Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałbym się dodania jakichkolwiek nagród rzeczowych. To jest niestety zmierzch programów lojalnościowych. Są w większości likwidowane (jak ostatnio w T-Mobile), lub zostają tak ograniczone, że ich atrakcyjność jest wątpliwa. Moim zdaniem czas Złotych Plusów w Cyfrze dobiega końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do blue: Chyba nie do końca tak jest jak piszesz - być może zależy też kto jaką ma umowę, moja była przedłużana w marcu tego roku. Chciałem od maja włączyć MEZZO za Złote Plusy i dostałem taką oto odpowiedź:

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w związku z przedłużeniem Umowy na zestaw promocyjny CANAL+ Optimum brak jest możliwości podłączenia opcji Mezzo w ramach programu lojalnościowego.

 

 

Wyjaśniam, iż przy obecnej Umowie będzie miał Pan możliwość skorzystania z następujących nagród:

 

- CANAL+ Optimum w bezpłatnym użytkowaniu na miesiąc za 6000 punktów,

- HBO HD w 50% promocji na miesiąc za 1750 punktów,

- HBO HD w bezpłatnym użytkowaniu na miesiąc za 3500 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak jak zrobiłem. Miałem pakiet Prestiż HD, więc teoretycznie nic co mógłbym dołączyć, bo przecież wszystko miałem. Ale gdy zamówiłem NG na miesiąc, to rachunek w tym miesiącu pomniejszył się o 5 zł. W ten sposób przez kilka miesięcy wykorzystałem wszystkie Złote Plusy, bo innej możliwości nie było.

Może w ciągu kilku miesięcy coś się zmieniło ale nie sądzę. Poza tym gdzie ty wysyłasz te maile? Ja zamawiając te kanały robiłem to przez ICA, z nikim się nie kontaktowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak samo robię jak @blue_voyager i jakoś wychodzi taniej. Zresztą w zakładce "plusikowej" w ICA jest opcja zamawiania zniżek w opłacie za poszczególne opłaty nawet dla osób posiadających pełny pakiet. Nie wiem jak to jest teraz gdy ktoś posiada obecny "full"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy by mogli, np okresowe zawieszenie opłat za PVR czy MR ale ktoś musiałby się tym zająć a komu się chce? W ogole marketing w C+ lezy na łopatkach. Zamiast wymyślić coś oryginalnego to bulą róznym Szycom za reklamę jak proszku do prania.

Sztandarowym przykładem tego "marketingu" jest dzisiejsza konferencja prasowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam takie pytanie: właśnie wybrałem sobie 2 nagrody: bilety Almodovar - Warszawa oraz Żużlowe Grand Prix. I osobiście raczej nie dam rady być na tych dwóch wydarzeniach. I dlatego czy mogę podarować bilet na Grand Prix swojemu ojcu a bilety do kina koledze z W-wy? Bilety na żużel przychodzą do domu natomiast do kina są do odbioru w kasie kina i nie wiem czy będzie wymagany dowód osobisty itp. Pytam osoby, które korzystały np.: z biletów na mecze i do kina. Widzę, że powyżej są dywagacje ale nikt nie udzielił jasnej odpowiedzi.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie napisane:

 

Przystępując do programu dostajesz Złote Plusy powitalne:

 

200 Złotych Plusów – jeśli jesteś z nami do 2 lat

500 Złotych Plusów – jeśli jesteś z nami od 2 lat do 4 lat

800 Złotych Plusów – jeśli jesteś z nami od 4 lat do 7 lat

1500 Złotych Plusów – jeśli jesteś z nami ponad 7 lat

 

Za każdy kolejny rok z nami otrzymasz 100 urodzinowych Złotych Plusów.

 

To dla czego po 2 latach kasują licznik to jak tu uzbierać?,a niby w ciągu 2 lat muszę je wykorzystać,to jak tu mieć te tysiące punków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie napisane:

To dla czego po 2 latach kasują licznik to jak tu uzbierać?,a niby w ciągu 2 lat muszę je wykorzystać,to jak tu mieć te tysiące punków?

 

jeżeli ani razu nie wykorzystasz obojętnej liczby złotych plusów w ciągu dwóch lat to wszystkie plusy zostaja automatycznie skasowane. Wystarczy zamówić sobie mezzo na miesiac chyba za 400plusów i możesz plusy zbierac dalej cały czas bez przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie napisane:

To dla czego po 2 latach kasują licznik to jak tu uzbierać?,a niby w ciągu 2 lat muszę je wykorzystać,to jak tu mieć te tysiące punków?

 

jeżeli ani razu nie wykorzystasz obojętnej liczby złotych plusów w ciągu dwóch lat to wszystkie plusy zostaja automatycznie skasowane. Wystarczy zamówić sobie mezzo na miesiac chyba za 400plusów i możesz plusy zbierac dalej cały czas bez przerwy

 

Zapytam. Bez przerwy czy kolejne dwa lata? Przynajmniej taką ostatnio uzyskałem informację z CTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie swoje pytanie. Czy jest możliwość aby wziąć bilety do kina i podarować znajomemu? Nie mam fizycznej możliwości dojechania do W-wy czy innego większego miasta a wziąłem bo chciałem komuś podarować.

Czy w kasie biletowej musi podać imię i nazwisko? Czy może ewentualnie przedstawić sytuację i że chce odebrać bilety za np: żonę, siostrę itp.?

Więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...