Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam na nowym nicku bo mnie po kilku latch wywalono stad nawet nie wiem za co..ale niewazne...tez nie moge pojąc dzialan nc+wobec nas abonentow szczegolnie Cyfry+ ja tez migrowalem zapewniano mnie solennie ze bedzie wszystko dzilac na wlasnym sprzecie ze sa dwa systemy kodowania i...nic dalej nie ma systemnu seca pod Polsat HD ..dzis obiecywali TLC hd tez nie ma uprawnien na sprzecie Cyfry+..ja sie zapytuje tylko dlaczego sa rozni i rowniejsi??dlaczego nie mamy zadnej informacji ze strony operatora o uruchomieniu kanalow ?? dzownie do nich bardzo czesto i ta sama formulka -"trwaja intensywne prace techniczne" nawet powiedzialem zeby mi umozliwli odbior na mediaboxie ..tez nie ma szans co my tak naprawde mozemy?pozdrawiam..

odpowiedź jest prosta

bo to iti rozdaje karty dla swoich

czytam Twoje posty i zagdzam sie z Twoimi wypowiedziami w 100% biorac to na logike to po co byla potrzebna ta fuzja?bo dla nas na pewno nie ..jesli caly czas rzuca sie nam klody pod nogi..bylem z Cyfrą+sporo lat prawie od poczatku..musielme migrowac bo mnie termin gonil..ale takiego czegos jeszcze nie widzialem w zyciu..takiego balaganu trawjacego nadal..i zadnych wyjasnien ..zeby trafic na dobrego konsultanta ktory cokolwiek wie ..to czpaki z glow ..standartowo kazdy mowi co innego ..jesli nc+ faworyzuje abonetow na sprzecie n-ki ..a faworyzuje bo maja dostep do tego czego ja nie mam ,to ja sie pytam gdzie jest moje prawo abonenta -konsumenta -klienta jak zwal tak zwal..gdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak po emigracji pozostanę na pejsie, to już nigdy nie będę musiał płacić aktywacji?

Nowy sprzęt kusi, ale z MR to trza 250 zeta wyłożyć. Tak się zastanawiam, może tu jest pies pogrzebany i dlatego nie świeci to co by mogło świecić na pejsach - niech ludziska kołatają o nowe deki...

Poza tym, na nowych sparowanych dekach nie ma mowy o wyjazdach na wczasy z kartą w portfelu. To też jest jakiś marketingowy ruch, żeby jednak wszyscy docelowo przesiedli się ze starych sprzętów cyfry. Na razie pozostawili jak jest, bo pewnie chińska produkcja nie nadąża z dostawami... ;) no i UOKiK mógłby ględzić o zmuszanie do aktywacji... :lol2:

Bo ja wiem?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Oferta DVB-T jest udostępniana tylko na sprzęcie CYFRY tj SAGEMCOM,gdyby chcieli teraz rezygnować ze sprzętu CYFRY+ to dawali by taką ofertę ? Umowa jest na 18mc i znów zamieszanie wymienianie ?

 

2.Przy migracji abonentów Cyfry+ na pakiet niższy niż GOLD nie ma możliwości dostania sprzętu ADB ,dopiero od GOLDa można dostać ADB.

 

Więc nie wydaję mi się żeby w najbliższym czasie była jakaś rewolucja,liczę tylko,że nie będą dalej robić ludzi w chu.. i niedługo HISTORY HD I POLSAT HD zaświecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pomyśleć. Priorytetem są dekodery ADB, a dekodery po byłej CYFRZE+ są tylko na jakiś czas. Do czasu przejścia wszystkich abonentów do nc+ bodajże. Jak macie dekodery CYFRY+, to wymieńcie sobie je na ADB i po problemie z brakiem dostępu do m.in. Polsatu HD czy HISTORY HD.

;)

 

nie zgadzam sie z twoją TEORIĄ. na dzień dzisiejszy widomo tyle co nic.z drugiej stony widomym jest,że docelowym kodowaniem będzie nagra.ale i to może się zmienić.

Skoro ADB mają być głównymi dekoderami, to jak ma być NMA, gdzie ADB stosuje tylko Conax?

:)

 

______

 

Skoro TLC HD ma zastąpić TLC, to logiczne, że będzie na pozycji 135. w EPG KAŻDEGO dekodera, czy to nc+ czy n lub CYFRY+. Od 21.03 jest jednolity układ kanałów.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/84858/dals ... z-adb.html

 

Raczej tylko w Polsce ADB jest związane Conaxem (taki system wybrało ITI do eNki).

Np we Włoszech opychają swoje i-CAN 2850ST do tivu sat, która korzysta z Nagry.

 

Jednak skoro nowy mediabox korzysta z Conaxu, a nie NMA to chyba nie ma co liczyć na zmianę obowiązującego stanu rzeczy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII jak zostajesz na swoim sprzęcie co masz to nie płacisz aktywacji

Wiadomo. To było pytanie retoryczne.

Ircios, chodzi o to, czy jak kiedyś z jakiegokolwiek powodu trzeba będzie zmienić dzierżawiony sprzęt, mimo że ja tego nie chcę, to będę musiał płacić aktywację za nowy?

 

Powodów do wymiany może być w przyszłości bez liku...

- stary się uszkodzi i nie będzie pejsów na wymianę

- chcąc wziąć MR nie będzie opcji na starych z cyfry (teraz jest taka możliwość)

- jakieś opłacone programy nie będą gadać ze starym sprzętem

- skończy się w końcu kiedyś umowa na czas określony i nowa nie będzie tego przewidywała

- itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ADB mają być głównymi dekoderami, to jak ma być NMA, gdzie ADB stosuje tylko Conax?

:)

 

1. gdzie masz to potwierdzone,że adb ma byc głównym dekoderem?

2.nie upieraj sie przy tym conax,bo najniższy pakiet za 20 zł jest w nagra z sagemcomem.

3.adb jest mniejszość,aniżeli dekoderów z nagrą i seca + prywatny sprzęt. bardziej prawdopodobne,że to właśnie z czasem w adb będzie nagra.

przedstawiłem ci fakty czerwonym kolorem,które potwierdzają moje zdanie. teraz ty przedstaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem byłym abonentem Cyfry+, który zmigrował do nc+ z własnym sprzętem, tj. tunerem Technisat DigiCorder HD S2X Plus z modułem Aston 2.20. I u mnie świeci TLC HD, więc nie wiem, dlaczego u niektórych z Was ten kanał zakodowany. Co do docelowego systemu kodowania w nc+, to na dzień dzisiejszy możemy sobie tylko pogdybać. Osobiście nie wierzę, żeby zdecydowali się na tak samobójczy krok jak zmuszenie byłych abonentów Cyfry+ z własnym sprzętem (a tych jest całkiem sporo) do wymiany go na dedykowane dekodery ADB, tym bardziej, że zaliczyli zbyt wiele wtop na starcie. Można dyskutować o tym bez końca, ale wydaje mi się, że wnioski które wyciągacie nie mają oparcia w faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...