Skocz do zawartości

TV Samsung 40" od Cyfry+


bozenka76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bozenka76. Daj im szansę tak jak wyżej @wonsik pisał, że okre od 2 tygodni roboczych do nawet miesiąca tak było w N i wcześniejszych promocjach z TV. Wysyłane są bynajmniej co poniedziałek lub wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd macie taką wiedzę że dwa tygodnie robocze???nie ma w zasadzie określenia 2 tyg. robocze, jest 14 dni roboczych jak juz...powtarzam ze nigdzie tak nie informują więc skad macie taką wiedzę???podpisałam umowę tylko i wyłącznie z względu na ten 2 tyg, okres dostawy...czuje sie oszukana w jakiś sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 dni roboczych, to prawie 3 tyg. Do 24.12 napewno się wyrobią :brawo: Oszukana, to chyba czujesz się promocją jaką Ciebie skusili, a nie terminem dostawy TV, bo idąc do sklepu i kupując ten TV normalnie to wychodzi taniej. W innym wątku masz wyliczenia. W marcu tego roku już było dość dużo stron na forum zapisanych, jak to ludzie zostali oszukani przez podwyżkę cen, ale jakoś dziwnym trafem ludzie sami podpisywali umowy i aneksy. Tak więc proponuje się zawsze zastanowić 3 razy przy podejmowaniu takich decyzji. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukana terminem jaki mi podali...a kupić w sklepie to trzeba mieć za co nowy tv...na raty też wziąśc nie mam możliwości-umowy śmieciowe-te sprawy...więc nadarzyła się okazja więc się skusiłam ...prosiłam o informacje czy ktoś juz w ogóle dostał te prezenty a nie o pouczanie mnie czy umiem czytać i tym podobne...takie rady i komentarze sobie darujcie....krótko i na temat-czy ktoś już dostał tv lub tablet???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu dostałem tv w cyfrze po 12 dniach roboczych.

Apropo w tym roku.. W umowie, regulaminie jest tam napisane. Jak mają np 30 dni roboczych to mogą i na 30sty przywieźć.

Spokojnie, nie zapomną o Pani ;) Poprostu jest duży popyt na takie tv.

Pamiętam, w tamtym roku tv 3d kosztował 1300zł, po umowie z cyfrą wyszedł mi on na 1450zł. W sklepie jakbym wziął na raty zapłacilbym ok 1530zł.

Poprostu to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...