ta, która wchodzi od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, że jest inaczej i że co najmniej 50 % abonentów po właczeniu odbiornika nie oglada najpierw programów TVP, lub nie chce ich miec na poz. 1 listy kanalow.

Nawet Polsat w DVB-T z TV Mobilna, aby na poz. 1 był Polsat trzeba to wybrac, w przeciwnym razie odbiornik wybiera automatzcynie TVP-1, TVP+2. TVP-Info., dodatkowo ma jeszcze mozliwosc stworzenia wlasnej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...