Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie jestem tego taki pewien, bo z pewnością dzieciaki tego przedsięwzięcia sami nie pociągną.

 

Telewizja bez osobowości jest pusta niczym wydmuszka i prędzej czy później wszyscy to dostrzegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma osobowości- Ziemkiewicz, Terlikowski,Gargas, Sakiewicz, Rachoń, Magierowski, Wróblewski, Gmyz. Ja pana Bronka cenię,ale szczerze to wolę go czytać niż oglądać w telewizji- ma taką dziwną manierę mówienia. Wykupiłem dostęp i widzę,że stacja swej linii nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie osoby jak: Gójska (hipnotyzująca kamerzystów), Rachoń (z przylepionym cynicznym uśmieszkiem), Matyszkowicz (gubiący wątki) itp., to nie są żadne osobowości i jeszcze daleko im do tego.

 

A publicystów, których byłeś łaskaw wymienić, da się znosić jedynie okazjonalnie i to niezbyt często, mówię to choćby w kontekście Gmyza, który absolutnie przesadza z nad aktywnością w TV Republika, szczególnie w programach, gdzie zamiast skupić się na gotowaniu, pichci jakieś niestrawne polityczne kotlety, suto zakrapiając je śliną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większym zagrożeniem dla istnienia stacji byłby brak funduszy, jednak jak na razie pojawiły się reklamy, stacja cały czas negocjuje z NC+ i orange, zwiększyła zasięg w Vectrze. Ma jakiegoś inwestora, więc raczej powinna istnieć. Skoro za Wildsteinem nie poszli chociażby jego koledzy z tygodnika "Do rzeczy" to znaczy,że nie uważają,że tutaj dokonuje się zamachu na linię programową, ba mogą nie podzielać zdania Bronisława Wildsteina, w końcu zastąpił go kolega z "Do Rzeczy" T. Terlikowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid Wildstein bywa tam jedynie jako gość. Nie jest związany z TV Republika. Naprawdę nie wiem skąd ciągle powtarzacie to jak mantrę. On jest takim samym gościem jak Lisicki, Gabryel, przychodzi tam z ramienia swojej gazety- chyba GPC jak się nie mylę.

Dla kogo jest tą ostatnią deską ratunku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dla kogo jest tą ostatnią deską ratunku??

A, to już sobie sam odpowiedz. :)

 

Odrobina samodzielności nie zawadzi.

 

PS.

Nie ma żadnego znaczenia, czy Dawid Wildstein jest etatowym pracownikiem TV Republika, czy tylko gościem, skoro wpływa na podniesienie poziomu dyskusji i jej niebywały koloryt, czego nie można powiedzieć o innych gościach programów publicystycznych, jak choćby starym kolędniku czerwonej gwiazdy pięcioramiennej, Panu Januszu Rolickim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam w meandry autocenzury narzucanej przez hipotetycznych sponsorów, ale z tego co widać gołym okiem jest to początek końca TV Republika, a szkoda, bo to przedsięwzięcie całkiem obiecująco się zapowiadało.

Dlaczego zaraz cenzury? Inwestor wyłożył kasę i oczekiwał wyników. Czyli poszerzenie widowni kanału, a nie skupianiu się tylko na skrajnym konserwatyzmie. Jeśli to jest cenzura, to ja jestem święty. :P

 

I nie wiem, czemu za nim płaczesz? To jest człowiek o ograniczonych horyzontach. Kierujący swoją uwagę tylko w jedną stronę. Przez to nie ma szansy na zaistnienie w świadomości mas (nie liczmy wyjątkowego wybryku politycznego w TVP). Moim zdaniem, dobrze się stało dla kanału. Wildstein nie załatwił by im funduszy. A teraz mają szansę trochę dłużej egzystować na rynku medialnym. Nie było wyjścia, bo widmo bankructwa bliskie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

I nie wiem, czemu za nim płaczesz? To jest człowiek o ograniczonych horyzontach. Kierujący swoją uwagę tylko w jedną stronę. Przez to nie ma szansy na zaistnienie w świadomości mas (nie liczmy wyjątkowego wybryku politycznego w TVP). Moim zdaniem, dobrze się stało dla kanału. Wildstein nie załatwił by im funduszy. A teraz mają szansę trochę dłużej egzystować na rynku medialnym. Nie było wyjścia, bo widmo bankructwa bliskie. ;)

Jeżeli nazywasz Dziecko Wdowy człowiekiem o ograniczonych horyzontach, to znak, że naprawdę nie wiesz o czym mówisz.

Podłub troszkę w sieci, podejrzewam że nawet tam uda się odnaleźć stosowne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można nazywać B. Wildsteina człowiekiem o ograniczonych horyzontach. Jest i będzie w głównym nurcie debaty poprzez swoje publikacje i to nie tylko w gazecie.Do TVP wróci być może szybciej niż cię wydaje, wszystko w rękach wyborców, przecież nie każdy konserwatywny dziennikarz musi być w Republice, niech Karnowscy i Wildstein poczekają na wybory i mogą wejść na największą antenę w tym kraju.

Kanał zrobił spore postępy, nie wiem jak można twierdzić inaczej, ta ramówka jesienna to rewolucja, która mnie skłoniła do śledzenia tego kanału w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajcie sobie z nim bez udziału publiki, to się dowiecie o czym mówię. ;) Wildstein nie wróci do TVP, bo ma niechętne głosy wokół prezesa pewnej opozycyjnej partii - która będzie mogła po wyborach obsadzić jej stołki. Taki polityczny deal.

 

Co do kanału... Postępy w ramòwce (i tak dalej) może i są. Ale wciąż nie ma rentowności i zysków. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kolega to czytał : http://wpolityce.pl/media/215538-jaka-i ... -republika

Swoją drogą to ciekawe- tyle ciepłych słów pod adresem Telewizji Republiki tak zwalczanej przez portal braci Karnowskich na początku działalności. Miała być to satelita Solorza, projekt władzy mający zablokować miejsce dla TV Trwam w Naziemnej telewizji. Nie wiem co się zmieniło, tą telewizję tak krytykowaną tworzył tak wychwalany Wildstein. Może chcą go przeciągnąć do własnego tygodnika?? Cieszą mnie te ciepłe słowa,a TV Republice się przyglądam. Niebo,a ziemia między tym co teraz,a na początku. Tomasz Terlikowski to człowiek skory do rozmowy, ale powiedziałbym,że o bardzo silnym kregosłupie i niezłomnych zasadach, więc nie powinno być źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zamienił stryjek siekierkę na kijek".

Jakikolwiek wpływ skandalisty Pana Jakuba Władysława Wojewódzkiego, na stację TV Republika, może być tylko zgubny dla tego podmiotu.

 

Nie podzielam również Twojego entuzjazmu, że Tomasz Terlikowski będzie w stanie sprostać ciężarom prowadzenia stacji telewizyjnej i to tylko z pomocą Pani Anity Gargas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się koledzy, że kluczycie. Co to znaczy, że ten, czy tamten nie sprosta ciężarom prowadzenia stacji telewizyjnej. Nawet nie pytam. Problem tkwi w zupełnie w czym innym. Sedno problemu ma swoje imię, którego nie rozwinę.

 

Wystarczy z uwagą przeczytać artykuł zamieszczony w powyższym linku. Nie trzeba wysokiej inteligencji, by między wierszami dostrzec to, czego w pierwszej chwili nie czujecie i nie zauważacie. Spojrzenie horyzontalne jest tu jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Co to znaczy, że ten, czy tamten nie sprosta ciężarom prowadzenia stacji telewizyjnej. ...

O, to bardzo skomplikowane zagadnienia, o których nie da się tak jednym zdaniem, ale ujmując to w lapidarny skrót, można rzec że zwyczajnie Tomasz Terlikowski nie ma odpowiedniej charyzmy, jeżeli wiesz co chcę przez to powiedzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co na myśli ma Bogdan. Czy Terlikowski będzie realnie rządził. Tego ja nie wiem, jaką władzę miał redaktor naczelny. Nad nim był Sakiewicz chyba i w ogóle. O tych niejasnościach kompetencji i ładu korporacyjnego mówił B. Wildstein. Być może ta zmiana naruszy jakąś równowagę, przecież o głębokich różnicach między dziennikarzami tworzącymi tę stację. To trudno mi jednoznacznie ocenić. Stację de fakto oglądam dopiero od dwóch dni. Wildstein co ważne podkreślał,że to była jego decyzja.

Ekonomia Raport- bardzo dobra, tylko powinni dać pasek z notowaniami spółek giełdowych. Natomiast Kulisy Manipulacji- słabiutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nasz oświeć, zamiast nas tu poniżać intelektualnie :) Jedna frakcja przeważa nad inną?? O to chodzi?? Nie widzę jakiś znaczących różnic między nową,a starą twarzą- żeby bez nazwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, zależy kto co oczekuje po tym kanale. Moim zdaniem jest tam wiele niepokornych nazwisk, jeśli będzie pacyfikacja to skończy się ja z "Uważam Rze". Nie sądzę by T.Terlikowski do tego dążył. Wracam do nazwisk,ale redakcja TV Republika została także wzmocniona osobami takimi jak T.Wróblewski, Marek Magierowski, Bartosz Marczuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...