Skocz do zawartości

TV Samsung 40" od Cyfry+


bozenka76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie może co będzie w przypadku jak ten telewizor się zepsuje? Może być tak że stwierdzą że telewizora nie da się naprawić i wtedy powiedzą że mogą zwrócić kwotę za jaki się kupiło telewizor, czyli całe 1 zł. A abonament i ta trzeba będzie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hehe ale jaja.

 

Ujmę to tak 11 stycznia br. napisałem do cyfry e-maila

 

 

Szanowni kochani Państwo,

 

Czekam na TV do 16 stycznia, jeśli przyjdzie później nie podpisze tej umowy odnośnie telewizora za 1 zł i nie zapłacę za abonament do chwili w której wy zerwiecie umowę. Nie interesuje mnie już wasze słodkie gadanie że kurierów nie ma do rozwożenia, że są opóźnienia przez święta ja nie podpisywałem umowy w święta i jakoś za bardzo mnie nie interesuje tez fakt że macie na dostarczenie 3 miesiące ja podczas podpisywania umowy byłem informowany o całkiem innym fakcie że to tam tylko tak pisze a wyrabiacie się do dwóch tygodni roboczych i na święta na pewno będę miał TV. Dosyć mam tych kłamstw z waszej strony.

 

 

 

Pozdrawiam Firma StivoNet.

 

 

Ta rozmowa została przekazana wyżej ...

16 stycznia TV był u mnie z listem przeprosi nowym... mało tego przy odbiorze nie musiałem płacić tej złotówki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To straszne. Zazwyczaj kurierzy nie biorą złotówki, jeśli jest do płacenia. A po drugie jeśli legitymujesz się nazwą firmy to doskonale wiesz, że to co ktoś Ci powie to jest tylko i wyłącznie jego domysł. To co podpisałeś na umowie jest wiążące, a to, że konsultant Ci tak powiedział...Z reguły tak jest, ale są sytuacje nieprzewidziane i nie miałbyś możliwości czy to rozwiązać umowy czy pozwania ich bo umowa stanowi zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak umowa słowna jest równie wiążąca jak i to co się podpisuje. Ujmę to w krótkiej wypowiedzi, gdybym nie zrobił tego co zrobiłem ... nadal pewnie czekał bym na TV. Jednym słowem reklamacja została uznana i nikt mi z tego powodu żadnych pretensji nie robił wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...